Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lpgieusz i ten któremu więcej auto stoi niż jeździ bo po muśnięciu gazu wir w baku :polew:

taaaaa

gada to ten któremu miesiąc stało auto przed założeniem turbiny :decayed:

To była awaria i brak czasu żeby to poskładać. A TY lepiej się nie odżywaj bo komu teraz stoi :gwizdanie:

bo czekam na likwidatora :gwizdanie:

a pozatym mam chorobowe

Też siedziałem na L4 jak mi auto stało :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lpgieusz i ten któremu więcej auto stoi niż jeździ bo po muśnięciu gazu wir w baku :polew:

czego dusza pragnie :tongue4:

Lepiej się napij czyli to co umiesz najlepiej :polew:

hehe mam jeszcze kilka innych zalet :decayed:
Opublikowano

Lpgieusz i ten któremu więcej auto stoi niż jeździ bo po muśnięciu gazu wir w baku :polew:

taaaaa

gada to ten któremu miesiąc stało auto przed założeniem turbiny :decayed:

To była awaria i brak czasu żeby to poskładać. A TY lepiej się nie odżywaj bo komu teraz stoi :gwizdanie:

bo czekam na likwidatora :gwizdanie:

a pozatym mam chorobowe

Też siedziałem na L4 jak mi auto stało :wink4:

a fiesta sama rozwoziła pizze :polew:

tak tak, ciśnij bajer

ale ok, mój gruchot sobie stoi i szkoda mi nim jeździć :tongue4:

teraz oglądam HBO2 bo leci pojebany film :> "czekając na sobotę"

ooo Pani sprzątaczka :blink: ale tyłeczek[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 23:22_________________________________________________fajny ten film dokumentalny :kox:

Opublikowano

ooo Pani sprzątaczka :blink: ale tyłeczek

jest kosa :slina:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 23:30_________________________________________________

Czekajac Na Sobotę

polecam, ryje psyche jak nic innego, w 8 minucie w samej osobe moja sasiadka z osiedla z ktora chodzilem do gimnazjum

:good::decayed:
Opublikowano

Fiesta była spoko i była niezawodna. Dziura nie dziura, schody itp. Wszystko pokonała :decayed:

Opublikowano
  • Autor

was chwile zostawić samych :wallbash: ładnie żeście jebnęli stron jak mnie nie było hehe :)

a teraz ide spać :decayed:

Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: nie poszedłem dzisiaj na zajęcia, nie najlepiej sie czuje jeszcze

ooo Pani sprzątaczka :blink: ale tyłeczek

jest kosa :slina:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 23:30_________________________________________________

Czekajac Na Sobotę

polecam, ryje psyche jak nic innego, w 8 minucie w samej osobe moja sasiadka z osiedla z ktora chodzilem do gimnazjum

:good::decayed:

2d20edde8b.th.jpg

masz foto jak nie wierzysz :) ja na dole w koszuli żółtej ona stoi, najwyższa głowa druga od lewej :)

Opublikowano

:hi:

No pięknie! 3000 strona już historią... Chyba nie było żandej imprezki i żeście pospamowali. :naughty:

Opublikowano
:bry: chłopaki
Opublikowano
:hi: Idę rezać zaraz :naughty:
Opublikowano
:hi: morgen
Opublikowano

3007 ? :shocked: :shocked: :shocked:

no to ladnie polecialo :>

:hi:

Opublikowano

siema :hi:

+ tekst http://teksty.org/Abradab,Zawalidroga macie, piosenka na weeeknd :P

:good:

Opublikowano

nom nawet sie wyspalem :decayed:

Opublikowano
:hi: SK
Opublikowano

:hi: SK

co tam tatuś :tongue4:
Opublikowano

:hi: SK

co tam tatuś :tongue4:

a nic nowego synus :cool1: brzucho rośnie :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.