Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

yyyyyy..... a Stana jak nie było tak nie ma :gwizdanie:

:decayed: czyli impreza się udała, pewnie siedzi na wytrzeźwiałce :polew:

a ty wróciłaś o 4 i już wstałaś? masakra

a co w tym dziwnego ? przeca już 11:00 :cool1:

jeszcze powiedz ze jak wróciłaś to się poszłaś wykąpać :polew: :polew: :polew: :polew:

nooo.... a to coś nienormalnego? :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew: u kobiety to może i nie ale u faceta... :polew: :polew: :polew:

siema z rana:)

no dokladnie, najprawdopodobnie za dwa tygodnie trzeba bedzie zmienic w samochodzie setup na zimowy

no tez o tym slyszalem ze sniek ma spasc masakra i zima ma byc mega ostra :(

to dobrze wungiel pójdzie do góry :polew: :polew: :polew::decayed::kox:

dokladnie i bedziesz mial premie za przerób i kasa sie posypie :kox::naughty:

ta kasa pójdzie dla prezesów :angry:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema z rana:)

no dokladnie, najprawdopodobnie za dwa tygodnie trzeba bedzie zmienic w samochodzie setup na zimowy

no tez o tym slyszalem ze sniek ma spasc masakra i zima ma byc mega ostra :(

to dobrze wungiel pójdzie do góry :polew: :polew: :polew::decayed::kox:

dokladnie i bedziesz mial premie za przerób i kasa sie posypie :kox::naughty:

ta kasa pójdzie dla prezesów :angry:

do ciebie tez cos pewnie wpadnie jakis grosik :naughty:

Opublikowano

siema z rana:)

no dokladnie, najprawdopodobnie za dwa tygodnie trzeba bedzie zmienic w samochodzie setup na zimowy

no tez o tym slyszalem ze sniek ma spasc masakra i zima ma byc mega ostra :(

to dobrze wungiel pójdzie do góry :polew: :polew: :polew::decayed::kox:

dokladnie i bedziesz mial premie za przerób i kasa sie posypie :kox::naughty:

ta kasa pójdzie dla prezesów :angry:

do ciebie tez cos pewnie wpadnie jakis grosik :naughty:

:polew: :polew: :polew: przestań hehe

nastolatków to ja miałam w spiżu :kox:

którykolwiek? no gdybym wiedział że jesteście w spiżu... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siema z rana:)

no dokladnie, najprawdopodobnie za dwa tygodnie trzeba bedzie zmienic w samochodzie setup na zimowy

no tez o tym slyszalem ze sniek ma spasc masakra i zima ma byc mega ostra :(

to dobrze wungiel pójdzie do góry :polew: :polew: :polew::decayed::kox:

dokladnie i bedziesz mial premie za przerób i kasa sie posypie :kox::naughty:

ta kasa pójdzie dla prezesów :angry:

do ciebie tez cos pewnie wpadnie jakis grosik :naughty:

:polew: :polew: :polew: przestań hehe

nastolatków to ja miałam w spiżu :kox:

którykolwiek? no gdybym wiedział że jesteście w spiżu... :polew: :polew: :polew:

to co, przyjechałbyś płoszyć zwierzynę? :decayed:

Opublikowano

to co, przyjechałbyś płoszyć zwierzynę? :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

nauczcie się cytować :gwizdanie:

Opublikowano

nauczcie się cytować :gwizdanie:

a ty co sie wpierniczasz moderatorze :cool1::evil:

Opublikowano

nauczcie się cytować :gwizdanie:

pociągnąć cię ze łba?? :tongue4:

to co, przyjechałbyś płoszyć zwierzynę? :decayed:

jak byś mi podrzuciła jakaś sarenke to bym przestał płoszyć wam zwierzynę i się zajął sarenunią jak nalezy :>
Opublikowano

nauczcie się cytować :gwizdanie:

a ty co sie wpierniczasz moderatorze :cool1::evil:

muszę, za was posty poprawiać :gwizdanie: :kox: :kox: [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 11:56_________________________________________________

nauczcie się cytować :gwizdanie:

pociągnąć cię ze łba?? :tongue4:

dawaj :evil:
Opublikowano

nauczcie się cytować :gwizdanie:

a ty co sie wpierniczasz moderatorze :cool1::evil:

muszę, za was posty poprawiać :gwizdanie: :kox: :kox:

zycie sie pisales to poprawiaj :gwizdanie:

Opublikowano

nauczcie się cytować :gwizdanie:

pociągnąć cię ze łba?? :tongue4:

to co, przyjechałbyś płoszyć zwierzynę? :decayed:

jak byś mi podrzuciła jakaś sarenke to bym przestał płoszyć wam zwierzynę i się zajął sarenunią jak nalezy :>

nooo, a bylo ich trochę ... :gwizdanie:

Opublikowano

nauczcie się cytować :gwizdanie:

a ty co sie wpierniczasz moderatorze :cool1::evil:

muszę, za was posty poprawiać :gwizdanie: :kox: :kox:

zycie sie pisales to poprawiaj :gwizdanie:

nie pisałem sie, sami mi dali :hi: lece yo
Opublikowano

nauczcie się cytować :gwizdanie:

pociągnąć cię ze łba?? :tongue4:

to co, przyjechałbyś płoszyć zwierzynę? :decayed:

jak byś mi podrzuciła jakaś sarenke to bym przestał płoszyć wam zwierzynę i się zajął sarenunią jak nalezy :>

nooo, a bylo ich trochę ... :gwizdanie:

sarenek czy zwierzyny? :tongue4::polew:

nauczcie się cytować :gwizdanie:

a ty co sie wpierniczasz moderatorze :cool1::evil:

muszę, za was posty poprawiać :gwizdanie: :kox: :kox:

zycie sie pisales to poprawiaj :gwizdanie:

nie pisałem sie, sami mi dali :hi: lece yo

bierzesz za to kasę to poprawiaj
Opublikowano

:hi:

yyyyyy..... a Stana jak nie było tak nie ma :gwizdanie:

e to dobry ten kawalerski grubo musialo byc :kox: :kox: a moze poznal jakas nastolatke :gwizdanie:

a moze wlasnie budzi sie nad morzem :kox:

Opublikowano
:hi: Może robimy jakiegoś grilla dziś :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: Może robimy jakiegoś grilla dziś :gwizdanie:

gdzie moze bym sie tez przejechal dawno was mordy i mordki nie widzialem :kox: i dlugo nie bede widzial :(

Opublikowano

:hi: Może robimy jakiegoś grilla dziś :gwizdanie:

gdzie moze bym sie tez przejechal dawno was mordy i mordki nie widzialem :kox: i dlugo nie bede widzial :(

No dokładnie pogorii nie ma to się tęskni za tymi mordami :kox: Można jechać na jakąś polankę albo coś :naughty:
Opublikowano

:hi: Może robimy jakiegoś grilla dziś :gwizdanie:

gdzie moze bym sie tez przejechal dawno was mordy i mordki nie widzialem :kox: i dlugo nie bede widzial :(

No dokładnie pogorii nie ma to się tęskni za tymi mordami :kox: Można jechać na jakąś polankę albo coś :naughty:

na polanke to ja moge zabrac jakas fajna malolate ale moze byc jakis mini spocik jesienny ale cos mi sie wydaje ze wiekszosc bedzie kacyka dzisiaj leczyc :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Może robimy jakiegoś grilla dziś :gwizdanie:

gdzie moze bym sie tez przejechal dawno was mordy i mordki nie widzialem :kox: i dlugo nie bede widzial :(

No dokładnie pogorii nie ma to się tęskni za tymi mordami :kox: Można jechać na jakąś polankę albo coś :naughty:

na polanke to ja moge zabrac jakas fajna malolate ale moze byc jakis mini spocik jesienny ale cos mi sie wydaje ze wiekszosc bedzie kacyka dzisiaj leczyc :gwizdanie:

Może być spocik na dolince z grillem :kox: Ty małolatę to będziesz mieć w domu za jakiś czas :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.