Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no dokladnie, najprawdopodobnie za dwa tygodnie trzeba bedzie zmienic w samochodzie setup na zimowy

no tez o tym slyszalem ze sniek ma spasc masakra i zima ma byc mega ostra :(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

bez kacyka :cool1:

Opublikowano

:hi:

bez kacyka :cool1:

bez :> ale za to z wielkim zamuleniem, miałem iść porobić przy aucie ale jakoś chęci brak

Opublikowano

na dworze sloneczko swieci wiec powinienes miec energie, a nie zamulac :>

co tam masz zamiar robic :?:

Opublikowano

co tam masz zamiar robic :?:

to sciema bedzie pił w aucie :decayed: :decayed:

miszka jak tam na GG ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na dworze sloneczko swieci wiec powinienes miec energie, a nie zamulac :>

co tam masz zamiar robic :?:

u mnie nie świeci :no:

a muszę porobić pierdółki: wymienić klamkę od kierowcy bo sprężynka jebła, bagnet mi się skruszył ( ta część przy silniku) kostkę stacyjki i ogólnie odpalić go przejechać się bo wcale nim nie jeżdżę [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 10:00_________________________________________________

co tam masz zamiar robic :?:

to sciema bedzie pił w aucie :decayed: :decayed:

miszka jak tam na GG ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:ssij:

Opublikowano

na dworze sloneczko swieci wiec powinienes miec energie, a nie zamulac :>

co tam masz zamiar robic :?:

u mnie nie świeci :no:

a muszę porobić pierdółki: wymienić klamkę od kierowcy bo sprężynka jebła, bagnet mi się skruszył ( ta część przy silniku) kostkę stacyjki i ogólnie odpalić go przejechać się bo wcale nim nie jeżdżę [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 10:00_________________________________________________

co tam masz zamiar robic :?:

to sciema bedzie pił w aucie :decayed: :decayed:

miszka jak tam na GG ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:ssij:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ty bambru
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

to mowisz wozisz sie firmowka, a twoja poszla na bok :cool1:

Bulik a ty ile masz % :gwizdanie:

Opublikowano

to mowisz wozisz sie firmowka, a twoja poszla na bok :cool1:

Bulik a ty ile masz % :gwizdanie:

takie życie, Audi zostało mi na weekendy :decayed:

Opublikowano

siema z rana:)

no dokladnie, najprawdopodobnie za dwa tygodnie trzeba bedzie zmienic w samochodzie setup na zimowy

no tez o tym slyszalem ze sniek ma spasc masakra i zima ma byc mega ostra :(

to dobrze wungiel pójdzie do góry :polew: :polew: :polew::decayed::kox:
Opublikowano

Bulik a ty ile masz % :gwizdanie:

WHY ??
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

yyyyyy..... a Stana jak nie było tak nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

yyyyyy..... a Stana jak nie było tak nie ma :gwizdanie:

:decayed: czyli impreza się udała, pewnie siedzi na wytrzeźwiałce :polew:

a ty wróciłaś o 4 i już wstałaś? masakra

Opublikowano

:hi:

yyyyyy..... a Stana jak nie było tak nie ma :gwizdanie:

:decayed: czyli impreza się udała, pewnie siedzi na wytrzeźwiałce :polew:

a ty wróciłaś o 4 i już wstałaś? masakra

a co w tym dziwnego ? przeca już 11:00 :cool1:

Opublikowano

:hi:

yyyyyy..... a Stana jak nie było tak nie ma :gwizdanie:

:decayed: czyli impreza się udała' date=' pewnie siedzi na wytrzeźwiałce :polew:

a ty wróciłaś o 4 i już wstałaś? masakra

[/quote']

a co w tym dziwnego ? przeca już 11:00 :cool1:

jeszcze powiedz ze jak wróciłaś to się poszłaś wykąpać :polew: :polew: :polew: :polew:

dojebane

2.55 ale ma naciąg hahaha

Opublikowano

siema z rana:)

no dokladnie, najprawdopodobnie za dwa tygodnie trzeba bedzie zmienic w samochodzie setup na zimowy

no tez o tym slyszalem ze sniek ma spasc masakra i zima ma byc mega ostra :(

to dobrze wungiel pójdzie do góry :polew: :polew: :polew::decayed::kox:

dokladnie i bedziesz mial premie za przerób i kasa sie posypie :kox::naughty: [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 11:17_________________________________________________

:hi:

yyyyyy..... a Stana jak nie było tak nie ma :gwizdanie:

e to dobry ten kawalerski grubo musialo byc :kox: :kox: a moze poznal jakas nastolatke :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

yyyyyy..... a Stana jak nie było tak nie ma :gwizdanie:

:decayed: czyli impreza się udała, pewnie siedzi na wytrzeźwiałce :polew:

a ty wróciłaś o 4 i już wstałaś? masakra

a co w tym dziwnego ? przeca już 11:00 :cool1:

jeszcze powiedz ze jak wróciłaś to się poszłaś wykąpać :polew: :polew: :polew: :polew:

nooo.... a to coś nienormalnego? :embarrassed:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 11:19_________________________________________________

siema z rana:)

no dokladnie, najprawdopodobnie za dwa tygodnie trzeba bedzie zmienic w samochodzie setup na zimowy

no tez o tym slyszalem ze sniek ma spasc masakra i zima ma byc mega ostra :(

to dobrze wungiel pójdzie do góry :polew: :polew: :polew::decayed::kox:

dokladnie i bedziesz mial premie za przerób i kasa sie posypie :kox::naughty: [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 11:17_________________________________________________

:hi:

yyyyyy..... a Stana jak nie było tak nie ma :gwizdanie:

e to dobry ten kawalerski grubo musialo byc :kox: :kox: a moze poznal jakas nastolatke :gwizdanie:

nastolatków to ja miałam w spiżu :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.