Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

Mnie choróbstwo zaatakowało :sick3: L4 do końca tygodnia :) Jak nie urok to.........

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

cze lachony :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

Mnie choróbstwo zaatakowało :sick3: L4 do końca tygodnia :) Jak nie urok to.........

ostro teraz atakuje :wallbash: , 3maj sie Grisza i szybkiego wyleczenia :good:

cze lachony :decayed:

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

cze lachony :decayed:

:naughty:

co tam chudy ? :decayed: ahhh , wkońcu moge to do kogoś powiedzieć :polew: :polew:
Opublikowano

cze lachony :decayed:

:naughty:

co tam chudy ? :decayed: ahhh , wkońcu moge to do kogoś powiedzieć :polew: :polew:

a co brakowalo Ci tego :>

Grubas sie odezwal :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: :hi:

Mnie choróbstwo zaatakowało :sick3: L4 do końca tygodnia :) Jak nie urok to.........

ostro teraz atakuje :wallbash: , 3maj sie Grisza i szybkiego wyleczenia :good:

Dziękować, dziękować.... :)

38,5 gorączki :disgust:

Opublikowano

:hi: z rana :wink4:

Akjam powiedz mi.. masz zmieniare w swoim? :decayed:

:yes2:

a bedziesz na spocie? :gwizdanie:

bo wiesz co jakby to nie byl problem chetnie bym podejrzal jak ja masz podlaczona... bo nie mialem w sumie nigdy z nia problemu (byla fabrycznie z radiem) a teraz podlaczylismy ja i jest non stop na niej zasilanie a poza tym swiszczy i szuszczy mi jak z plytki slucham :decayed:

:good:

:hi: :hi:

Mnie choróbstwo zaatakowało :sick3: L4 do końca tygodnia :) Jak nie urok to.........

Grisza chcesz się wykręcić od spota? :decayed:
Opublikowano

zbieram sie pomalu bo musze jeszcze pare spraw po drodze zalatwic ;)

Akjam z gory dzieki :wink4:

Opublikowano

zbieram sie pomalu bo musze jeszcze pare spraw po drodze zalatwic ;)

Akjam z gory dzieki :wink4:

Si ja lejter... :wink4:
Opublikowano

:hi: z rana :wink4:

Akjam powiedz mi.. masz zmieniare w swoim? :decayed:

:yes2:

a bedziesz na spocie? :gwizdanie:

bo wiesz co jakby to nie byl problem chetnie bym podejrzal jak ja masz podlaczona... bo nie mialem w sumie nigdy z nia problemu (byla fabrycznie z radiem) a teraz podlaczylismy ja i jest non stop na niej zasilanie a poza tym swiszczy i szuszczy mi jak z plytki slucham :decayed:

:good:

:hi: :hi:

Mnie choróbstwo zaatakowało :sick3: L4 do końca tygodnia :) Jak nie urok to.........

Grisza chcesz się wykręcić od spota? :decayed:

Akjam :baseball: Zawsze możecie przyjechac do mnie na spota .... :gwizdanie:

Ide :lazy: bo mi głowe rozsadzi.....

Opublikowano

:hi: z rana :wink4:

Akjam powiedz mi.. masz zmieniare w swoim? :decayed:

:yes2:

a bedziesz na spocie? :gwizdanie:

bo wiesz co jakby to nie byl problem chetnie bym podejrzal jak ja masz podlaczona... bo nie mialem w sumie nigdy z nia problemu (byla fabrycznie z radiem) a teraz podlaczylismy ja i jest non stop na niej zasilanie a poza tym swiszczy i szuszczy mi jak z plytki slucham :decayed:

:good:

:hi: :hi:

Mnie choróbstwo zaatakowało :sick3: L4 do końca tygodnia :) Jak nie urok to.........

Grisza chcesz się wykręcić od spota? :decayed:

Akjam :baseball: Zawsze możecie przyjechac do mnie na spota .... :gwizdanie:

Ide :lazy: bo mi głowe rozsadzi.....

Napij się czegoś... :wink4:

P.S. Nie wiem czy byś na prawde tego chciał... :tongue4:

Opublikowano

chopoki mocie klucze, żeby odkręcić kierownica na spocie? ten dupny torx, czy co to jest, i klucze, żeby odkręcić obudowa kolumny kier? Bo mom nowo taśma, i chciołbych spróbować czy mi multi zadziało. Jak jest możliwość, to prosza o zabranie gratów :cool1:

Opublikowano

chopoki mocie klucze, żeby odkręcić kierownica na spocie? ten dupny torx, czy co to jest, i klucze, żeby odkręcić obudowa kolumny kier? Bo mom nowo taśma, i chciołbych spróbować czy mi multi zadziało. Jak jest możliwość, to prosza o zabranie gratów :cool1:

Jaki duży ten torx jest potrzebny??
Opublikowano

nareszcie w domu !! mielismy na robocie wycieg gazu na bloku, ale lokatorzy spierdalali z bloku :) hehehe

spot mam rozumiec pod Go Sportem?

Opublikowano

kurde, nie mom pojęcia :D taki dość... jak nie, to olać sprawę, nawiedzę siemiana, on ma cały sprzęt do audika :D

Opublikowano

nareszcie w domu !! mielismy na robocie wycieg gazu na bloku, ale lokatorzy spierdalali z bloku :) hehehe

spot mam rozumiec pod Go Sportem?

Pod realem chyba bo pizga :gwizdanie:
Opublikowano

nareszcie w domu !! mielismy na robocie wycieg gazu na bloku, ale lokatorzy spierdalali z bloku :) hehehe

spot mam rozumiec pod Go Sportem?

Pod realem chyba bo pizga :gwizdanie:

też tak mysle ale w 1 poscie pisze ze jednak go sport

Opublikowano

nareszcie w domu !! mielismy na robocie wycieg gazu na bloku, ale lokatorzy spierdalali z bloku :) hehehe

spot mam rozumiec pod Go Sportem?

Pod realem chyba bo pizga :gwizdanie:

też tak mysle ale w 1 poscie pisze ze jednak go sport

Przecież Keżor to edytuje raz na rok :thumbdown::decayed:
Opublikowano

mnie nie będzie, jeszcze roboty nie skończyłem

bawcie się dobrze

Opublikowano

wiec parking na dole:) ide pod prysznic i jade

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.