Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już po rozpoczęciu ... jest dobra i zła wiadomosć :D

zła to taka , że nie będe miał kumpli , bo wszyscy są odemnie o 4albo5 lat młodsi

a dobra to taka ... że wszystkie d*py na wydziale są odemnie młodsze , a większość to mega sucze na pierwszy rzut mojego oka :przebiegly::naughty::kox::decayed::tongue4: :>

a co u was w ten piękny piątek ? :kox:

[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 12:20_________________________________________________Spank_dance_stage.gif

za***ista akcja musiala byc :polew: :polew: :polew:

alescie naspamowali :hi: :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dużo kasy chyba za nie chce :gwizdanie: tzn nie jest to okazja :rolleyes:

1500 to max z oponami oczywiscie :naughty:
Opublikowano

dużo kasy chyba za nie chce :gwizdanie: tzn nie jest to okazja :rolleyes:

1500 to max z oponami oczywiscie :naughty:

Kędzior gazuj już to twoje padło i wpadaj na zloty Gliwickie bo jakos ponuro bez Ciebie... :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

dużo kasy chyba za nie chce :gwizdanie: tzn nie jest to okazja :rolleyes:

1500 to max z oponami oczywiscie :naughty:

Kędzior gazuj już to twoje padło i wpadaj na zloty Gliwickie bo jakos ponuro bez Ciebie... :naughty: :naughty: :decayed:

i jest KejEfce :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

dużo kasy chyba za nie chce :gwizdanie: tzn nie jest to okazja :rolleyes:

1500 to max z oponami oczywiscie :naughty:

Kędzior gazuj już to twoje padło i wpadaj na zloty Gliwickie bo jakos ponuro bez Ciebie... :naughty: :naughty: :decayed:

i jest KejEfce :gwizdanie:

:polew:

nieprzyjeżdzam do was na spoty bo nie przepadam za kfc :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew:

dużo kasy chyba za nie chce :gwizdanie: tzn nie jest to okazja :rolleyes:

1500 to max z oponami oczywiscie :naughty:

Kędzior gazuj już to twoje padło i wpadaj na zloty Gliwickie bo jakos ponuro bez Ciebie... :naughty: :naughty: :decayed:

co obgadywaliście mnei na spocie że tak piszesz? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

co obgadywaliście mnei na spocie że tak piszesz? :polew: :polew: :polew:

a miałeś czkawkę ??

:decayed:

Opublikowano

dużo kasy chyba za nie chce :gwizdanie: tzn nie jest to okazja :rolleyes:

1500 to max z oponami oczywiscie :naughty:

Kędzior gazuj już to twoje padło i wpadaj na zloty Gliwickie bo jakos ponuro bez Ciebie... :naughty: :naughty: :decayed:

i jest KejEfce :gwizdanie:

:polew:

nieprzyjeżdzam do was na spoty bo nie przepadam za kfc :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew:

dużo kasy chyba za nie chce :gwizdanie: tzn nie jest to okazja :rolleyes:

1500 to max z oponami oczywiscie :naughty:

Kędzior gazuj już to twoje padło i wpadaj na zloty Gliwickie bo jakos ponuro bez Ciebie... :naughty: :naughty: :decayed:

co obgadywaliście mnei na spocie że tak piszesz? :polew: :polew: :polew:

Własnie nie ale jakbyś do nas wpadał to bylo by się z kogo pośmiac a tak lipa... :polew: :polew:

Opublikowano

dużo kasy chyba za nie chce :gwizdanie: tzn nie jest to okazja :rolleyes:

1500 to max z oponami oczywiscie :naughty:

taaaa i może frytki do tego :decayed:

Opublikowano

dużo kasy chyba za nie chce :gwizdanie: tzn nie jest to okazja :rolleyes:

1500 to max z oponami oczywiscie :naughty:

taaaa i może frytki do tego :decayed:

te avusy wyszly juz dawno z mody :thumbdown:

:polew:

co obgadywaliście mnei na spocie że tak piszesz? :polew: :polew: :polew:

a miałeś czkawkę ??

:decayed:

trochę mnie uszy piekły :wink4:

Własnie nie ale jakbyś do nas wpadał to bylo by się z kogo pośmiac a tak lipa... :polew: :polew:

nom a tak to leja pewnie z ciebie? :tongue4:
Opublikowano

Kędzior, Mario to drugi boss na SG :gwizdanie:

od czyszczenia felg :polew:

Opublikowano

Własnie nie ale jakbyś do nas wpadał to bylo by się z kogo pośmiac a tak lipa... :polew: :polew:

nom a tak to leja pewnie z ciebie? :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Słuchaj Pucka... drugi boss i koks... :polew: :polew:

Opublikowano

Słuchaj Pucka... drugi boss i koks... :polew: :polew:

taaaa :decayed:

Opublikowano

Słuchaj Pucka... drugi boss i koksik... :polew: :polew:

Opublikowano

i co się śmiejesz jełopie :decayed:

Opublikowano

i co się śmiejesz jełopie :decayed:

a kto sie smieje
Opublikowano

i co się śmiejesz jełopie :decayed:

a kto sie smieje

mikołaj

Opublikowano

i co się śmiejesz jełopie :decayed:

a kto sie smieje

mikołaj

aaaaaaaaa to ok :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.