Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 15:05_________________________________________________buahahaha , wchodze teraz na FB , a tam ku***a , życzenia noworoczne , które wrzuciłem przez komórke po północy w sylwestra , buahahaha :polew: :polew: ale jak ja to zrobiłem ? :blink:

to nie ty to twój duch musiał zrobić... :kox:

nie ma innej opcji :decayed:

ciekawe co jeszcze zrobił... :rolleyes:

a jak tam nauka w niedziele... :gwizdanie:

jak keżor uczy laski to nie ma c**ja we wsi :kox:

czyli nic jej nie nauczyłeś poza biologią... :gwizdanie:

geometrii sie uczyliśmy :naughty: linie równoległe prostopadłe :) uczyłem ją jak rysować cyrklem i taki tam :decayed:

cyrklem... :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 15:05_________________________________________________buahahaha , wchodze teraz na FB , a tam ku***a , życzenia noworoczne , które wrzuciłem przez komórke po północy w sylwestra , buahahaha :polew: :polew: ale jak ja to zrobiłem ? :blink:

to nie ty to twój duch musiał zrobić... :kox:

nie ma innej opcji :decayed:

ciekawe co jeszcze zrobił... :rolleyes:

a jak tam nauka w niedziele... :gwizdanie:

jak keżor uczy laski to nie ma c**ja we wsi :kox:

czyli nic jej nie nauczyłeś poza biologią... :gwizdanie:

geometrii sie uczyliśmy :naughty: linie równoległe prostopadłe :) uczyłem ją jak rysować cyrklem i taki tam :decayed:

byle nie "miękkim ołówkiem" :wink4:

Opublikowano
:hi: po pracy
Opublikowano

:hi:

żyjesz chopie ? :)

nom pewno :wink4:
Opublikowano

bulczas sprawdziłeś mi... :gwizdanie:

Opublikowano

bulczas sprawdziłeś mi... :gwizdanie:

Miałem zawrót głowy nie dałem rady.Tak z głowy za filtry gdzieś z 50zł i olej koł 90zł jakoś tak
Opublikowano

:bry: witam wieczorkiem

Opublikowano

bulczas sprawdziłeś mi... :gwizdanie:

Miałem zawrót głowy nie dałem rady.Tak z głowy za filtry gdzieś z 50zł i olej koł 90zł jakoś tak

to wezme jutro kase na spota a ty mi napisz na 100% ;)

Opublikowano

bulczas sprawdziłeś mi... :gwizdanie:

Miałem zawrót głowy nie dałem rady.Tak z głowy za filtry gdzieś z 50zł i olej koł 90zł jakoś tak

to wezme jutro kase na spota a ty mi napisz na 100% ;)

:good:
Opublikowano

bulczas sprawdziłeś mi... :gwizdanie:

Miałem zawrót głowy nie dałem rady.Tak z głowy za filtry gdzieś z 50zł i olej koł 90zł jakoś tak

to wezme jutro kase na spota a ty mi napisz na 100% ;)

moge Ci coś z ASO pochytać :decayed:

Opublikowano

bulczas sprawdziłeś mi... :gwizdanie:

Miałem zawrót głowy nie dałem rady.Tak z głowy za filtry gdzieś z 50zł i olej koł 90zł jakoś tak

to wezme jutro kase na spota a ty mi napisz na 100% ;)

moge Ci coś z ASO pochytać :decayed:

W jakiej cenie byś miał żarniki D2S :naughty:
Opublikowano

bulczas sprawdziłeś mi... :gwizdanie:

Miałem zawrót głowy nie dałem rady.Tak z głowy za filtry gdzieś z 50zł i olej koł 90zł jakoś tak

to wezme jutro kase na spota a ty mi napisz na 100% ;)

moge Ci coś z ASO pochytać :decayed:

W jakiej cenie byś miał żarniki D2S :naughty:

cena z ASO, minus jakieś 15% :thumbdown:

Opublikowano

Siema

Kędzior gdzie ty jestes raport mial byc a tu cisza !! :disgust::angry:

Opublikowano

bulczas sprawdziłeś mi... :gwizdanie:

Miałem zawrót głowy nie dałem rady.Tak z głowy za filtry gdzieś z 50zł i olej koł 90zł jakoś tak

to wezme jutro kase na spota a ty mi napisz na 100% ;)

moge Ci coś z ASO pochytać :decayed:

potrzebuje filtr ojeju i powietrza jak masz w lrepszych cenach niż bulczas to ok :P

bulczas sprawdziłeś mi... :gwizdanie:

Miałem zawrót głowy nie dałem rady.Tak z głowy za filtry gdzieś z 50zł i olej koł 90zł jakoś tak

to wezme jutro kase na spota a ty mi napisz na 100% ;)

:good:

:slina:

Opublikowano

bulczas sprawdziłeś mi... :gwizdanie:

Miałem zawrót głowy nie dałem rady.Tak z głowy za filtry gdzieś z 50zł i olej koł 90zł jakoś tak

to wezme jutro kase na spota a ty mi napisz na 100% ;)

moge Ci coś z ASO pochytać :decayed:

W jakiej cenie byś miał żarniki D2S :naughty:

cena z ASO, minus jakieś 15% :thumbdown:

Na allegro są po 100zł czyli za 80zł mi pochytasz :polew: :polew:
Opublikowano
:hi: po pracy. :nose:
Opublikowano

bulczas sprawdziłeś mi... :gwizdanie:

Miałem zawrót głowy nie dałem rady.Tak z głowy za filtry gdzieś z 50zł i olej koł 90zł jakoś tak

to wezme jutro kase na spota a ty mi napisz na 100% ;)

moge Ci coś z ASO pochytać :decayed:

W jakiej cenie byś miał żarniki D2S :naughty:

cena z ASO, minus jakieś 15% :thumbdown:

Na allegro są po 100zł czyli za 80zł mi pochytasz :polew: :polew:

:blink:

zrób to x3

:polew:

Opublikowano

Pany korzystał ktoś już z assistance ADAC?? interesuje mnie jak długo sie czeka na lawete :mysli:

Opublikowano

bulczas sprawdziłeś mi... :gwizdanie:

Miałem zawrót głowy nie dałem rady.Tak z głowy za filtry gdzieś z 50zł i olej koł 90zł jakoś tak

to wezme jutro kase na spota a ty mi napisz na 100% ;)

moge Ci coś z ASO pochytać :decayed:

W jakiej cenie byś miał żarniki D2S :naughty:

cena z ASO, minus jakieś 15% :thumbdown:

Na allegro są po 100zł czyli za 80zł mi pochytasz :polew: :polew:

:blink:

zrób to x3

:polew:

Dobra biorę w hurcie będzie po siedem dych :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pany korzystał ktoś już z assistance ADAC?? interesuje mnie jak długo sie czeka na lawete :mysli:

na szczęście nie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.