Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i wikenddd od poniedziałku na to czekałem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

i wikenddd od poniedziałku na to czekałem :tongue4:

właź na gg :przebiegly:
Opublikowano

Baśka jakoś mi nie pasuje ten avatarek do ciebie :thumbdown:

Opublikowano

a jaki pasuje ? :decayed:

Opublikowano

a jaki pasuje ? :decayed:

goły sutek :gwizdanie: :polew:

a tak serio to ten obcasik moim zdaniem idealnie pasował :wink4:

jest stasiu? jak tak to powiedz żeby pocisnął na gg

Opublikowano

:hi:

Witam ziomele i ziomalki dawno mnie nie było

Opublikowano

a jaki pasuje ? :decayed:

goły sutek :gwizdanie: :polew:

a tak serio to ten obcasik moim zdaniem idealnie pasował :wink4:

jest stasiu? jak tak to powiedz żeby pocisnął na gg

stasiu bedzie ok.21 tak myślę....

teraz pływa :wink4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 19:47_________________________________________________

:hi:

Witam ziomele i ziomalki dawno mnie nie było

:hi:

Opublikowano

przestań bajerować na tych łódzkich, chyba ich bardziej wolisz niż nas :thumbdown:

siema maksiu, ile ci jeszcze kary zostało?

Opublikowano

spadam na piątkowe spotkanie biznesowe :gwizdanie:

narka :papa:

Opublikowano

spadam na piątkowe spotkanie biznesowe :gwizdanie:

narka :papa:

za niedługo będziesz miała wątrobę do wymiany :tongue4:
Opublikowano

meczy i piwko :kox:

Legiaaaa to stara ku*waaaaaa :decayed:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:12_________________________________________________18.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

cześć pracy :)

Opublikowano

no i doczytalem :wink4:

stasiu pare ciekawych linkow wkleiles ta pani rozwalila moje uczucia :slina:

:hi: no i sie przywitam po delegacji

Opublikowano

:hi:

cześć pracy :)

ja juz dzis po :kox: :kox: :kox: ale plan na jutro jest mega :kox: :kox:

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:28_________________________________________________

ta w 0:33 kabaretki i czarna mini - biorę od razu choć nie widać jej twarzy
Opublikowano

:hi:

cześć pracy :)

ja juz dzis po :kox: :kox: :kox: ale plan na jutro jest mega :kox: :kox:

uchyl rąbka tajemnicy :naughty:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________pamiętajcie żeby nie wchodzić do baru na statku :polew:

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=22744

Opublikowano
:siema: z wieczorka :naughty:
Opublikowano

eeee na 6:00 do roboty, na 8:00 egzamin na poli w Gliwicach, powrót na bytom, na 11:00 drugi egzamin w Gliwicach i powrót do roboty :polew: :polew: dobrze, że mam służbowe 68 konne kangoo :evil: :evil:

Opublikowano

:hi:

cześć pracy :)

ja juz dzis po :kox: :kox: :kox: ale plan na jutro jest mega :kox: :kox:

uchyl rąbka tajemnicy :naughty:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________pamiętajcie żeby nie wchodzić do baru na statku :polew:

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=22744

pare razy plynalem promem ale takiej masakry jeszcze nie przezylem :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.