Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Wracając wczoraj z Łodzi pokrzywiłem przez te jabane klocki całe tarcze hamulcowe :wallbash:

Oprócz klocków doszedł jeszcze koszt tarcz :doh1:

Głupota ludzka nie zna granic :disgust:

Szkoda słow!

Dokładnie :wink4:

Klocki i tarcze zamówione "ATE". Jutro wymiana :)

Będzie trzeba sprawdzić jak auto się zatrzymuje z 200km/h do zera :gwizdanie:

nie lepiej FERODO ? ja mam ATE i strasznie pylą i dużo ludzi to potwierdza :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tam nieroby? :tongue4::naughty:

Opublikowano

:siema:

Wracając wczoraj z Łodzi pokrzywiłem przez te jabane klocki całe tarcze hamulcowe :wallbash:

Oprócz klocków doszedł jeszcze koszt tarcz :doh1:

Głupota ludzka nie zna granic :disgust:

Szkoda słow!

Dokładnie :wink4:

Klocki i tarcze zamówione "ATE". Jutro wymiana :)

Będzie trzeba sprawdzić jak auto się zatrzymuje z 200km/h do zera :gwizdanie:

nie lepiej FERODO ? ja mam ATE i strasznie pylą i dużo ludzi to potwierdza :gwizdanie:

nie ma reguły :)[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 18:23_________________________________________________natrafiłem całkiem przpadkiem:

http://pornodemotywatory.pl/najlepsze/1

:decayed:

Opublikowano

Witajcie Panowie, nie studiuje ktoś z was może na Akademii Ekonomicznej ? (Już teraz Uniwersytecie, wiem, wiem :>)

Mam kilka pytań :P

Opublikowano

natrafiłem całkiem przpadkiem:

http://pornodemotywatory.pl/najlepsze/1

:decayed:

przypadkiem :cool1::polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

witka :hi: :hi:

Kędzior ale masz kiche a nie alarm w aucie.. chyba z 5 minut ci po masce skakałem na kopalnianej a tu sie nawet nie włączy heh :hi::evil:

Opublikowano
  • Autor

cześć dziewczyny :bry:

Opublikowano

cześć audi zboku :polew: :polew:

Opublikowano

:siema:

Wracając wczoraj z Łodzi pokrzywiłem przez te jabane klocki całe tarcze hamulcowe :wallbash:

Oprócz klocków doszedł jeszcze koszt tarcz :doh1:

Głupota ludzka nie zna granic :disgust:

Szkoda słow!

Dokładnie :wink4:

Klocki i tarcze zamówione "ATE". Jutro wymiana :)

Będzie trzeba sprawdzić jak auto się zatrzymuje z 200km/h do zera :gwizdanie:

nie lepiej FERODO ? ja mam ATE i strasznie pylą i dużo ludzi to potwierdza :gwizdanie:

Już zamówione, także... Te co mam "aktułalnie" też pyliły i w dodatku piszczały jak się rozgrzały :disgust:

Jak będą pylić to jeszcze pół bidy... oby tylko nie piszczały.

Opublikowano

:siema:

Wracając wczoraj z Łodzi pokrzywiłem przez te jabane klocki całe tarcze hamulcowe :wallbash:

Oprócz klocków doszedł jeszcze koszt tarcz :doh1:

Głupota ludzka nie zna granic :disgust:

Szkoda słow!

Dokładnie :wink4:

Klocki i tarcze zamówione "ATE". Jutro wymiana :)

Będzie trzeba sprawdzić jak auto się zatrzymuje z 200km/h do zera :gwizdanie:

nie lepiej FERODO ? ja mam ATE i strasznie pylą i dużo ludzi to potwierdza :gwizdanie:

Już zamówione, także... Te co mam "aktułalnie" też pyliły i w dodatku piszczały jak się rozgrzały :disgust:

Jak będą pylić to jeszcze pół bidy... oby tylko nie piszczały.

a niech pylą ... byle nie piszczały i zatrzymały fure bo to ich zadanie...

Opublikowano

spadam nyny, mam nadzieję, że jeszcze jutro i łyk, łyk łykend :decayed:

Opublikowano

spadam nyny, mam nadzieję, że jeszcze jutro i łyk, łyk łykend :decayed:

Ja nie mam łyk...endu! :kwasny:
Opublikowano

witka :hi: :hi:

Kędzior ale masz kiche a nie alarm w aucie.. chyba z 5 minut ci po masce skakałem na kopalnianej a tu sie nawet nie włączy heh :hi::evil:

on tita tylko na obcych :wink4:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 23:21_________________________________________________

Kędzior, dobry jesteś :decayed:

wiem :wink4: ale o co chodzi? :tongue4:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 23:22_________________________________________________Stasiu z twojego linka:

lepiej niż na qlimaxie

o22_25130539.jpg

ale pijokiii

o19_25126777.jpg

hehe tak wyglądają ci co spijają browar na drugi dzień rano ,muehehe

Opublikowano

dobry :hi:

łyk, łyk, łyyykend - coraz bliżej :decayed:

Opublikowano

:hi:

do pracy rodacy :decayed:

Opublikowano

:siema:

dobry :hi:

łyk, łyk, łyyykend - coraz bliżej :decayed:

:hi:

:hi:

do pracy rodacy :decayed:

:hi:

Widze ze sie wreszcie roboty chwyciles ... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.