Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O 16 na dolinie?? pasuje :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja bym też był chętny, no ale to musiał by ktoś po mnei wpaść bo bym jakiegoś browara załyczył :kox:

a co ty ojciec dyrektor jestes :cool1: :gwizdanie:

się przespaceruj - na nogach :tongue4::polew:

dokladnie ostatnio tez cos spacerowales i bylo git

no to o ktorej bo musze do pucola dzwonic :cool1:

właśnie wróciłem ze spaceru też na nogach niewiem kto takie coś wymyślił :thumbdown:

ale za to zakupiłem 2tyskie, noi siostre zabrałem na spacer, niestety żadna niepoleciała na samotnego "tatusia"

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

O 16 na dolinie?? pasuje :gwizdanie:

moze bedziemy troszke pozniej bo daleko mamy ale bedziemy :kox: :kox:

dzwonie do pucka :naughty:

Opublikowano

O 16 na dolinie?? pasuje :gwizdanie:

hehe no innego wyjścia niemają :tongue4:

to o której po mnie będziesz dobry człowieku? :decayed:

ehh jak za dawnych lat... :naughty: :naughty: :naughty: :>[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 14:59_________________________________________________wogóle palimy jakiego grilla czy tak się tylko widzimy mówiąc że to będzie grill? :polew:

Opublikowano

O 16 na dolinie?? pasuje :gwizdanie:

hehe no innego wyjścia niemają :tongue4:

to o której po mnie będziesz dobry człowieku? :decayed:

ehh jak za dawnych lat... :naughty: :naughty: :naughty: :>

To tak 15:45 będę po Ciebie ok. A będziecie mieli grilla??
Opublikowano

O 16 na dolinie?? pasuje :gwizdanie:

hehe no innego wyjścia niemają :tongue4:

to o której po mnie będziesz dobry człowieku? :decayed:

ehh jak za dawnych lat... :naughty: :naughty: :naughty: :>

To tak 15:45 będę po Ciebie ok. A będziecie mieli grilla??

jak bedziesz wyjeżdzał puść sygnał ju noł :wink4:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 15:01_________________________________________________bierzemy jakąś flaszkę ? :gwizdanie:
Opublikowano

wlasnie krola obudzilem :tongue4: i mowi ze tez bedzie :naughty:

Opublikowano

O 16 na dolinie?? pasuje :gwizdanie:

hehe no innego wyjścia niemają :tongue4:

to o której po mnie będziesz dobry człowieku? :decayed:

ehh jak za dawnych lat... :naughty: :naughty: :naughty: :>

To tak 15:45 będę po Ciebie ok. A będziecie mieli grilla??

jak bedziesz wyjeżdzał puść sygnał ju noł :wink4:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 15:01_________________________________________________bierzemy jakąś flaszkę ? :gwizdanie:

I chyba sam ją wypijesz :gwizdanie:
Opublikowano

O 16 na dolinie?? pasuje :gwizdanie:

hehe no innego wyjścia niemają :tongue4:

to o której po mnie będziesz dobry człowieku? :decayed:

ehh jak za dawnych lat... :naughty: :naughty: :naughty: :>

To tak 15:45 będę po Ciebie ok. A będziecie mieli grilla??

jak bedziesz wyjeżdzał puść sygnał ju noł :wink4:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 15:01_________________________________________________bierzemy jakąś flaszkę ? :gwizdanie:

I chyba sam ją wypijesz :gwizdanie:

najwyżej wrócimy autobusem lub na piechotę :polew: :polew: :polew::wink4:
Opublikowano

dobra pucol juz sie zbiera postaramy sie byc punktualnie :naughty:

Opublikowano

Kędzior zagadaj do prezesa :wink4:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 15:06_________________________________________________

dobra pucol juz sie zbiera postaramy sie byc punktualnie :naughty:

:good::notworthy:
Opublikowano

Kędzior zagadaj do prezesa :wink4:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 15:06_________________________________________________

dobra pucol juz sie zbiera postaramy sie byc punktualnie :naughty:

:good::notworthy:

pucol ma do niego dzwonic wlasnie :wink4:

Opublikowano
:hi: też będę
Opublikowano

Kędzior zagadaj do prezesa :wink4:

to już pochytane dawno :tongue4:
Opublikowano

Kędzior zagadaj do prezesa :wink4:

to już pochytane dawno :tongue4:

To spoko :wink4:
Opublikowano

grilla nie mam bo ktoś go zabrał po summer cars party i kazałem mu go wywalić :gwizdanie:

Opublikowano

dobra smigam po wozidlo :kox:

grilla nie mam bo ktoś go zabrał po summer cars party i kazałem mu go wywalić :gwizdanie:

wlasnie mialem pytac czy ktos ma grila :cool1: ale moze bulczas wezmie :naughty:

wiec do zobaczenia w kato :hi:

Opublikowano

No to podjadę do garażu po grilla :wink4: Może spotkamy się pod sklepem bo co zrobimy na tym grillu :kox:

Opublikowano

No to podjadę do garażu po grilla :wink4: Może spotkamy się pod sklepem bo co zrobimy na tym grillu :kox:

ja dziś na diecie same browary :decayed: bo mnie k**ewskie smaki naszyly hehe
Opublikowano

ło spontan na Kato :shocked:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.