Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, ku***a zero chęci :wallbash:

no co Ty gadasz... jeszcze tylko dzisiaj, środa, czwartek, piątek i weekend :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam, ku***a zero chęci :wallbash:

no co Ty gadasz... jeszcze tylko dzisiaj, środa, czwartek, piątek i weekend :decayed:

ta... ja już mam dość a tu jeszcze tyle dni pracy :wallbash:

kuźwa trza się było uczyć wtedy bym wiedział co skreślić w lotka żeby trafić 6tkę :polew: :polew: :polew: :polew:

komo karanocze kom tu de fiesta soj tu kompetensja lalalalalala :polew: :polew:

Opublikowano

witam, ku***a zero chęci :wallbash:

no co Ty gadasz... jeszcze tylko dzisiaj, środa, czwartek, piątek i weekend :decayed:

ta... ja już mam dość a tu jeszcze tyle dni pracy :wallbash:

kuźwa trza się było uczyć wtedy bym wiedział co skreślić w lotka żeby trafić 6tkę :polew: :polew: :polew: :polew:

komo karanocze kom tu de fiesta soj tu kompetensja lalalalalala :polew: :polew:

a tam zeby w totka skreslic to starczy ze przerobisz rachunek prawdopodobienstwa:P zacznij goglowac:P jakas wikipedia i... i jestes milioner :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak wszyscy narzekają, to i ja ponarzekam na robotę, h@j mnie strzeli zaraz :/ wpierony roboty, a jutro jeszcze jadę na delegację na 3 dni. Nie wyrobie się z robotą, i jeszcze fucha mi wyskoczyła, i po robocie jadę bakać dalej :/…

Akjam, dzisiaj niestety nie pokaże ci jak wygląda RNS-E z tą folią, bo mnie nie będzie  ale za tydzień mam nadzieję, że ją na tyle poprawię, że będzie cacy.

Opublikowano

miszka wpadaj, wpadaj, pozniej mozna skoczyc do maca tam sie dobra bania wkreca :naughty:

:gwizdanie:

Co tam Krolu? Do roboty?

w robocie to ja od 6 jestem :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

witam, ku***a zero chęci :wallbash:

no co Ty gadasz... jeszcze tylko dzisiaj, środa, czwartek, piątek i weekend :decayed:

ta... ja już mam dość a tu jeszcze tyle dni pracy :wallbash:

kuźwa trza się było uczyć wtedy bym wiedział co skreślić w lotka żeby trafić 6tkę :polew: :polew: :polew: :polew:

komo karanocze kom tu de fiesta soj tu kompetensja lalalalalala :polew: :polew:

a ja pierdziele lotka i zacznę grać na giełdzie... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:bry: dziś sie przylansuje hehe , ale odrobine :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

To kto dziś będzie? Pisać listę! :naughty::wink4:

:hi:

Opublikowano

ja nie :tongue4:

Opublikowano

akjam, mnie nie bedzie, także folie tobaczysz za tydzień dopiero...

Opublikowano

ja pewnie byde :cwaniak1:

Opublikowano
  • Autor

ja tyż , ja tyż :kox:

Opublikowano

:hi:

Miałem małą kolizje.... :confused4: Kobiełka nie wyhamowała na skrzyżowaniu i dostałem lekko w lewy tył.

imag0070b.jpg

Do tego jeszcze felga przetarta w 3 miejscach :disgust:

Wycena szkody wyszła - 2150zł

Opublikowano

Dzień Dobry :decayed:

A ja dzisiaj miałem lajt w robocie, prawie całą dniówkę przespałem :kox:

tym też sposobem, chyba do Was zawitam :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Miałem małą kolizje.... :confused4: Kobiełka nie wyhamowała na skrzyżowaniu i dostałem lekko w lewy tył.

imag0070b.jpg

Do tego jeszcze felga przetarta w 3 miejscach :disgust:

Wycena szkody wyszła - 2150zł

na pierwszy rzut oka - szkoda całkowita :wink4:

poważnie - nie ma źle, ale jednak boli :kwasny:

Opublikowano

Nie ma ktoś z was jakiejś fajnej łamanej 12-stki najlepiej oczkowej

Opublikowano

Nie ma ktoś z was jakiejś fajnej łamanej 12-stki najlepiej oczkowej

:no:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.