Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Miszka kiedy ostatnio wątrobe sprawdzales :cool1::decayed:

Pierwsze trzeba ją mieć :gwizdanie:

a pierdolnąć Ci :decayed:

hehe prawda w oczy kole? :polew: :polew: :polew:

widzę że tobie też będę musiał za***ać :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Miszka kiedy ostatnio wątrobe sprawdzales :cool1::decayed:

Pierwsze trzeba ją mieć :gwizdanie:

a pierdolnąć Ci :decayed:

hehe prawda w oczy kole? :polew: :polew: :polew:

widzę że tobie też będę musiał za***ać :naughty:

:polew: nie strasz nie strasz bo się ... :tongue4:
Opublikowano

ale jestem najebany [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 11:55_________________________________________________ :kox:

Opublikowano

ale jestem najebany [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 11:55_________________________________________________ :kox:

no jak zwykle z innymi to chlejesz ale żeby tak zaprosić znajomych z a4 to nie :thumbdown:
Opublikowano

:hi:

Miszka kiedy ostatnio wątrobe sprawdzales :cool1::decayed:

Pierwsze trzeba ją mieć :gwizdanie:

a pierdolnąć Ci :decayed:

cóż za furia alkoholowa :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 11:58_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

ale jestem najebany [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 11:55_________________________________________________ :kox:

no jak zwykle z innymi to chlejesz ale żeby tak zaprosić znajomych z a4 to nie :thumbdown:

to był spontan :tongue4: i poza chatą więc gdzie zaprosić :cool1:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 12:02_________________________________________________

:hi:

Miszka kiedy ostatnio wątrobe sprawdzales :cool1::decayed:

Pierwsze trzeba ją mieć :gwizdanie:

a pierdolnąć Ci :decayed:

cóż za furia alkoholowa :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 11:58_________________________________________________ :hi:

tobie też jabnąć ?

Siema Oko :hi:

Opublikowano

cóż za furia alkoholowa :gwizdanie:

u ochlapusów to normalne :polew:
Opublikowano

widzę, że trzeba tutaj niektórych do pionu ustawić :gwizdanie:

Opublikowano

ale jestem najebany [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 11:55_________________________________________________ :kox:

no jak zwykle z innymi to chlejesz ale żeby tak zaprosić znajomych z a4 to nie :thumbdown:

:baseball: :baseball:

To cały Miszka :thumbdown:

tobie też jabnąć ?

:baseball::this::vava:

Opublikowano

widzę, że trzeba tutaj niektórych do pionu ustawić :gwizdanie:

też tak uważam - pier**li się niektórym we łbach :>

Opublikowano

spadam na luft :)

Opublikowano

widze Miszka pogrom tu siejesz :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Miszka kiedy ostatnio wątrobe sprawdzales :cool1::decayed:

Pierwsze trzeba ją mieć :gwizdanie:

a pierdolnąć Ci :decayed:

hehe prawda w oczy kole? :polew: :polew: :polew:

widzę że tobie też będę musiał za***ać :naughty:

Oj kole kole... Widze że Cię siła rozpiera, po alkoholu każdy cfaniakuje.... :gwizdanie: Oj chyba będe Cię musiał ustawić na spocie !! :bicz3: :naughty:

Opublikowano

widze Miszka pogrom tu siejesz :gwizdanie:

a co kurna :decayed:

Opublikowano

a ja juz luftu zazylem furka umyta wiec weekend czas zaczac :kox:

Opublikowano
:thumbup: :thumbup: :thumbup: dawno nie słuchałem k44 :good: :good: :good: gdzieś powinienem mieć ori kaseciaki :naughty:
Opublikowano

:siema: z rana :kox:

P.S. Miszka nie pij tyle... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

siema ziomki :decayed:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 13:33_________________________________________________

chata jak moja ;] nalać do basenu troche wody i też by można coś takiego porobić :decayed: to co Kędzior piszesz sie ? :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.