Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: w dzień spota :hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

mykam do roboty, dziś też za dużo nie popracuje ale jak to mówią grosz do grosza i będzie B6 :polew:

talib weź coś na spota to co pisałeś wczoraj :gwizdanie:

Opublikowano

i zapada taka niezreczna cisza...

:kox:

Opublikowano

i zapada taka niezreczna cisza...

:kox:

bo się pojawiłeś :decayed:

tak w ogóle Cześć :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

Opublikowano

my moze sie wybierzemy...

chodzaz zalezy kiedy bedzie...[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 12:49_________________________________________________pucek jestes nie mily...

mam cie poszczuc chomikiem...?

:P

Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

prawdopodobnie jadę 26.03 na tydzień do Włoch na narty więc ze zlotem lipa :disgust:

Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

prawdopodobnie jadę 26.03 na tydzień do Włoch na narty więc ze zlotem lipa :disgust:

to ciekawe co piszesz... :mysli::chytry:

Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

prawdopodobnie jadę 26.03 na tydzień do Włoch na narty więc ze zlotem lipa :disgust:

to ciekawe co piszesz... :mysli::chytry:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

prawdopodobnie jadę 26.03 na tydzień do Włoch na narty więc ze zlotem lipa :disgust:

to ciekawe co piszesz... :mysli::chytry:

nie mówiłem Ci ? :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:

basia to ty nic nie wiesz... :P[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 12:56_________________________________________________nie no co ty stan mowiles...

pamietam jak tydzien temu na spocie mowiles... :D

:polew:

Opublikowano

Stanley :polew: :polew: :polew:

nie mam pytań :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

czyli Baśka jedzie na zlot :decayed:

Opublikowano

może jechać nawet naszym autem, bo jedziemy pojedziemy chyba czymś większym :klamie:

Opublikowano
:hi: w przerwie
Opublikowano

może jechać nawet naszym autem, bo jedziemy pojedziemy chyba czymś większym :klamie:

jak jestes taki dobroduszny to zabieram samochod na wyjazd 09.01. :przebiegly:

Opublikowano

może jechać nawet naszym autem, bo jedziemy pojedziemy chyba czymś większym :klamie:

jak jestes taki dobroduszny to zabieram samochod na wyjazd 09.01. :przebiegly:

ja yhymm :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.