Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:39_________________________________________________

:hi: Ekipa

co tam nowego?

piątek :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

Opublikowano

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

tak szybko?

Opublikowano

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub :wallbash:
Opublikowano

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub :wallbash:

no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... ;)

Opublikowano

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub :wallbash:

no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... ;)

albo bierz to b7 co miron wrzucił na zimę a latem będziesz śmigał b5.

:tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub :wallbash:

no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... ;)

Wiertła to już dawno były w ruchu i to kobaltowe i ni h*ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:07_________________________________________________

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub :wallbash:

no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... ;)

albo bierz to b7 co miron wrzucił na zimę a latem będziesz śmigał b5.

:tongue4:

Spoko tylko najpierw udam się do Miszki po kartę kredytową :decayed:
Opublikowano

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub :wallbash:

no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... ;)

Wiertła to już dawno były w ruchu i to kobaltowe i ni h*ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:07_________________________________________________

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub :wallbash:

no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... ;)

albo bierz to b7 co miron wrzucił na zimę a latem będziesz śmigał b5.

:tongue4:

Spoko tylko najpierw udam się do Miszki po kartę kredytową :decayed:

to rozpierdziel felgę :kox:

Opublikowano

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub :wallbash:

no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... ;)

Wiertła to już dawno były w ruchu i to kobaltowe i ni h*ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:07_________________________________________________

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub :wallbash:

no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... ;)

albo bierz to b7 co miron wrzucił na zimę a latem będziesz śmigał b5.

:tongue4:

Spoko tylko najpierw udam się do Miszki po kartę kredytową :decayed:

to rozpierdziel felgę :kox:

To sam rozpierdziel i kup mi takie felgi :gwizdanie:
Opublikowano

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub :wallbash:

no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... ;)

Wiertła to już dawno były w ruchu i to kobaltowe i ni h*ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:07_________________________________________________

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub :wallbash:

no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... ;)

albo bierz to b7 co miron wrzucił na zimę a latem będziesz śmigał b5.

:tongue4:

Spoko tylko najpierw udam się do Miszki po kartę kredytową :decayed:

to rozpierdziel felgę :kox:

To sam rozpierdziel i kup mi takie felgi :gwizdanie:

a tam panikujesz...

dawaj...

:polew:

Opublikowano

WEEEEEEEEEEAKENDDDDDDDD CZAS ZACZĄĆ

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

weźcie się za robotę :tongue4:

Opublikowano

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub :wallbash:

no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... ;)

Wiertła to już dawno były w ruchu i to kobaltowe i ni h*ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:07_________________________________________________

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub :wallbash:

no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... ;)

albo bierz to b7 co miron wrzucił na zimę a latem będziesz śmigał b5.

:tongue4:

Spoko tylko najpierw udam się do Miszki po kartę kredytową :decayed:

to rozpierdziel felgę :kox:

To sam rozpierdziel i kup mi takie felgi :gwizdanie:

a tam panikujesz...

dawaj...

:polew:

i tak są tandetne tnij nie żałuj :tongue4:

:polew:

Opublikowano

weźcie się za robotę :tongue4:

Odezwał się pracoholik :gwizdanie:
Opublikowano

weźcie się za robotę :tongue4:

:mysli: w poniedziałek ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.