Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi bangla :mysli:

do czasu jak waliłem tamtejszą wódę z zapoznanymi rodakami było dobrze, od momentu gdy w grę wkroczyła polska wódka pozamiatało wszystkich :decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 19:07_________________________________________________kurdyjkę zabrałem dla siebie :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurdyjkę zabrałem dla siebie :tongue4:

ee to przechodzonej nie chce :polew:
Opublikowano

:hi:

Keżor wszystkiego naj :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

Prezes spełnienia marzeń :wink4:

Opublikowano

keżor zycze ci zawsze owocnego wyjscia z progu 110197991461309330.jpgpo imprezie

:polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

KEŻORE STO LOT

MISZKA GEJU :hi:

WITAMY W SZAREJ RZECZYWISTOŚCI :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: siema

sto jeden lat kolego keżor, psssyt za twoje zdroiwie :>

Opublikowano

z wieczora :hi:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 21:18_________________________________________________a poza tym to :

tM1ZJ.jpg

tM4tS.jpg

Opublikowano

z wieczora :hi:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 21:18_________________________________________________a poza tym to :

tM1ZJ.jpg

tM4tS.jpg

i jak to zrobiłeś?? kupiłeś nowe?
Opublikowano

z wieczora :hi:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 21:18_________________________________________________a poza tym to :

tM1ZJ.jpg

tM4tS.jpg

:oklaski: :good: widze stasiu ze opanowales hida :naughty:

Opublikowano

:oklaski: :good: widze stasiu ze opanowales hida :naughty:

ro***erdala mnie to :good: :good: :good: :good:
Opublikowano

z wieczora :hi:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 21:18_________________________________________________a poza tym to :

tM1ZJ.jpg

tM4tS.jpg

i jak to zrobiłeś?? kupiłeś nowe?

mam stary zestaw od Bulczasa, trochę go ponaprawiałem i działa :)

Opublikowano

:oklaski: :good: widze stasiu ze opanowales hida :naughty:

ro***erdala mnie to :good: :good: :good: :good:

:gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

z wieczora :hi:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 21:18_________________________________________________a poza tym to :

tM1ZJ.jpg

tM4tS.jpg

:oklaski: :good: widze stasiu ze opanowales hida :naughty:

trytytki rulezzz :decayed:

Opublikowano

z wieczora :hi:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 21:18_________________________________________________a poza tym to :

tM1ZJ.jpg

tM4tS.jpg

:oklaski: :good: widze stasiu ze opanowales hida :naughty:

trytytki rulezzz :decayed:

:polew: :polew: :>

Opublikowano

z wieczora :hi:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 21:18_________________________________________________a poza tym to :

tM1ZJ.jpg

tM4tS.jpg

i jak to zrobiłeś?? kupiłeś nowe?

mam stary zestaw od Bulczasa, trochę go ponaprawiałem i działa :)

rezacz :decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 21:28_________________________________________________i jak jest różnica na lepiej?
Opublikowano

z wieczora :hi:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 21:18_________________________________________________a poza tym to :

tM1ZJ.jpg

tM4tS.jpg

i jak to zrobiłeś?? kupiłeś nowe?

mam stary zestaw od Bulczasa, trochę go ponaprawiałem i działa :)

rezacz :decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 21:28_________________________________________________i jak jest różnica na lepiej?

czy ja wiem czy lepiej... :mysli:

Opublikowano

czy ja wiem czy lepiej... :mysli:

lepiej niemówić? :polew:
Opublikowano

wypiłem Paulanera :gwizdanie: nie wiem jak tym piwem ludzie mogą się zachwycać :dontknow:

Opublikowano

wypiłem Paulanera :gwizdanie: nie wiem jak tym piwem ludzie mogą się zachwycać :dontknow:

Oj tam, oj tam... :kox::wink4:

Stan no widzę, że HIDy już świecą. :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.