Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

także tego :gwizdanie:

8r4E0.jpg

sprzedam działkę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty łatw ten miernik bo nie mam zamiaru do nocy siedzieć w kanale :decayed:

a jutro spot w SK więc... :gwizdanie:

nie ma co, IMPREZA BYŁA PRZEDNIA :kox:

No Pucek kurde czekam ma mi oddzwonic jak go znajdzie :wallbash:

a impreza wiem wiem slyszalem :decayed: pozalowalem :gwizdanie: ale w sumie to co sie dziwic ze mi nie dal nikt znac :wink4:

a bo My wiemy że Ty chcesz imprezować :rolleyes:

Opublikowano

Ty łatw ten miernik bo nie mam zamiaru do nocy siedzieć w kanale :decayed:

a jutro spot w SK więc... :gwizdanie:

nie ma co, IMPREZA BYŁA PRZEDNIA :kox:

No Pucek kurde czekam ma mi oddzwonic jak go znajdzie :wallbash:

a impreza wiem wiem slyszalem :decayed: pozalowalem :gwizdanie: ale w sumie to co sie dziwic ze mi nie dal nikt znac :wink4:

a bo My wiemy że Ty chcesz imprezować :rolleyes:

po oczach widać że seves to spokojny chłopak :decayed:

Opublikowano

Ty łatw ten miernik bo nie mam zamiaru do nocy siedzieć w kanale :decayed:

a jutro spot w SK więc... :gwizdanie:

nie ma co, IMPREZA BYŁA PRZEDNIA :kox:

No Pucek kurde czekam ma mi oddzwonic jak go znajdzie :wallbash:

a impreza wiem wiem slyszalem :decayed: pozalowalem :gwizdanie: ale w sumie to co sie dziwic ze mi nie dal nikt znac :wink4:

a bo My wiemy że Ty chcesz imprezować :rolleyes:

po oczach widać że seves to spokojny chłopak :decayed:

prawie tak jak Gregory :polew:

Opublikowano

Ty łatw ten miernik bo nie mam zamiaru do nocy siedzieć w kanale :decayed:

a jutro spot w SK więc... :gwizdanie:

nie ma co, IMPREZA BYŁA PRZEDNIA :kox:

No Pucek kurde czekam ma mi oddzwonic jak go znajdzie :wallbash:

a impreza wiem wiem slyszalem :decayed: pozalowalem :gwizdanie: ale w sumie to co sie dziwic ze mi nie dal nikt znac :wink4:

a bo My wiemy że Ty chcesz imprezować :rolleyes:

po oczach widać że seves to spokojny chłopak :decayed:

prawie tak jak Gregory :polew:

Gregory to jest DJ, i to całkiem niezły :kox:

Opublikowano

Ty łatw ten miernik bo nie mam zamiaru do nocy siedzieć w kanale :decayed:

a jutro spot w SK więc... :gwizdanie:

nie ma co, IMPREZA BYŁA PRZEDNIA :kox:

No Pucek kurde czekam ma mi oddzwonic jak go znajdzie :wallbash:

a impreza wiem wiem slyszalem :decayed: pozalowalem :gwizdanie: ale w sumie to co sie dziwic ze mi nie dal nikt znac :wink4:

a bo My wiemy że Ty chcesz imprezować :rolleyes:

po oczach widać że seves to spokojny chłopak :decayed:

prawie tak jak Gregory :polew:

ta Gregor i jego oczy :blink: :blink: :blink:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mogę Ci przyznać rację, Kaseciaro :>

Opublikowano

jeszcze tylko 4 dni i

jest miazga

:kox:

Opublikowano

mogę Ci przyznać rację, Kaseciaro :>

:polew: :polew: :polew:

jeszcze przyjdziesz pożyczyć :gwizdanie:

Opublikowano

mogę Ci przyznać rację, Kaseciaro :>

:polew: :polew: :polew:

jeszcze przyjdziesz pożyczyć :gwizdanie:

weź na spota posłuchamy z mojego radyja :polew:
Opublikowano

mogę Ci przyznać rację, Kaseciaro :>

:polew: :polew: :polew:

jeszcze przyjdziesz pożyczyć :gwizdanie:

nie, ale trzeba kiedyś zrobić "oldskul" party :kox:

Opublikowano

mogę Ci przyznać rację, Kaseciaro :>

:polew: :polew: :polew:

jeszcze przyjdziesz pożyczyć :gwizdanie:

weź na spota posłuchamy z mojego radyja :polew:

nie masz tyle czasu :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 16:42_________________________________________________

mogę Ci przyznać rację, Kaseciaro :>

:polew: :polew: :polew:

jeszcze przyjdziesz pożyczyć :gwizdanie:

nie, ale trzeba kiedyś zrobić "oldskul" party :kox:

:good::kox: jeah !

może być u nas, tylko dywan musze zwinąć :disgust:

Opublikowano

piszę się na to :kox: :kox: :kox:

jak dobrze że ja z tym dywanem nie mam nic wspólnego :gwizdanie:

Opublikowano

Ty łatw ten miernik bo nie mam zamiaru do nocy siedzieć w kanale :decayed:

a jutro spot w SK więc... :gwizdanie:

nie ma co, IMPREZA BYŁA PRZEDNIA :kox:

No Pucek kurde czekam ma mi oddzwonic jak go znajdzie :wallbash:

a impreza wiem wiem slyszalem :decayed: pozalowalem :gwizdanie: ale w sumie to co sie dziwic ze mi nie dal nikt znac :wink4:

a bo My wiemy że Ty chcesz imprezować :rolleyes:

po oczach widać że seves to spokojny chłopak :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: moje oczy sie zmieniaja po 22 :kox: :kox: :kox:

Obcasiku a skad Ty w ogole wiesz jakie ja mam oczy? :naughty:

Opublikowano

mogę Ci przyznać rację, Kaseciaro :>

:polew: :polew: :polew:

jeszcze przyjdziesz pożyczyć :gwizdanie:

nie, ale trzeba kiedyś zrobić "oldskul" party :kox:

piżama party lub kustium party :decayed:

mechiko

Opublikowano

Ty łatw ten miernik bo nie mam zamiaru do nocy siedzieć w kanale :decayed:

a jutro spot w SK więc... :gwizdanie:

nie ma co, IMPREZA BYŁA PRZEDNIA :kox:

No Pucek kurde czekam ma mi oddzwonic jak go znajdzie :wallbash:

a impreza wiem wiem slyszalem :decayed: pozalowalem :gwizdanie: ale w sumie to co sie dziwic ze mi nie dal nikt znac :wink4:

a bo My wiemy że Ty chcesz imprezować :rolleyes:

po oczach widać że seves to spokojny chłopak :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: moje oczy sie zmieniaja po 22 :kox: :kox: :kox:

Obcasiku a skad Ty w ogole wiesz jakie ja mam oczy? :naughty:

widziałam na własne oczy :decayed:

Opublikowano

piszę się na to :kox: :kox: :kox:

jak dobrze że ja z tym dywanem nie mam nic wspólnego :gwizdanie:

no ja tez nie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

piszę się na to :kox: :kox: :kox:

jak dobrze że ja z tym dywanem nie mam nic wspólnego :gwizdanie:

nom komuś się za ten dywan oberwie :gwizdanie:

biedny Gregor "jakoś niechcący złapałem za cybuch gorący[...] nie fartownie spadł mi na ..."

Opublikowano

piszę się na to :kox: :kox: :kox:

jak dobrze że ja z tym dywanem nie mam nic wspólnego :gwizdanie:

no ja tez nie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

przynajmniej nie musisz się obawiać że dostaniesz pocztą fakturę za nowy dywan :gwizdanie:

Opublikowano

piszę się na to :kox: :kox: :kox:

jak dobrze że ja z tym dywanem nie mam nic wspólnego :gwizdanie:

no ja tez nie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

przynajmniej nie musisz się obawiać że dostaniesz pocztą fakturę za nowy dywan :gwizdanie:

dobrze że zebry ostatnio spadły z ceny :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.