Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: dobry wreszcie spam nadrobilem wy tego dziargacie :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

luzno luzno ; ) wlasnie dlatego chce wpaść zobaczyc jak to jest :) to do zobaczenia w takim razie :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

luzno luzno ; ) wlasnie dlatego chce wpaść zobaczyc jak to jest :) to do zobaczenia w takim razie :good:

jak masz fajną siostrę/kuzynkę/sąsiadkę/koleżankę to weź na spota

:decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:31_________________________________________________

:hi:

siemasz :)

Opublikowano

luzno luzno ; ) wlasnie dlatego chce wpaść zobaczyc jak to jest :) to do zobaczenia w takim razie :good:

jak masz fajną siostrę/kuzynkę/sąsiadkę/koleżankę to weź na spota

:decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:31_________________________________________________

:hi:

siemasz :)

świntuch :decayed:

Opublikowano

luzno luzno ; ) wlasnie dlatego chce wpaść zobaczyc jak to jest :) to do zobaczenia w takim razie :good:

jak masz fajną siostrę/kuzynkę/sąsiadkę/koleżankę to weź na spota

:decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:31_________________________________________________

:hi:

siemasz :)

świntuch :decayed:

cały czas mam na mysli kolegów, wiem, że ze mnie niezła partia, ale moja wypłata należy już do tej jedynej :wink4:

Opublikowano

luzno luzno ; ) wlasnie dlatego chce wpaść zobaczyc jak to jest :) to do zobaczenia w takim razie :good:

jak masz fajną siostrę/kuzynkę/sąsiadkę/koleżankę to weź na spota

:decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:31_________________________________________________

:hi:

siemasz :)

świntuch :decayed:

cały czas mam na mysli kolegów, wiem, że ze mnie niezła partia, ale moja wypłata należy już do tej jedynej :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

luzno luzno ; ) wlasnie dlatego chce wpaść zobaczyc jak to jest :) to do zobaczenia w takim razie :good:

jak masz fajną siostrę/kuzynkę/sąsiadkę/koleżankę to weź na spota

:decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:31_________________________________________________

:hi:

siemasz :)

świntuch :decayed:

cały czas mam na mysli kolegów, wiem, że ze mnie niezła partia, ale moja wypłata należy już do tej jedynej :wink4:

:naughty:
Opublikowano

cały czas mam na mysli kolegów, wiem, że ze mnie niezła partia, ale moja wypłata należy już do tej jedynej :wink4:

to jest tak zwane udupienie :polew::wink4:
Opublikowano
  • Autor

ta melodia się zmienia? :polew:

niee :P jest jak w Mega :] cały czas to samo :polew:
Opublikowano

Top Model...

z Pauliną mógłbym... :decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 21:43_________________________________________________Keżor, od Mega to Ty się :decayed:

Opublikowano

no i Polska wygrała, a wy tam jakieś tap modl oglądacie :gwizdanie:

Opublikowano

hehheheh :kox:

Top Model...

z Pauliną mógłbym... :decayed:

:naughty: miła dziewczyna[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 22:42_________________________________________________

no i Polska wygrała, a wy tam jakieś tap modl oglądacie :gwizdanie:

a tylko na chwile od tv odszedłem :gwizdanie:

Opublikowano

kiedy leci powtórka tap modl ? :gwizdanie:

Opublikowano

kiedy leci powtórka tap modl ? :gwizdanie:

trzeba poszukać pewnie na VOD jest :naughty:

Opublikowano

kiedy leci powtórka tap modl ? :gwizdanie:

Ja zawsze tutaj oglądam jak coś przeoczę... :gwizdanie:

http://modelki.plejada.pl/

no i Polska wygrała, a wy tam jakieś tap modl oglądacie :gwizdanie:

:brawo:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 08:45_________________________________________________

:good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.