Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Może robimy jakiegoś grilla dziś :gwizdanie:

gdzie moze bym sie tez przejechal dawno was mordy i mordki nie widzialem :kox: i dlugo nie bede widzial :(

No dokładnie pogorii nie ma to się tęskni za tymi mordami :kox: Można jechać na jakąś polankę albo coś :naughty:

na polanke to ja moge zabrac jakas fajna malolate ale moze byc jakis mini spocik jesienny ale cos mi sie wydaje ze wiekszosc bedzie kacyka dzisiaj leczyc :gwizdanie:

Może być spocik na dolince z grillem :kox: Ty małolatę to będziesz mieć w domu za jakiś czas :naughty:

nooooooo ale jeszcze nic pewnego ze to bedzie malolata czy malolat :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nooooooo ale jeszcze nic pewnego ze to bedzie malolata czy malolat :gwizdanie:

No tak tylko mówie :wink4: I co wszyscy śpią :gwizdanie:
Opublikowano

nooooooo ale jeszcze nic pewnego ze to bedzie malolata czy malolat :gwizdanie:

No tak tylko mówie :wink4: I co wszyscy śpią :gwizdanie:

no chyba lecza kacyka po sobocie :gwizdanie:

Opublikowano

nooooooo ale jeszcze nic pewnego ze to bedzie malolata czy malolat :gwizdanie:

No tak tylko mówie :wink4: I co wszyscy śpią :gwizdanie:

no chyba lecza kacyka po sobocie :gwizdanie:

Ja wczoraj kulturalnie 3 piwka i do domu :decayed:
Opublikowano

:hi:

ja nie mam kaca dziś wyjątkowo :decayed:

ale lecę za niedługo do "teściów" na obiad więc odpadam :thumbdown:

Opublikowano
:hi: Mordy
Opublikowano
  • Autor

siema w niedzielle

zakochałem sie w tej w tych rasta skarpetkach :slina:

Opublikowano

dzwonił do mnie stasiu, mówił że la hujnia była na tym kawalerskim hehe :evil:

Opublikowano

dzwonił do mnie stasiu, mówił że la hujnia była na tym kawalerskim hehe :evil:

To gdzie tyle balowali :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: po wczorajszym wieczorze kawalerskim :kox: :kox:
Opublikowano

siema w niedzielle

zakochałem sie w tej w tych rasta skarpetkach :slina:

ta w spodenkach czyli w rasta skarpetkach miodzio ale czekoladkaaaa mmmmmm

fajny motyw w 1.54 z małpka :polew:

dzwonił do mnie stasiu, mówił że la hujnia była na tym kawalerskim hehe :evil:

To gdzie tyle balowali :gwizdanie:

niewiem coś wspominał o bunkrach :polew:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 13:54_________________________________________________

:hi: po wczorajszym wieczorze kawalerskim :kox: :kox:

ok ok niechwal mnie już jaką ci panne nasunąłem :decayed:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 13:54_________________________________________________ide po browarka jakiego
Opublikowano

:hi: po wczorajszym wieczorze kawalerskim :kox: :kox:

witam kolege jak tam po chyba bylo wporzo co skoro tak pozno wrociles :cool1:

Opublikowano

było gites, nie żałuję wydanych 750 zł :kox:

:bag:

Opublikowano

było gites, nie żałuję wydanych 750 zł :kox:

:bag:

:gwizdanie:

a i wlasnie do mnie dzwonil pucol ze jest chetny na jakiego grila i w sumie sie troche tez napalilem moze jednak mialby ktos ochote bo ladna pogoda jest moge prowadzic i kogos zgarnac lista narazie byla by taka pisac czy ktos jeszcze bysmy sie przejechali do was na ten park za lotniskiem :kox: :kox: :kox: tylko sie decydowac czas ucieka :gwizdanie:

Pucol

Bulczas

Diman + Kaska

Stanley

dawac :kox:

Opublikowano

no ja bym też był chętny, no ale to musiał by ktoś po mnei wpaść bo bym jakiegoś browara załyczył :kox:

Opublikowano

no ja bym też był chętny, no ale to musiał by ktoś po mnei wpaść bo bym jakiegoś browara załyczył :kox:

a co ty ojciec dyrektor jestes :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

no ja bym też był chętny, no ale to musiał by ktoś po mnei wpaść bo bym jakiegoś browara załyczył :kox:

Ja Cię zabirę :gwizdanie: Tylko szybk osię zbierać bo już późno
Opublikowano

no ja bym też był chętny, no ale to musiał by ktoś po mnei wpaść bo bym jakiegoś browara załyczył :kox:

a co ty ojciec dyrektor jestes :cool1: :gwizdanie:

się przespaceruj - na nogach :tongue4::polew:

Opublikowano

no ja bym też był chętny, no ale to musiał by ktoś po mnei wpaść bo bym jakiegoś browara załyczył :kox:

a co ty ojciec dyrektor jestes :cool1: :gwizdanie:

się przespaceruj - na nogach :tongue4::polew:

dokladnie ostatnio tez cos spacerowales i bylo git

no to o ktorej bo musze do pucola dzwonic :cool1:

Opublikowano

no ja bym też był chętny, no ale to musiał by ktoś po mnei wpaść bo bym jakiegoś browara załyczył :kox:

Ja Cię zabirę :gwizdanie: Tylko szybk osię zbierać bo już późno

ustawcie godz :>
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.