Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema c**jki

i spadam spać bo jutro dalej obrabiam dziewczyny z Magro SR :decayed:

czekaj niech ja tylko wrócę ... :baseball:

a nie mówiłem :polew: :polew: :polew: :polew:

nie pokazuj się w City Rocku :tongue4:

i tak już nie ma Wioli :confused4::tongue4:

leszczu :tongue4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 23:10_________________________________________________

siema c**jki

i spadam spać bo jutro dalej obrabiam dziewczyny z Magro SR :decayed:

zacytowałem to więc nieusuniesz tego przed Adrenalina :polew: :polew: :polew: :polew:

nie pokazuj się w City Rocku :tongue4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 23:03_________________________________________________

siema c**jki

i spadam spać bo jutro dalej obrabiam dziewczyny z Magro SR :decayed:

czekaj niech ja tylko wrócę ... :baseball:

:bry:

nie zmieniaj tematu :chytry:

dobranoc, bądź grzeczna w tej warszawie, mam tam szpiegów :przebiegly: (Poźka :decayed: )

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobranoc, bądź grzeczna w tej warszawie, mam tam szpiegów :przebiegly: (Poźka :decayed: )

aaaaaaaa to dlatego Poziek był na katowickich dzisiaj :decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobrej nocki Panowie :wink4: idę w miasto :D

Opublikowano

siema c**jki

i spadam spać bo jutro dalej obrabiam dziewczyny z Magro SR :decayed:

czekaj niech ja tylko wrócę ... :baseball:

a nie mówiłem :polew: :polew: :polew: :polew:

nie pokazuj się w City Rocku :tongue4:

i tak już nie ma Wioli :confused4::tongue4:

leszczu :tongue4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 23:10_________________________________________________

siema c**jki

i spadam spać bo jutro dalej obrabiam dziewczyny z Magro SR :decayed:

zacytowałem to więc nieusuniesz tego przed Adrenalina :polew: :polew: :polew: :polew:

nie pokazuj się w City Rocku :tongue4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 23:03_________________________________________________

siema c**jki

i spadam spać bo jutro dalej obrabiam dziewczyny z Magro SR :decayed:

czekaj niech ja tylko wrócę ... :baseball:

:bry:

nie zmieniaj tematu :chytry:

dobranoc, bądź grzeczna w tej warszawie, mam tam szpiegów :przebiegly: (Poźka :decayed: )

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobrej nocki Panowie :wink4: idę w miasto :D

buhehehe :polew:
Opublikowano

dobrej nocki Panowie :wink4: idę w miasto :D

trzym sie , weź ze sobą globus polski :)

Opublikowano

dobrej nocki Panowie :wink4: idę w miasto :D

Dobrej zabawy :banan::banan2::tongue4:

Stanley ty nie idziesz w miasto ? :gwizdanie:

Opublikowano

Seski, Miron, Miszka już pewnie spia... ja jeden debil siedze na forum a o 5 trza wstac :polew: :polew:

Opublikowano
gaz wychodzi taniej niż klekot

nie zawsze :wink4:

nom wiadomo że nie zawsze ale w wielu przypadkach :wink4:

W Twoim na pewno nie :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 00:11_________________________________________________

Seski, Miron, Miszka już pewnie spia... ja jeden debil siedze na forum a o 5 trza wstac :polew: :polew:

Seski zaraz się będzie kładł dopiero bo właśnie wracam od niego :gwizdanie:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: co tam Kanar
Opublikowano

a c**jnia troche :embarrassed: szukam nowej roboty bo jeszcze troche i w obecnej komuś jebne

ostatnio zmieniłem czujnik ABS - 3 godziny to gówno wyciągałem ze zwrotnicy, kupiłem CB i w ciągu jednej trasy do WLKP sie zwróciło ze 4 razy :naughty:

a co Tu nowego?? :chytry:

Opublikowano

No CB fajna sprawa. Ja też szukam nowej roboty :wink4: Co tu się dzieje to nie wiem bo mało siedzę ostatnio :gwizdanie:

Opublikowano

No w piątek za tydzień Moja do Danii jedzie więc bede nadrabiać zaległości :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi::decayed:

chłodzisz już vódkę? :naughty:

Opublikowano

:hi:

:hi::decayed:

chłodzisz już vódkę? :naughty:

ja nie piję :wink4: weź siekierę na wypad pod namioty, ma ktoś grila ?

Opublikowano

:hi:

:hi::decayed:

chłodzisz już vódkę? :naughty:

ja nie piję :wink4: weź siekierę na wypad pod namioty, ma ktoś grila ?

??? :polew:

siekierę zabiorę, a grilla ma mieć Diman tzn tego od króla :decayed:

Opublikowano

1VCAA.jpg

dostaliśmy nowy aparat :decayed:

Opublikowano

1VCAA.jpg

dostaliśmy nowy aparat :decayed:

Artur robi foty z ukrycia :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.