Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dzisiaj skończę dymanie najwcześniej o godz 20

dymanie - czyt. pracę :)

Czyli będziesz ok. 20.10 bo 3000 obrotów na więcej nie pozwoli... :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dzisiaj skończę dymanie najwcześniej o godz 20

dymanie - czyt. pracę :)

Czyli będziesz ok. 20.10 bo 3000 obrotów na więcej nie pozwoli... :decayed:

chciałbym, ale jest w ch*j roboty :disgust:

Opublikowano

ja dzisiaj skończę dymanie najwcześniej o godz 20

dymanie - czyt. pracę :)

Czyli będziesz ok. 20.10 bo 3000 obrotów na więcej nie pozwoli... :decayed:

chciałbym, ale jest w ch*j roboty :disgust:

ja się dziś poopierdalałem ale od jutra orka :bicz:

Opublikowano

A ja szukam zdolnego elektryka co mi podlaczy lampy przod haha z przedlifta na polifta :)

Opublikowano

100 pytań do... :naughty:

Max będziesz dziś?

Krolu będziesz dziś?

Reszta będziecie dziś?

:naughty:

nie wiem, żarcie w macu na mnie źle wpływa...
Opublikowano

100 pytań do... :naughty:

Max będziesz dziś?

Krolu będziesz dziś?

Reszta będziecie dziś?

:naughty:

nie wiem, żarcie w macu na mnie źle wpływa...

a co na ciebie źle nie wpływa... :gwizdanie:

Opublikowano

100 pytań do... :naughty:

Max będziesz dziś?

Krolu będziesz dziś?

Reszta będziecie dziś?

:naughty:

nie wiem, żarcie w macu na mnie źle wpływa...

smerf - maruda

:decayed:

Opublikowano

100 pytań do... :naughty:

Max będziesz dziś?

Krolu będziesz dziś?

Reszta będziecie dziś?

:naughty:

nie wiem, żarcie w macu na mnie źle wpływa...

a co na ciebie źle nie wpływa... :gwizdanie:

d*py :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

100 pytań do... :naughty:

Max będziesz dziś?

Krolu będziesz dziś?

Reszta będziecie dziś?

:naughty:

nie wiem, żarcie w macu na mnie źle wpływa...

a co na ciebie źle nie wpływa... :gwizdanie:

d*py :kox: :kox: :kox:

chyba wołowe... :rolleyes:

Opublikowano
:) [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 17:40_________________________________________________nic pany jo byda o 19
Opublikowano

100 pytań do... :naughty:

Max będziesz dziś?

Krolu będziesz dziś?

Reszta będziecie dziś?

:naughty:

nie wiem, żarcie w macu na mnie źle wpływa...

a co na ciebie źle nie wpływa... :gwizdanie:

d*py :kox: :kox: :kox:

chyba wołowe... :rolleyes:

sam jesteś d*pa wołowa :decayed:
Opublikowano

Krolu będziesz? Będziesz miał VCDS i kompa? :naughty:

Opublikowano

Krolu będziesz? Będziesz miał VCDS i kompa? :naughty:

dzwonie do ciebie :decayed:
Opublikowano

Krolu będziesz? Będziesz miał VCDS i kompa? :naughty:

dzwonie do ciebie :decayed:

i podaje cennik... :kox:

Opublikowano

siemanko, wszyscy napewno na spociku, lecz ja nie miałem sił, za tydzień się pojawię :hi:

Opublikowano

siemanko, wszyscy napewno na spociku, lecz ja nie miałem sił, za tydzień się pojawię :hi:

niektórzy w robocie :thumbdown:

Opublikowano

ja już w domku... :gwizdanie:

teraz leszek, filmik i w becik :decayed:

3mejcie się :wink4:

Opublikowano

Ajkam w odpowiedzi na twoje pytanie ze strony 3444 :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

jakbyś czytał uważnie to byś wiedział że jestem daleko

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4::wink4:

Opublikowano

po spocie :hi:

Max pierdzielu czamu Cię nie było :thumbdown:

Opublikowano

po spocie :hi:

Max pierdzielu czamu Cię nie było :thumbdown:

:beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: :beach:

i tak do końca tygodnia

300 km od śląska jestem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.