Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już dzisiaj po spocie :)

miałem zamiar podzwonić za tymi laskami na kawalerskie, ale nie kupiłem sobie piwka i jakoś tak nie mam nastroju :disgust:

a ja już po robocie, właśnie wciągam zimnego kasztelanka :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja już dzisiaj po spocie :)

miałem zamiar podzwonić za tymi laskami na kawalerskie, ale nie kupiłem sobie piwka i jakoś tak nie mam nastroju :disgust:

hehehehehehe ja bym tam chętnie za nimi podzwonił :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 20:56_________________________________________________jak tam Pucek pierwsza dniówa?:P
Opublikowano

ja już dzisiaj po spocie :)

miałem zamiar podzwonić za tymi laskami na kawalerskie, ale nie kupiłem sobie piwka i jakoś tak nie mam nastroju :disgust:

hehehehehehe ja bym tam chętnie za nimi podzwonił :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 20:56_________________________________________________jak tam Pucek pierwsza dniówa? :P

gorzej niż beznadziejnie, chyba się zwolnię :gwizdanie:

Opublikowano

ja już dzisiaj po spocie :)

miałem zamiar podzwonić za tymi laskami na kawalerskie, ale nie kupiłem sobie piwka i jakoś tak nie mam nastroju :disgust:

hehehehehehe ja bym tam chętnie za nimi podzwonił :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 20:56_________________________________________________jak tam Pucek pierwsza dniówa? :P

gorzej niż beznadziejnie, chyba się zwolnię :gwizdanie:

:polew: :polew: a mówiłem ciągnij do końca tyg :tongue4:
Opublikowano
:hi: siemano to i ja sie przywitam po robocie tym razem z gorzowa :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: siemano to i ja sie przywitam po robocie tym razem z gorzowa :gwizdanie:

huhu dalekoooo :naughty:
Opublikowano

ja już dzisiaj po spocie :)

miałem zamiar podzwonić za tymi laskami na kawalerskie, ale nie kupiłem sobie piwka i jakoś tak nie mam nastroju :disgust:

hehehehehehe ja bym tam chętnie za nimi podzwonił :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 20:56_________________________________________________jak tam Pucek pierwsza dniówa? :P

gorzej niż beznadziejnie, chyba się zwolnię :gwizdanie:

:polew: :polew: a mówiłem ciągnij do końca tyg :tongue4:

chyba się rozleniwiłem :>

nie no, dam radę, byle do soboty :kox:

Opublikowano

byle do piatku bo tu ocipieje z nudow nie ma co po robocie robic masakra :wallbash:

Opublikowano

byle do piatku bo tu ocipieje z nudow nie ma co po robocie robic masakra :wallbash:

nic, tylko piwko :naughty:

Opublikowano

byle do piatku bo tu ocipieje z nudow nie ma co po robocie robic masakra :wallbash:

nic, tylko piwko :naughty:

no stary wiesz mi ze nic mi wiecej nie pozostalo

Opublikowano

byle do piatku bo tu ocipieje z nudow nie ma co po robocie robic masakra :wallbash:

nic, tylko piwko :naughty:

no stary wiesz mi ze nic mi wiecej nie pozostalo

jest jeszcze jedna opcja :gwizdanie: :evil:
Opublikowano

dzięki za spota. Spadam coś wszamać i nyny. :hi:

Opublikowano

dzięki za spota. Spadam coś wszamać i nyny. :hi:

no i szerokości jutro :wink4:

Opublikowano

byle do piatku bo tu ocipieje z nudow nie ma co po robocie robic masakra :wallbash:

nic, tylko piwko :naughty:

no stary wiesz mi ze nic mi wiecej nie pozostalo

jest jeszcze jedna opcja :gwizdanie: :evil:

kedzior zdradź no biegusiem co to za opcja

Opublikowano

byle do piatku bo tu ocipieje z nudow nie ma co po robocie robic masakra :wallbash:

nic, tylko piwko :naughty:

no stary wiesz mi ze nic mi wiecej nie pozostalo

jest jeszcze jedna opcja :gwizdanie: :evil:

kedzior zdradź no biegusiem co to za opcja

Kędzior przy 150 robi zmianę ręki :tongue4:

Opublikowano

byle do piatku bo tu ocipieje z nudow nie ma co po robocie robic masakra :wallbash:

nic, tylko piwko :naughty:

no stary wiesz mi ze nic mi wiecej nie pozostalo

jest jeszcze jedna opcja :gwizdanie: :evil:

kedzior zdradź no biegusiem co to za opcja

domyśl się :decayed:

:boobs:

Opublikowano

byle do piatku bo tu ocipieje z nudow nie ma co po robocie robic masakra :wallbash:

nic, tylko piwko :naughty:

no stary wiesz mi ze nic mi wiecej nie pozostalo

jest jeszcze jedna opcja :gwizdanie: :evil:

kedzior zdradź no biegusiem co to za opcja

domyśl się :decayed:

:boobs:

ja jestem wierny mojej ukochanej :gwizdanie:

Opublikowano

byle do piatku bo tu ocipieje z nudow nie ma co po robocie robic masakra :wallbash:

nic, tylko piwko :naughty:

no stary wiesz mi ze nic mi wiecej nie pozostalo

jest jeszcze jedna opcja :gwizdanie: :evil:

kedzior zdradź no biegusiem co to za opcja

domyśl się :decayed:

:boobs:

ja jestem wierny mojej ukochanej :gwizdanie:

czyli komu ?

żonie ? nigdy nie myl tych dwóch pojęć :wink4:

:polew:

Opublikowano

Arturze, chyba Ci się coś w cytacie pomyliło :naughty:

Opublikowano

poprawiłem :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.