Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skoro jest na innym forum, to dlaczego zadaje pytania tutaj ? :mysli:

BTW

ja bym się wstydził takiego auta :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurde że ja go nie widziałem na żywo. Ciekawe gdzie parkuje. Zrobiłbym mu areograf kluczem :naughty: za to co zrobił z tym autem :gwizdanie:

Opublikowano

Kurde że ja go nie widziałem na żywo. Ciekawe gdzie parkuje. Zrobiłbym mu areograf kluczem :naughty: za to co zrobił z tym autem :gwizdanie:

okolice Doriana jak widać po fotach:D

Opublikowano

Stanley jak tam sprawa tankowania w mercedesie :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley jak tam sprawa tankowania w mercedesie :gwizdanie:

prawdopodobnie od listopada, dam Wam znać :naughty:

Opublikowano

Stanley jak tam sprawa tankowania w mercedesie :gwizdanie:

prawdopodobnie od listopada, dam Wam znać :naughty:

Ok może jakoś się doturlam :kox:
Opublikowano

Co tam z wieczorka?

P.S. Ale ma qr** płomienie... :decayed:

Opublikowano

:hi: po robocie :wink4:

co tam słychać :cool1:

Opublikowano

Co tam z wieczorka?

P.S. Ale ma q***wa płomienie... :decayed:

:hi:

Masz już zawias?

Opublikowano

Co tam z wieczorka?

P.S. Ale ma q***wa płomienie... :decayed:

:hi:

Masz już zawias?

Springi... No właśnie, ma ktoś czas, narzędzia i ochotę pomóż mi wymienić sprężyny? :cool1:

Kumpel to chce sprzedać? :mysli:

Opublikowano

Co tam z wieczorka?

P.S. Ale ma q***wa płomienie... :decayed:

:hi:

Masz już zawias?

Springi... No właśnie, ma ktoś czas, narzędzia i ochotę pomóż mi wymienić sprężyny? :cool1:

Kumpel to chce sprzedać? :mysli:

kiedy dłubiesz ?

Opublikowano

No chciałem jutro ale nie wiem czy dam radę bo się qr** źle czuję! :kwasny:

Opublikowano

Co tam z wieczorka?

P.S. Ale ma q***wa płomienie... :decayed:

:hi:

Masz już zawias?

Springi... No właśnie, ma ktoś czas, narzędzia i ochotę pomóż mi wymienić sprężyny? :cool1:

Kumpel to chce sprzedać? :mysli:

on gorzej jak baba, za nisko i za twardo, a cały czas się zastanawia :)

a jesteś chętny na to 1BV ?

Opublikowano

No chciałem jutro ale nie wiem czy dam radę bo się q***wa źle czuję! :kwasny:

to jak założysz to się karnę z Tobą

BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ?

chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie:

Opublikowano

No chciałem jutro ale nie wiem czy dam radę bo się q***wa źle czuję! :kwasny:

to jak założysz to się karnę z Tobą

BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ?

chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie:

ale ja już mam zimowe kółka, więc nie czucza bardzo różnicy, z resztą na 17" też prawie nie czuć ( to jest -20)

Opublikowano

No chciałem jutro ale nie wiem czy dam radę bo się q***wa źle czuję! :kwasny:

to jak założysz to się karnę z Tobą

BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ?

chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie:

ja mam -20

Opublikowano
BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ?

chcę zobaczyć jak tym się jeździ

ja mialem i bede mial znow od soboty :>

Opublikowano

No chciałem jutro ale nie wiem czy dam radę bo się q***wa źle czuję! :kwasny:

to jak założysz to się karnę z Tobą

BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ?

chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie:

Zakładaj i nie pękaj :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.