Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzę "zielone" tematy macie, fuj

zielone, w dzisiejszych czasach jest nośnikiem twardych narkotyków i chemii - to tak trzepie mózg, że nie macie pojęcia

a wy dalej wierzycie, że to ziele pokoju i tym podobne :bicz3:

PS, Idę pod spodek sprzedać trochę dropsów, mam 1000szt fajnie zapakowanej polopiryny S :decayed:

:naughty:

B7 2.0 tfsi :naughty:

no trzeba ja jeszcze troche "ogarnac" hahaha

a co do wody to jak sam nie zrobisz to tez nie wiesz co pijesz :wink4:

ale czysta czysta na pewno nie trzepie mozgu :tongue4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 00:01_________________________________________________

widzę "zielone" tematy macie, fuj

zielone, w dzisiejszych czasach jest nośnikiem twardych narkotyków i chemii - to tak trzepie mózg, że nie macie pojęcia

a wy dalej wierzycie, że to ziele pokoju i tym podobne :bicz3:

PS, Idę pod spodek sprzedać trochę dropsów, mam 1000szt fajnie zapakowanej polopiryny S :decayed:

:naughty:

seves poszła twoja b6 ?

poszla poszla Miszka ;(

jak buleczka normlanie... wystawilem w srode w czwartek przyjechal gosc obejrzal, wzial majstra przyjechal w piatek i kupil... a pytalem Was czy ktos nie chce.. serio wg mnie sie oplacalo :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzę "zielone" tematy macie, fuj

zielone, w dzisiejszych czasach jest nośnikiem twardych narkotyków i chemii - to tak trzepie mózg, że nie macie pojęcia

a wy dalej wierzycie, że to ziele pokoju i tym podobne :bicz3:

PS, Idę pod spodek sprzedać trochę dropsów, mam 1000szt fajnie zapakowanej polopiryny S :decayed:

:naughty:

B7 2.0 tfsi :naughty:

no trzeba ja jeszcze troche "ogarnac" hahaha

a co do wody to jak sam nie zrobisz to tez nie wiesz co pijesz :wink4:

ale czysta czysta na pewno nie trzepie mozgu :tongue4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 00:01_________________________________________________

widzę "zielone" tematy macie, fuj

zielone, w dzisiejszych czasach jest nośnikiem twardych narkotyków i chemii - to tak trzepie mózg, że nie macie pojęcia

a wy dalej wierzycie, że to ziele pokoju i tym podobne :bicz3:

PS, Idę pod spodek sprzedać trochę dropsów, mam 1000szt fajnie zapakowanej polopiryny S :decayed:

:naughty:

seves poszła twoja b6 ?

poszla poszla Miszka ;(

jak buleczka normlanie... wystawilem w srode w czwartek przyjechal gosc obejrzal, wzial majstra przyjechal w piatek i kupil... a pytalem Was czy ktos nie chce.. serio wg mnie sie oplacalo :wink4:

nie mam ciśnienia na auto,mam Yarisa i B5 :decayed:

docelowo będzie B6 kiedy nie wiem narazie zbieram na działkę...............zioła :polew: :polew:

Opublikowano

widzę "zielone" tematy macie, fuj

zielone, w dzisiejszych czasach jest nośnikiem twardych narkotyków i chemii - to tak trzepie mózg, że nie macie pojęcia

a wy dalej wierzycie, że to ziele pokoju i tym podobne :bicz3:

PS, Idę pod spodek sprzedać trochę dropsów, mam 1000szt fajnie zapakowanej polopiryny S :decayed:

:naughty:

B7 2.0 tfsi :naughty:

no trzeba ja jeszcze troche "ogarnac" hahaha

a co do wody to jak sam nie zrobisz to tez nie wiesz co pijesz :wink4:

ale czysta czysta na pewno nie trzepie mozgu :tongue4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 00:01_________________________________________________

widzę "zielone" tematy macie, fuj

zielone, w dzisiejszych czasach jest nośnikiem twardych narkotyków i chemii - to tak trzepie mózg, że nie macie pojęcia

a wy dalej wierzycie, że to ziele pokoju i tym podobne :bicz3:

PS, Idę pod spodek sprzedać trochę dropsów, mam 1000szt fajnie zapakowanej polopiryny S :decayed:

:naughty:

seves poszła twoja b6 ?

poszla poszla Miszka ;(

jak buleczka normlanie... wystawilem w srode w czwartek przyjechal gosc obejrzal, wzial majstra przyjechal w piatek i kupil... a pytalem Was czy ktos nie chce.. serio wg mnie sie oplacalo :wink4:

nie mam ciśnienia na auto,mam Yarisa i B5 :decayed:

docelowo będzie B6 kiedy nie wiem narazie zbieram na działkę...............zioła :polew: :polew:

hahaha no jakbys kupil taka dzialke i spozytkowal to ziolo to bys garaz raz dwa i to nie takimi furami zapelnil :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: siema z rana
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

kologo zle z ciebie ranny ptaszek :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

kologo zle z ciebie ranny ptaszek :gwizdanie:

no widzisz ja już po śniadanku nawet jestem :naughty:

a to tylko dlatego że wczoraj wieczorem wypiłem tylko herbatkę :decayed:

Opublikowano

:bry:

kologo zle z ciebie ranny ptaszek :gwizdanie:

no widzisz ja już po śniadanku nawet jestem :naughty:

a to tylko dlatego że wczoraj wieczorem wypiłem tylko herbatkę :decayed:

i nic z ogródka nie bylo :wink4:

Opublikowano

:bry:

kologo zle z ciebie ranny ptaszek :gwizdanie:

no widzisz ja już po śniadanku nawet jestem :naughty:

a to tylko dlatego że wczoraj wieczorem wypiłem tylko herbatkę :decayed:

i nic z ogródka nie bylo :wink4:

heheh

NIC :grzywa:

Opublikowano

:hi:

:bry:

kologo zle z ciebie ranny ptaszek :gwizdanie:

no widzisz ja już po śniadanku nawet jestem :naughty:

a to tylko dlatego że wczoraj wieczorem wypiłem tylko herbatkę :decayed:

a ta herbatka to z czego byla :naughty:

:gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:bry:

kologo zle z ciebie ranny ptaszek :gwizdanie:

no widzisz ja już po śniadanku nawet jestem :naughty:

a to tylko dlatego że wczoraj wieczorem wypiłem tylko herbatkę :decayed:

a ta herbatka to z czego byla :naughty:

:gwizdanie:

to byla zielona herbatka :kox:

Opublikowano

:hi:

:bry:

kologo zle z ciebie ranny ptaszek :gwizdanie:

no widzisz ja już po śniadanku nawet jestem :naughty:

a to tylko dlatego że wczoraj wieczorem wypiłem tylko herbatkę :decayed:

a ta herbatka to z czego byla :naughty:

:gwizdanie:

to byla zielona herbatka :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

:bry:

kologo zle z ciebie ranny ptaszek :gwizdanie:

no widzisz ja już po śniadanku nawet jestem :naughty:

a to tylko dlatego że wczoraj wieczorem wypiłem tylko herbatkę :decayed:

a ta herbatka to z czego byla :naughty:

:gwizdanie:

to byla zielona herbatka :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zielona herbatka :kox:

:afro:

:tongue4:

Opublikowano
:hi: z południa
Opublikowano

Stan jak tam polopiryna poszla? :naughty:

Opublikowano

Stan jak tam polopiryna poszla? :naughty:

fajfun sprzedawał pod spodkiem swoje wynalazki, zagarnął całą klientelę :wink4:

Opublikowano

joł z samego rana jak wstałem :decayed:

Opublikowano
:bry: lenie, obiboki i darmozjady :kox:
Opublikowano

:bry: lenie, obiboki i darmozjady :kox:

no a ze mną się nie przywitasz?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.