Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Kędzior a ty świąt nie robisz ;p[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 17:18_________________________________________________panowie znacie kogos jakas firme gdzie moglbym oddac auto do renowacji lakieru z tego co wiem to sa takie firmy czym sie tym zajmuja bo nie chodzi mi tu o lakiernika :) kiedy byla taka firma sbn slbo snb sweden ale nie umie tego znalesc nigdzie na necie to moze z was sie kto orientuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kędzior a ty świąt nie robisz ;p[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 17:18_________________________________________________panowie znacie kogos jakas firme gdzie moglbym oddac auto do renowacji lakieru z tego co wiem to sa takie firmy czym sie tym zajmuja bo nie chodzi mi tu o lakiernika :) kiedy byla taka firma sbn slbo snb sweden ale nie umie tego znalesc nigdzie na necie to moze z was sie kto orientuje

czyli polerka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no polerka taka pozadna zeby nie bylo tych malych rysek i wogole zeby te auto nabralo polysku tylko czy to jest trwale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no polerka taka pozadna zeby nie bylo tych malych rysek i wogole zeby te auto nabralo polysku tylko czy to jest trwale ?

ja bym wolał pomalować auto, jak nie masz większych uszkodzeń to cena bedzie podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no uszkodzen nie mam tylko brak polysku juz umyje to juz matowe te auto jest, ile moze kosztowac takie pomalowanie moze znasz kogos stanely ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no uszkodzen nie mam tylko brak polysku juz umyje to juz matowe te auto jest, ile moze kosztowac takie pomalowanie moze znasz kogos stanely ? :)

poszło PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczaiłem, przesłuchałem, podesłałem Kędziorkowi i stwierdziliśmy że warto posłuchać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kędzior a ty świąt nie robisz ;p

w PZL się grubo zarabia więc niemuszę robić świąt

:polew: :polew: :polew: :polew:

joke :disgust:

hahaha to widze ze tak jak w PRP :)

wiem dzieki Stanley zadzownie i sie dowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha to widze ze tak jak w PRP :)

w dodatku nie za łatwo się dostać na święto :thumbdown:

na którą robisz? bo ja cały czas działam na 11

wyczaiłem, przesłuchałem, podesłałem Kędziorkowi i stwierdziliśmy że warto posłuchać :kox:

zatwierdzam :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no uszkodzen nie mam tylko brak polysku juz umyje to juz matowe te auto jest, ile moze kosztowac takie pomalowanie moze znasz kogos stanely ? :)

porysuj gwoździem całe auto i zrób z AC :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Zaje pogoda jest dzisiaj...

[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 15:04_________________________________________________

:hi: dobry po robocie [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 14:43_________________________________________________a i talib co chciales :mysli:

oooo diman

jak Cię dawno nie widziałem :decayed:

ano widzisz delegacja zbiera swoje żniwo ;( ale nie martw sie we wtorek bede bo narazie zostaje na miejscu :kox: :kox: cieszysz sie Oko co :naughty:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 18:47_________________________________________________

Panowie, może jakiś mały reset :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no ja czekam na propozycje od mlodziezy to dziadek tata sie dostosuje :kox: :kox: :kox: :kox: widzialem z zaufanego zrodla ze w pomaranczy jest jakas duza impreza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się tak będziecie zbierać na ten reset to będzie z tego to co ostatnio się coraz częściej zdarza- czyli gówno :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...