Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1/2 1BE zrobiona :)

jeba*ne szwabskie śruby się pozapiekały :wallbash:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 16:58_________________________________________________żeby nie było pytań i docinek, informuję, że z prawej strony mam 1BE, a z lewej 1BA :polew:

żartujesz z tymi stronami? :gwizdanie:

owszem, nie :decayed:

:blink:

:decayed:

grubo się bawisz :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1/2 1BE zrobiona :)

jeba*ne szwabskie śruby się pozapiekały :wallbash:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 16:58_________________________________________________żeby nie było pytań i docinek, informuję, że z prawej strony mam 1BE, a z lewej 1BA :polew:

żartujesz z tymi stronami? :gwizdanie:

owszem, nie :decayed:

:blink:

:decayed:

grubo się bawisz :polew:

na całego :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

są juz kable ? :naughty:

Opublikowano

:hi:

są juz kable ? :naughty:

nie jutro się zwalniam z pracy.. bo za późno kończę, żeby to załatwić... :disgust:
Opublikowano

:hi:

są juz kable ? :naughty:

nie jutro się zwalniam z pracy.. bo za późno kończę, żeby to załatwić... :disgust:

:good:

Opublikowano

mnie dziś nie będzie..

Opublikowano

mnie dziś nie będzie..

:mysli:

Opublikowano

przeproście sevesa, ale nie zrobię mu logów :confused4:

Opublikowano

:hi:

Krolu powaznie?[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 17:54_________________________________________________

przeproście sevesa, ale nie zrobię mu logów :confused4:

ok nie ma sprawy :wink4:

ja i tak wpadne jak juz sie wybieram :tongue4:

to next razem mi pologujesz ok? :)

Opublikowano

:hi:

Krolu powaznie?[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 17:54_________________________________________________

przeproście sevesa, ale nie zrobię mu logów :confused4:

ok nie ma sprawy :wink4:

ja i tak wpadne jak juz sie wybieram :tongue4:

to next razem mi pologujesz ok? :)

jak OKO przywiezie kabel może damy radę :naughty:

Opublikowano

:hi:

Krolu powaznie?[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 17:54_________________________________________________

przeproście sevesa, ale nie zrobię mu logów :confused4:

ok nie ma sprawy :wink4:

ja i tak wpadne jak juz sie wybieram :tongue4:

to next razem mi pologujesz ok? :)

jak OKO przywiezie kabel może damy radę :naughty:

ok, jakby sie udalo to wypas :decayed:

ja sie zbieram pomallu :wink4:

Opublikowano

bosko - spadla mi wycieraczka z prowadnicy o_0 :blink:

jak bedzie padalo - to mam przegwizdane :wallbash:

Opublikowano

mnie dziś nie będzie..

trampek :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

ja już po spociku :naughty:

Qri nawet ci to zapitala :gwizdanie: tylko tak jak mówiłem dołóż jeszcze jeden magnetyzer i wybij kata i będzie rakieta :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano
:hi: po spocie :tongue4:
Opublikowano

I JA :embarrassed:

Opublikowano

Qri nawet ci to zapitala :gwizdanie: tylko tak jak mówiłem dołóż jeszcze jeden magnetyzer i wybij kata i będzie rakieta :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Qri - ludzi woził ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: musze się załapać na przejażdżkę po modach
Opublikowano

Qri nawet ci to zapitala :gwizdanie: tylko tak jak mówiłem dołóż jeszcze jeden magnetyzer i wybij kata i będzie rakieta :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Qri - ludzi woził ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: musze się załapać na przejażdżkę po modach

niewiem czy ci twoja pozwoli :polew: :polew: :polew: :polew:

Qri mówił że laciów nie wozi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Qri nawet ci to zapitala :gwizdanie: tylko tak jak mówiłem dołóż jeszcze jeden magnetyzer i wybij kata i będzie rakieta :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Qri - ludzi woził ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: musze się załapać na przejażdżkę po modach

niewiem czy ci twoja pozwoli :polew: :polew: :polew: :polew:

sama by się na taką przejażdżkę pisała :naughty:
Opublikowano

sama by się na taką przejażdżkę pisała :naughty:

no ona tak ale tobie by nie pozwoliła :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.