Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:

wiem że dobra, długo szukałem tytułu :disgust:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed:

wiem że dobra, długo szukałem tytułu :disgust:

trzeba było zapytać to bym ci powiedział :wink4:
Opublikowano

Synki do przerwy Lech prowadzi z juwentusem ... uwaga uwaga 2:0 :naughty::kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 19:45_________________________________________________nosz kurw 2:1 jednak o zesz kur

Opublikowano

że niby ten nasz, Polski lech? :blink:

eee coś mi tu śmierdzi :decayed:

Opublikowano

Synki do przerwy Lech prowadzi z juwentusem ... uwaga uwaga 2:0 :naughty::kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 19:45_________________________________________________nosz kurw 2:1 jednak o zesz kur

na czym oglądasz bo niemogę znajść [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 19:47_________________________________________________

że niby ten nasz, Polski lech? :blink:

eee coś mi tu śmierdzi :decayed:

to prawda niestety :wallbash:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 19:47_________________________________________________ZBUDUJĄ NOWY KRZYŻ :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

na TV4 leci..

Opublikowano

na TV4 leci..

danke
Opublikowano

na TV4 leci..

tak jest na tv4 :wink4: ale teraz przerwa hehe :naughty:

Opublikowano

na TV4 leci..

tak jest na tv4 :wink4: ale teraz przerwa hehe :naughty:

i się zaczyna :naughty:
Opublikowano

na TV4 leci..

tak jest na tv4 :wink4: ale teraz przerwa hehe :naughty:

i się zaczyna :naughty:

dawać mi tu relację co i jak się dzieje ;)

jest to ciekawe... a nie mam tv4 :disgust:

Opublikowano

no co zaraz Juve sprawi lejty Lechowi :decayed:

Opublikowano

ej no może będzie ciekawie do końca :gwizdanie:

Opublikowano

ej no może będzie ciekawie do końca :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 20:22_________________________________________________GOOOOLLLLLLLL DEL PIEROOOOOO

uwielbiam go :thumbup: :thumbup:

mój ulubiony piłkarz od dziecka :dance:

Opublikowano

:hi: Cze z wieczorka.

Lech już dostaje w doope! :thumbdown:

Opublikowano

i wszystko wróciło do normalności, przegrywają :polew:

Opublikowano

i wszystko wróciło do normalności, przegrywają :polew:

No niestety masz racje Pucek! :kwasny: Ale pierwsza połowa... :good:
Opublikowano

i wszystko wróciło do normalności, przegrywają :polew:

hehehe wszystko jest na swoim miejscu

"ale wszedł gracz z Konga Czibamba" :polew: :polew: :polew: :polew:

nie niejestem rasistą :polew: :polew: :polew: o k**wa mhuehehe

czibamba ale ma nazwiskooooo ahahaah

Opublikowano

i wszystko wróciło do normalności, przegrywają :polew:

No niestety masz racje Pucek! :kwasny: Ale pierwsza połowa... :good:

żeby nie było, w ogóle nie interesuje mnie piłka nożna, kiedyś oglądałem i się interesowałem, ale te ciągłe przegrywanie... żenada

teraz się z tego śmieje i tak już zostanie :tongue4:

Opublikowano

teraz się z tego śmieje i tak już zostanie :tongue4:

ja mam to samo ale w dodatku od czasu do czasu w piłkę zagram :decayed:

także sport sport i jeszcze raz sport :P

Opublikowano

teraz się z tego śmieje i tak już zostanie :tongue4:

ja mam to samo ale w dodatku od czasu do czasu w piłkę zagram :decayed:

także sport sport i jeszcze raz sport :P

sam bym pograł, ale ten mój rocznik który grał, teraz siedzi u lasek albo w barze :decayed:

a ja, cichy chłopak, udzielam się na forum i ciężko pracuję :polew: :polew: :polew:

a na poważnie, mieliśmy gdzieś iść pograć w piłę :gwizdanie:

Kędzior, Ty i sport :polew: no to chluśniem bo uśniem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.