Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie byłem właśnie moim autem, podjade do gościa, powiedział, że mi sprawdzi. U saves`a robił kluczyk i miał jakiś inny VAGprogram, i tam pokazywał inną wartość, ale różniła sie o pareset chyba km ale saves był poinformowany, że przebieg ma ciut inny, więc zgadzałoby się to. U nas w klubie ma ktoś możliwość sprawdzenia tego "drugiego" stanu licznika?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie byłem właśnie moim autem, podjade do gościa, powiedział, że mi sprawdzi. U saves`a robił kluczyk i miał jakiś inny VAGprogram, i tam pokazywał inną wartość, ale różniła sie o pareset chyba km ale saves był poinformowany, że przebieg ma ciut inny, więc zgadzałoby się to. U nas w klubie ma ktoś możliwość sprawdzenia tego "drugiego" stanu licznika?

ja czasem w soboty mam takie możliwości że nie takie rzeczy mógłbym sprawdzić :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

Kędzior, po 8 browarach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie byłem właśnie moim autem, podjade do gościa, powiedział, że mi sprawdzi. U saves`a robił kluczyk i miał jakiś inny VAGprogram, i tam pokazywał inną wartość, ale różniła sie o pareset chyba km ale saves był poinformowany, że przebieg ma ciut inny, więc zgadzałoby się to. U nas w klubie ma ktoś możliwość sprawdzenia tego "drugiego" stanu licznika?

ja czasem w soboty mam takie możliwości że nie takie rzeczy mógłbym sprawdzić :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew::wink4:

dokładnie, kędzior i ja teraz możemy wszytko :cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:51_________________________________________________

Kędzior, po 8 browarach :polew: :polew: :polew:

mylisz się kolego zainwestowaliśmy w chińskie wynalazki mamy taki kabel co między innymi : strzyże, goli, pier**li, krawaty wiąże, usuwa ciąże :kox: :kox:
Opublikowano

to z kąd ten odczyt? zaszyty głębiej w zegarach, czy gdzieś od silnika to idzie?

Opublikowano

to z kąd ten odczyt? zaszyty głębiej w zegarach, czy gdzieś od silnika to idzie?

EDC16
Opublikowano

mylisz się kolego zainwestowaliśmy w chińskie wynalazki mamy taki kabel co między innymi : strzyże, goli, pier***i, krawaty wiąże, usuwa ciąże :kox: :kox:

a do tego nieźle ciągnie :polew:
Opublikowano

mylisz się kolego zainwestowaliśmy w chińskie wynalazki mamy taki kabel co między innymi : strzyże, goli, pier***i, krawaty wiąże, usuwa ciąże :kox: :kox:

a do tego nieźle ciągnie :polew:

:shocked:

Opublikowano

to z kąd ten odczyt? zaszyty głębiej w zegarach, czy gdzieś od silnika to idzie?

EDC16

aa no tak i wszystko jasne

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wiedziałem, że to wiele wytłumaczy :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:55_________________________________________________kedzior? za ile robimy odczyty ori przebiegu? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

wiedziałem, że to wiele wytłumaczy :decayed:

mi bardzo dużo rozjaśniło :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________
kedzior? za ile robimy odczyty ori przebiegu? :decayed: :decayed: :decayed:

jak opanujesz kabel na 100% :naughty: i jak nie będzie świadków :polew:

i cofniemy go na jakieś 50tys :>

Opublikowano

jak opanujesz kabel na 100% :naughty: i jak nie będzie świadków :polew:

i cofniemy go na jakieś 50tys :>

nie no odczytywać ori przebieg to potrafię, jedynie jak będziemy grzebać przy crash dacie to ty na kierownicy siadasz:

Awesome Russian Airbag Explosion.flv

Opublikowano

ale gościa wyje%$%#ało.

Więc co to te ACDC182?

Opublikowano

jak opanujesz kabel na 100% :naughty: i jak nie będzie świadków :polew:

i cofniemy go na jakieś 50tys :>

nie no odczytywać ori przebieg to potrafię, jedynie jak będziemy grzebać przy crash dacie to ty na kierownicy siadasz:

Awesome Russian Airbag Explosion.flv

o k**wa :polew:

Opublikowano

to by fajnie wyglądało w programie "w klatce czasu" :D:D

Opublikowano

ale gościa wyje%$%#ało.

Więc co to te ACDC182?

EDC16.. sterownik silnika, tam jest zapisywany alternatywny przebieg, który może się różnić do 5%, często jak cofają licznik przy sprzedaży, to tego nie cofają i oni ci prawdę powie ile twoja furka ma nalatane :gwizdanie: a ACDC182 to spawarka jak byś nie wiedział :wink4::decayed:
Opublikowano

ale gościa wyje%$%#ało.

Więc co to te ACDC182?

EDC16.. sterownik silnika, tam jest zapisywany alternatywny przebieg, który może się różnić do 5%, często jak cofają licznik przy sprzedaży, to tego nie cofają i oni ci prawdę powie ile twoja furka ma nalatane :gwizdanie: a ACDC182 to spawarka jak byś nie wiedział :wink4::decayed:

dzięki za wyjaśnienie EDC. A takiego TIG`a mam w robocie, dlatego mi się tak skojarzyło :D

Opublikowano
:hi: po spocie. :naughty:
Opublikowano

jak opanujesz kabel na 100% :naughty: i jak nie będzie świadków :polew:

i cofniemy go na jakieś 50tys :>

nie no odczytywać ori przebieg to potrafię, jedynie jak będziemy grzebać przy crash dacie to ty na kierownicy siadasz:

Awesome Russian Airbag Explosion.flv

osz kur%$# niezle kolesia do sufitu dobilo

:hi: hello po spocie :tongue4:

Opublikowano

dobry :hi:

czas jechać do pracy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.