Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dzisiaj napewno coś ciachnę w domowym zaciszu :naughty::drunk:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dzisiaj napewno coś ciachnę w domowym zaciszu :naughty::drunk:

:cwaniak1:
Opublikowano

Kędzior a ty świąt nie robisz ;p[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 17:18_________________________________________________panowie znacie kogos jakas firme gdzie moglbym oddac auto do renowacji lakieru z tego co wiem to sa takie firmy czym sie tym zajmuja bo nie chodzi mi tu o lakiernika :) kiedy byla taka firma sbn slbo snb sweden ale nie umie tego znalesc nigdzie na necie to moze z was sie kto orientuje

Opublikowano

Kędzior a ty świąt nie robisz ;p[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 17:18_________________________________________________panowie znacie kogos jakas firme gdzie moglbym oddac auto do renowacji lakieru z tego co wiem to sa takie firmy czym sie tym zajmuja bo nie chodzi mi tu o lakiernika :) kiedy byla taka firma sbn slbo snb sweden ale nie umie tego znalesc nigdzie na necie to moze z was sie kto orientuje

czyli polerka ?

Opublikowano

a może usuwanie wgnieceń ?

:dance: :gwizdanie:

Opublikowano

dobra polerka kosztuje pare stowek, moze kepiej warto się zastanowić nad malowaniem całego wozu :gwizdanie:

Opublikowano

no polerka taka pozadna zeby nie bylo tych malych rysek i wogole zeby te auto nabralo polysku tylko czy to jest trwale ?

Opublikowano

no polerka taka pozadna zeby nie bylo tych malych rysek i wogole zeby te auto nabralo polysku tylko czy to jest trwale ?

ja bym wolał pomalować auto, jak nie masz większych uszkodzeń to cena bedzie podobna

Opublikowano

no uszkodzen nie mam tylko brak polysku juz umyje to juz matowe te auto jest, ile moze kosztowac takie pomalowanie moze znasz kogos stanely ? :)

Opublikowano

Kędzior a ty świąt nie robisz ;p

w PZL się grubo zarabia więc niemuszę robić świąt

:polew: :polew: :polew: :polew:

joke :disgust:

Opublikowano

no uszkodzen nie mam tylko brak polysku juz umyje to juz matowe te auto jest, ile moze kosztowac takie pomalowanie moze znasz kogos stanely ? :)

poszło PW :)

Opublikowano

wyczaiłem, przesłuchałem, podesłałem Kędziorkowi i stwierdziliśmy że warto posłuchać :kox:

Opublikowano

Kędzior a ty świąt nie robisz ;p

w PZL się grubo zarabia więc niemuszę robić świąt

:polew: :polew: :polew: :polew:

joke :disgust:

hahaha to widze ze tak jak w PRP :)

wiem dzieki Stanley zadzownie i sie dowiem

Opublikowano

hahaha to widze ze tak jak w PRP :)

w dodatku nie za łatwo się dostać na święto :thumbdown:

na którą robisz? bo ja cały czas działam na 11

wyczaiłem, przesłuchałem, podesłałem Kędziorkowi i stwierdziliśmy że warto posłuchać :kox:

zatwierdzam :good:
Opublikowano

ja działam caly czas na rano :)

Opublikowano

no uszkodzen nie mam tylko brak polysku juz umyje to juz matowe te auto jest, ile moze kosztowac takie pomalowanie moze znasz kogos stanely ? :)

porysuj gwoździem całe auto i zrób z AC :decayed: :decayed:

Opublikowano

hahaha :) na grubie jebie to stac mie ;p

Opublikowano

:hi:

Zaje pogoda jest dzisiaj...

[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 15:04_________________________________________________

:hi: dobry po robocie [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 14:43_________________________________________________a i talib co chciales :mysli:

oooo diman

jak Cię dawno nie widziałem :decayed:

ano widzisz delegacja zbiera swoje żniwo ;( ale nie martw sie we wtorek bede bo narazie zostaje na miejscu :kox: :kox: cieszysz sie Oko co :naughty:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 18:47_________________________________________________

Panowie, może jakiś mały reset :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no ja czekam na propozycje od mlodziezy to dziadek tata sie dostosuje :kox: :kox: :kox: :kox: widzialem z zaufanego zrodla ze w pomaranczy jest jakas duza impreza :naughty:

Opublikowano

Co tam panowie. Teraz nie ale jak dostanę robotę to trzeba to opić :kox:

Opublikowano

jak się tak będziecie zbierać na ten reset to będzie z tego to co ostatnio się coraz częściej zdarza- czyli gówno :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.