Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodźmy kajś :kox:

a gdzie proponujesz

ja na razie muszę jechać na DG :gwizdanie:

ale za jakieś 2, 3h mogę się gdzieś stawić[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:58_________________________________________________znikam :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ujeżdzany dzisiaj w robocie :kox: ale nie wciskałem w podłogę, bo miał chyba ze 2 litry wachy w baku :disgust:

bdqr.jpg

Opublikowano

siemka, ja wlasnie wrociłem zza kielc :)

Opublikowano

pssssyytttt, tyskie :decayed:

Opublikowano

ujeżdzany dzisiaj w robocie :kox: ale nie wciskałem w podłogę, bo miał chyba ze 2 litry wachy w baku :disgust:

bdqr.jpg

:bicz: trza było dolać :decayed:
Opublikowano

ujeżdzany dzisiaj w robocie :kox: ale nie wciskałem w podłogę, bo miał chyba ze 2 litry wachy w baku :disgust:

bdqr.jpg

:bicz: trza było dolać :decayed:

wolałem nie, to auto to dzikus jak nie wiem

w serii 241 KM, ile tam było to nie mam pojęcia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ujeżdzany dzisiaj w robocie :kox: ale nie wciskałem w podłogę, bo miał chyba ze 2 litry wachy w baku :disgust:

bdqr.jpg

:bicz: trza było dolać :decayed:

wolałem nie, to auto to dzikus jak nie wiem

w serii 241 KM, ile tam było to nie mam pojęcia :naughty:

czemu ja takich na mieście nie spotykam :( same pierdoły jeżdżą i nie ma z kim sie pogonić :gwizdanie:
Opublikowano

ujeżdzany dzisiaj w robocie :kox: ale nie wciskałem w podłogę, bo miał chyba ze 2 litry wachy w baku :disgust:

bdqr.jpg

:bicz: trza było dolać :decayed:

wolałem nie, to auto to dzikus jak nie wiem

w serii 241 KM, ile tam było to nie mam pojęcia :naughty:

stan moze to była jedyna okazja :cool1:

:tongue4:

Opublikowano

nie ma z kim sie pogonić :gwizdanie:

od pon do piatku tychy-sosnowiec godz 18 lub 19 zapraszam :evil::wink4:

Opublikowano

ujeżdzany dzisiaj w robocie :kox: ale nie wciskałem w podłogę, bo miał chyba ze 2 litry wachy w baku :disgust:

bdqr.jpg

:bicz: trza było dolać :decayed:

wolałem nie, to auto to dzikus jak nie wiem

w serii 241 KM, ile tam było to nie mam pojęcia :naughty:

czemu ja takich na mieście nie spotykam :( same pierdoły jeżdżą i nie ma z kim sie pogonić :gwizdanie:

i muslisz ze dol bys rada :mysli:
Opublikowano

psssyyt zubrzyk :tongue4:

Opublikowano

psssyyt zubrzyk :tongue4:

moja krew :decayed:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

nie ma z kim sie pogonić :gwizdanie:

od pon do piatku tychy-sosnowiec godz 18 lub 19 zapraszam :evil::wink4:

tak jak zaleje Twoją na pół z Tobą chyba :polew::tongue4:
Opublikowano

nie ma z kim sie pogonić :gwizdanie:

od pon do piatku tychy-sosnowiec godz 18 lub 19 zapraszam :evil::wink4:

a kto tam jeździ ?

Opublikowano

nie ma z kim sie pogonić :gwizdanie:

od pon do piatku tychy-sosnowiec godz 18 lub 19 zapraszam :evil::wink4:

tak jak zaleje Twoją na pół z Tobą chyba :polew::tongue4:

:tongue4: niepeniaj:P hehe

psssyyt zubrzyk :tongue4:

moja krew :decayed:

:polew:

hehe oj Stasiu Stasiu hehe ale bym się ... :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 22:07_________________________________________________

nie ma z kim sie pogonić :gwizdanie:

od pon do piatku tychy-sosnowiec godz 18 lub 19 zapraszam :evil::wink4:

a kto tam jeździ ?

ja :decayed:
Opublikowano

do tej cycatej ? :naughty::decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 22:08_________________________________________________czy z roboty ? :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

do tej cycatej ? :naughty::decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 22:08_________________________________________________czy z roboty ? :gwizdanie: :polew:

ta "cycata" to już stare dzieje;/

z roboty :wink4:

Opublikowano
  • Autor

http://www.youtube.com/watch?v=-_VS3qO3SuE&feature=player_embedded#! :polew: :polew: :polew: :polew:

Kędzior dzwoń , czy założysz gaz do swojej :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 22:10_________________________________________________Automatic Lego Transmission using a Fly-Wheel (Ugly Prototype 1) :shocked::blink:

Opublikowano

Ja już 3 okocim psssyt :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.