Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez sobie pochytalem co nie co 8d79ad1b0626e8bbmed.jpg :kox:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:16_________________________________________________a jutro ide pochytac cos jeszcze :gwizdanie:

:naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tez sobie pochytalem co nie co 8d79ad1b0626e8bbmed.jpg :kox:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:16_________________________________________________a jutro ide pochytac cos jeszcze :gwizdanie:

:naughty:

bedzie na weekend :naughty:

Opublikowano

:hi: z wieczory zboczuchy

PxuB0.jpg

jaki smakosz :decayed:

Stan na górnej paderewie jest sklep z wc**j rodzajami piwa, z Litwy, Ukrainy i w ogóle takie tam :kox: [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:28_________________________________________________

tez sobie pochytalem co nie co 8d79ad1b0626e8bbmed.jpg :kox:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:16_________________________________________________a jutro ide pochytac cos jeszcze :gwizdanie:

:naughty:

bedzie na weekend :naughty:

Diman Ty się zajedziesz normalnie :decayed:

Opublikowano

dobra smigam do wyra bo jutro jeszcze i weekend :kox: :kox: a po szychcie jeszcze 400km do domu :disgust:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:29_________________________________________________

:hi: z wieczory zboczuchy

PxuB0.jpg

jaki smakosz :decayed:

Stan na górnej paderewie jest sklep z wc**j rodzajami piwa, z Litwy, Ukrainy i w ogóle takie tam :kox: [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:28_________________________________________________

tez sobie pochytalem co nie co 8d79ad1b0626e8bbmed.jpg :kox:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:16_________________________________________________a jutro ide pochytac cos jeszcze :gwizdanie:

:naughty:

bedzie na weekend :naughty:

Diman Ty się zajedziesz normalnie :decayed:

:gwizdanie:

Opublikowano

ten moment teraz na TVN :kox: [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:30_________________________________________________jakieś 1,5 min temu kto moze niech sobie przewinie :jerk:

Opublikowano

ten moment teraz na TVN :kox: [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:30_________________________________________________jakieś 1,5 min temu kto moze niech sobie przewinie :jerk:

:decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:35_________________________________________________pany, spodziewajcie się podwyżki na stacjach, chyba, że już dzisiaj była podwyżka ( 10-15 gr/l ON ) :wallbash:

Opublikowano

:hi:

no nie gadaj Stan ;( prawie jak jade do Danii to mi stacja paliw pod górke bedzie robić :angry:

Opublikowano

:hi:

no nie gadaj Stan ;( prawie jak jade do Danii to mi stacja paliw pod górke bedzie robić :angry:

a co w tej Danii będziesz robił ? :gwizdanie:

Opublikowano

budował zamki z Lego :decayed:

Opublikowano

budował zamki z Lego :decayed:

:good:

Opublikowano

budował zamki z Lego :decayed:

:good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Uuuuu... :kox: :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

siemka w dniu przed weekendowym :cool1:

Opublikowano

mykam do roboty, późno zacząłem późno skończę :kox:

Opublikowano

mykam do roboty, późno zacząłem późno skończę :kox:

to było retoryczne...? :decayed:

Opublikowano

:hi: Ekipa

co tam nowego?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.