Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor, dojebany remix barbary :decayed:

no raczej :decayed: a w ogóle to w kwadratach jest wypaśnie :kox: musimy sie tak kiedyś wybrać klubowo :evil:

gdzie są te kwadraty :mysli:

nie byłem ale już słyszałem że imprezy są przednie :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor, dojebany remix barbary :decayed:

no raczej :decayed: a w ogóle to w kwadratach jest wypaśnie :kox: musimy sie tak kiedyś wybrać klubowo :evil:

a d*py łatwe ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

byliśmy z 3 za***istymi d*pami :P i nie potrzeboiwaliśmy wyrywać , ale było na czym oko zawiesić :P bez urazy Oko :tongue4:

Opublikowano

byliśmy z 3 za***istymi d*pami :P i nie potrzeboiwaliśmy wyrywać , ale było na czym oko zawiesić :P bez urazy Oko :tongue4:

kurna, dawno nie byłem na imprezie z "własnymi" d*pami :polew:

Opublikowano

byliśmy z 3 za***istymi d*pami :P i nie potrzeboiwaliśmy wyrywać , ale było na czym oko zawiesić :P bez urazy Oko :tongue4:

Keżor wiedziałem, że moja 13 letnia sąsiadka Ci się spodoba, cieszy mnie to :good: :good: :good:

:polew::polew::polew:

Opublikowano

noi h*j ostatni dzień urlopu wykorzystany :wallbash:

Opublikowano

noi h*j ostatni dzień urlopu wykorzystany :wallbash:

:laghing2:

Opublikowano

noi h*j ostatni dzień urlopu wykorzystany :wallbash:

:laghing2:

to nie jest śmieszne :decayed:

ale na poważnie, Kędzior, gdybyś nie pił piwa w niedziele, to czuł byś się SPOKO :rolleyes:

nie ma to jak być ochlapusem :decayed::polew:

Opublikowano

miałam kiedyś kumpli, co po imprezie spijali resztki piwa... :polew: :polew:

Opublikowano

noi h*j ostatni dzień urlopu wykorzystany :wallbash:

hahaha no to ladnie szalejesz :decayed:

mam nadz ze masz jeszcze jakies "inne" mozliwosci :gwizdanie:

Opublikowano

noi h*j ostatni dzień urlopu wykorzystany :wallbash:

hahaha no to ladnie szalejesz :decayed:

mam nadz ze masz jeszcze jakies "inne" mozliwosci :gwizdanie:

tak, biały fartuch i 10 zł za dzień :decayed:

Opublikowano

noi h*j ostatni dzień urlopu wykorzystany :wallbash:

:laghing2:

to nie jest śmieszne :decayed:

ale na poważnie, Kędzior, gdybyś nie pił piwa w niedziele, to czuł byś się SPOKO :rolleyes:

nie ma to jak być ochlapusem :decayed::polew:

masz racje gdyby nie te piwa to było by wporządeczku :decayed:

miałam kiedyś kumpli, co po imprezie spijali resztki piwa... :polew: :polew:

niechciałem zranić Stanleya odmawiając mu browarka :decayed:

noi h*j ostatni dzień urlopu wykorzystany :wallbash:

hahaha no to ladnie szalejesz :decayed:

mam nadz ze masz jeszcze jakies "inne" mozliwosci :gwizdanie:

tak mam ale to muszę zacząć pracować w weekendy i wtedy mogę wybierać za te dni wolne :gwizdanie:
Opublikowano

noi h*j ostatni dzień urlopu wykorzystany :wallbash:

hahaha no to ladnie szalejesz :decayed:

mam nadz ze masz jeszcze jakies "inne" mozliwosci :gwizdanie:

raczej nie.... urlop się skończył

poza tym pewnie już uśmiecił kilka osób i nawet pożenił swoje nie isniejące dzieci :polew: :polew:

Opublikowano

noi h*j ostatni dzień urlopu wykorzystany :wallbash:

hahaha no to ladnie szalejesz :decayed:

mam nadz ze masz jeszcze jakies "inne" mozliwosci :gwizdanie:

tak, biały fartuch i 10 zł za dzień :decayed:

ewentualnie kierownik ruchu na parkingu :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 16:17_________________________________________________

poza tym pewnie już uśmiecił kilka osób i nawet pożenił swoje nie isniejące dzieci :polew: :polew:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: może narodziny dziecka :mysli: ale nie wiem czy uwierzą w to 3 raz :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

noi h*j ostatni dzień urlopu wykorzystany :wallbash:

hahaha no to ladnie szalejesz :decayed:

mam nadz ze masz jeszcze jakies "inne" mozliwosci :gwizdanie:

tak, biały fartuch i 10 zł za dzień :decayed:

ewentualnie kierownik ruchu na parkingu :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 16:17_________________________________________________

poza tym pewnie już uśmiecił kilka osób i nawet pożenił swoje nie isniejące dzieci :polew: :polew:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: może narodziny dziecka :mysli: ale nie wiem czy uwierzą w to 3 raz :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: a nie wiedzialem ze tu taki cwaniak :beach: sie tak blisko czai

Kedzior jak bede miec pytanie z prawa pracy to wale prosto do Ciebie :gwizdanie:

cos czuje ze masz te mozliwosci wszystkie w paluszku :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: a nie wiedzialem ze tu taki cwaniak :beach: sie tak blisko czai

Kedzior jak bede miec pytanie z prawa pracy to wale prosto do Ciebie :gwizdanie:

cos czuje ze masz te mozliwosci wszystkie w paluszku :polew:

hehehe jak będę przypadkiem wiedział to pomoge :decayed:
Opublikowano

Ty łatw ten miernik bo nie mam zamiaru do nocy siedzieć w kanale :decayed:

a jutro spot w SK więc... :gwizdanie:

nie ma co, IMPREZA BYŁA PRZEDNIA :kox:

Opublikowano

Ty łatw ten miernik bo nie mam zamiaru do nocy siedzieć w kanale :decayed:

a jutro spot w SK więc... :gwizdanie:

nie ma co, IMPREZA BYŁA PRZEDNIA :kox:

przyjeżdżaj, załatwie duuuuuuuuuuużo białego :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Ty łatw ten miernik bo nie mam zamiaru do nocy siedzieć w kanale :decayed:

a jutro spot w SK więc... :gwizdanie:

nie ma co, IMPREZA BYŁA PRZEDNIA :kox:

przyjeżdżaj, załatwie duuuuuuuuuuużo białego :kox: :gwizdanie:

tak co mi załatwisz kreskę na 10 listopada :polew:

Opublikowano

Ty łatw ten miernik bo nie mam zamiaru do nocy siedzieć w kanale :decayed:

a jutro spot w SK więc... :gwizdanie:

nie ma co, IMPREZA BYŁA PRZEDNIA :kox:

No Pucek kurde czekam ma mi oddzwonic jak go znajdzie :wallbash:

a impreza wiem wiem slyszalem :decayed: pozalowalem :gwizdanie: ale w sumie to co sie dziwic ze mi nie dal nikt znac:wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.