Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

będziesz dzisiaj wszystkich witał ? :naughty:

Taka rola klubowicza.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: A tak na serio to Kończę pracę i do domu! :notworthy: Trochę odpocznę i wieczorkiem na spota. :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

będziesz dzisiaj wszystkich witał ? :naughty:

Taka rola klubowicza.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: A tak na serio to Kończę pracę i do domu! :notworthy: Trochę odpocznę i wieczorkiem na spota. :kox:

pół życia prześpisz :wink4:

Opublikowano

:hi:

:hi:

będziesz dzisiaj wszystkich witał ? :naughty:

Taka rola klubowicza.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: A tak na serio to Kończę pracę i do domu! :notworthy: Trochę odpocznę i wieczorkiem na spota. :kox:

pół życia prześpisz :wink4:

No przecież w pracy nie śpię... :gwizdanie:
Opublikowano

hello :> :hi:

Opublikowano
  • Autor

siema dziewczyny :naughty:

Tatuś tak grzebał przy a4, że teraz nie chce złapać obrotów większych niż 1500...

jak dla mnie to sie dywanik zrolował pod pedałem gazu :decayed:
Opublikowano

hello :> :hi:

:hi:

siema dziewczyny :naughty:

Tatuś tak grzebał przy a4, że teraz nie chce złapać obrotów większych niż 1500...

jak dla mnie to sie dywanik zrolował pod pedałem gazu :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

Chciałbym, żeby to był ten dywanik :P Niestety...gaz do dechy i ani rusz...

Opublikowano

Chciałbym, żeby to był ten dywanik :P Niestety...gaz do dechy i ani rusz...

a jakies objawy oprocz tego? zapytaj go dokladnie co robil.. filtr moze zapchany.. moze trzepie autem :D wtedy cewka :tongue4:

kliknij po forum i poszukaj co to moze byc ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

cosik się nie wyspałem :confused4:

Opublikowano
:hi: :>
Opublikowano

siemka :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Chciałbym, żeby to był ten dywanik :P Niestety...gaz do dechy i ani rusz...

a jakies objawy oprocz tego? zapytaj go dokladnie co robil.. filtr moze zapchany.. moze trzepie autem :D wtedy cewka :tongue4:

kliknij po forum i poszukaj co to moze byc ;)

Grzebał coś przy kablach WN albo świecach :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

Chciałbym, żeby to był ten dywanik :P Niestety...gaz do dechy i ani rusz...

a jakies objawy oprocz tego? zapytaj go dokladnie co robil.. filtr moze zapchany.. moze trzepie autem :D wtedy cewka :tongue4:

kliknij po forum i poszukaj co to moze byc ;)

Grzebał coś przy kablach WN albo świecach :gwizdanie:

moze filtry wymienial i wlozyl odwrotnie :gwizdanie:

albo silnik umyl i woda sie dostala :mysli:

przyczyn moze byc miliony :naughty:

Opublikowano

:hi:

Chciałbym, żeby to był ten dywanik :P Niestety...gaz do dechy i ani rusz...

a jakies objawy oprocz tego? zapytaj go dokladnie co robil.. filtr moze zapchany.. moze trzepie autem :D wtedy cewka :tongue4:

kliknij po forum i poszukaj co to moze byc ;)

Grzebał coś przy kablach WN albo świecach :gwizdanie:

moze filtry wymienial i wlozyl odwrotnie :gwizdanie:

albo silnik umyl i woda sie dostala :mysli:

przyczyn moze byc miliony :naughty:

Wiadomo ale to nie forum motoryzacyjne więc my się nie znamy i tak :polew: :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

i lecę do wyrka spać :decayed:

widzimy się w podziemiach :)

Opublikowano

:hi:

i lecę do wyrka spać :decayed:

widzimy się w podziemiach :)

Czyli że będziesz dziś :thumbdown::decayed:
Opublikowano

:hi:

i lecę do wyrka spać :decayed:

widzimy się w podziemiach :)

Czyli że będziesz dziś :thumbdown::decayed:

jak mi auto nie padnie to będę :naughty:

kadeciarzu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.