Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyspany :>

Mogłeś spać do następnej wypłaty jak konto puste... :wink4:

niestety, audi się nie psuje :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyspany :>

Mogłeś spać do następnej wypłaty jak konto puste... :wink4:

niestety, audi się nie psuje :decayed:

:tongue4:
Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

my z Wolfem mogemy sie trocha spóźnić :gwizdanie:

Opublikowano

mnie nie będzie :confused4:

Opublikowano

też mogę się spóźnić :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja tez sie jeszcze zbieram :gwizdanie:

Opublikowano

a ja dzis nie dotre niestety :confused4:

udanego spota :good:

Opublikowano

:hi: dopiero wszedłem na chatę z roboty więc na spota nie dotrę :tongue4:

Oko chcesz nas przekupić jaraniem :bicz3:

Co do picia to obczaiłem ostatnio za***isty burbon w Aldi 30zł za 0,7 a smak..........PRAWIE jak Jack Daniels :decayed:

Opublikowano

siema i siema, noi się zaczeło barburka zbiera żniwo :angry: :angry: :angry: ;( :confused4:

ehhh k**wa :(

Kurde, bo najpierw mijalem Buczasa chyba kolo oczyszczali scieków tam kolo gieldy w myslowicach, a potem jak jechalem do kato to wyprzedzalem jakiegos ciemnego avanta na klubowych ramkach :decayed:

to byłem ja
Opublikowano
:hi: witam
Opublikowano

Ja już po spocie. Krótko dzisiaj bo pracuję od 20ej no i właśnie się zameldowałem w pracy... :gwizdanie:

siema i siema, noi się zaczeło barburka zbiera żniwo :angry: :angry: :angry: ;( :confused4:

ehhh ku***a :(

Co jest Kędzior? :confused4:

Kurde, bo najpierw mijalem Buczasa chyba kolo oczyszczali scieków tam kolo gieldy w myslowicach, a potem jak jechalem do kato to wyprzedzalem jakiegos ciemnego avanta na klubowych ramkach :decayed:

to byłem ja

No Kędziora to mogłeś wyprzedzić... :naughty:
Opublikowano

i po spocie

:hi:

akjam zawias :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

i po spocie

:hi:

akjam zawias :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:tongue4: :gwizdanie:

Póki co też mi się podoba! :notworthy::kox:

Opublikowano

i po spocie

:hi:

akjam zawias :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jebłeś glebe ? j**any :kox:

Opublikowano

i po spocie

:hi:

akjam zawias :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jebłeś glebe ? j**any :kox:

Jebłem... :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

i po spocie

:hi:

akjam zawias :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jebłeś glebe ? j**any :kox:

Jebłem... :kox: :gwizdanie:

Gdzie foty ? :naughty:

Opublikowano

i po spocie

:hi:

akjam zawias :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jebłeś glebe ? j**any :kox:

Jebłem... :kox: :gwizdanie:

jebłany :kox: cza to obczaić

Opublikowano

i po spocie

:hi:

akjam zawias :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jebłeś glebe ? j**any :kox:

Jebłem... :kox: :gwizdanie:

Gdzie foty ? :naughty:

No jutro coś wrzucę bo w robocie siedzę... No chyba, że wyskoczę na chwilę na parking... :cool1:

i po spocie

:hi:

akjam zawias :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jebłeś glebe ? j**any :kox:

Jebłem... :kox: :gwizdanie:

jebłany :kox: cza to obczaić

I opić! :kox::naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.