Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: siemano

max masz moze czas w sobotę moze bysmy opanowali te gumeczki do klimy :mysli:

siemanko diman niestety nie wiem czy będę na śląsku, bo dalej się :beach:

i wracam dopiero w sobotę lub niedziele .

A co już fest wali ???

no wlasnie nie ale mamy do roboty u akjama w wozidle rezanko i pomyslalem ze moze to opanujemy ale spoko jakos moze innym razem :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Max bier 3.0 a nie tam BRD

Opublikowano

:hi: siemano

max masz moze czas w sobotę moze bysmy opanowali te gumeczki do klimy :mysli:

siemanko diman niestety nie wiem czy będę na śląsku, bo dalej się :beach:

i wracam dopiero w sobotę lub niedziele .

A co już fest wali ???

no wlasnie nie ale mamy do roboty u akjama w wozidle rezanko i pomyslalem ze moze to opanujemy ale spoko jakos moze innym razem :good:

co mu będziesz rezał????

bose ????

czy puknął z coś :polew:

Opublikowano

:hi: siemano

max masz moze czas w sobotę moze bysmy opanowali te gumeczki do klimy :mysli:

siemanko diman niestety nie wiem czy będę na śląsku, bo dalej się :beach:

i wracam dopiero w sobotę lub niedziele .

A co już fest wali ???

no wlasnie nie ale mamy do roboty u akjama w wozidle rezanko i pomyslalem ze moze to opanujemy ale spoko jakos moze innym razem :good:

co mu będziesz rezał????

bose ????

czy puknął z coś :polew:

nie no moze sie za te bixy wezmiemy :naughty:

Opublikowano

Max bier 3.0 a nie tam BRD

nie stać mnie ale m]nie ukrywam że takie 3.0 bym przytulił z miłą chęcią

:tongue4:

chyba że poczekam i może dozbieram na 3.0, :kox:

albo na Mirona wozidło poczekam :mysli:

Opublikowano

Piękna... szkoda, ze nie sedan :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: siemano

max masz moze czas w sobotę moze bysmy opanowali te gumeczki do klimy :mysli:

siemanko diman niestety nie wiem czy będę na śląsku, bo dalej się :beach:

i wracam dopiero w sobotę lub niedziele .

A co już fest wali ???

no wlasnie nie ale mamy do roboty u akjama w wozidle rezanko i pomyslalem ze moze to opanujemy ale spoko jakos moze innym razem :good:

co mu będziesz rezał????

bose ????

czy puknął z coś :polew:

nie no moze sie za te bixy wezmiemy :naughty:

fakt ty zakładałeś u siebie więc jakieś doświadczenie w tej materii masz... :cool1:

widziałem że na bukowinę się zapisałeś a Kasia chce cię puścić

ja mam wtedy termin więc zlota spędzę na porodówce :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:59_________________________________________________

Piękna... szkoda, ze nie sedan :gwizdanie:

Krolu dla rodziny rozwojowej jak ja idealna (patrz wózek) :tongue4:

Opublikowano

Krolu dla rodziny rozwojowej jak ja idealna (patrz wózek) :tongue4:

a4 dla rodziny :polew: :polew: :polew:... mój jest max 2 osobowy... a w b7 jest jeszcze mniej miejsca z tyłu :gwizdanie:
Opublikowano

Krolu dla rodziny rozwojowej jak ja idealna (patrz wózek) :tongue4:

a4 dla rodziny :polew: :polew: :polew:... mój jest max 2 osobowy... a w b7 jest jeszcze mniej miejsca z tyłu :gwizdanie:

krolu jak masz coś co waży 5 kg w pełnym ekwipunku, wież mi na pewno mu w a4 kombi będzie wygodnie

ja nie narzekam na brak miejsca :polew:

a reszcie jak nie pasuje proponuję PKP Interciti

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu dla rodziny rozwojowej jak ja idealna (patrz wózek) :tongue4:

a4 dla rodziny :polew: :polew: :polew:... mój jest max 2 osobowy... a w b7 jest jeszcze mniej miejsca z tyłu :gwizdanie:

krolu jak masz coś co waży 5 kg w pełnym ekwipunku, wież mi na pewno mu w a4 kombi będzie wygodnie

ja nie narzekam na brak miejsca :polew:

a reszcie jak nie pasuje proponuję PKP Interciti

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak waży 5 kg to wejdzie do sedana... wyszło na moje :wink4::kox: :kox:
Opublikowano

:hi: siemano

max masz moze czas w sobotę moze bysmy opanowali te gumeczki do klimy :mysli:

siemanko diman niestety nie wiem czy będę na śląsku, bo dalej się :beach:

i wracam dopiero w sobotę lub niedziele .

A co już fest wali ???

no wlasnie nie ale mamy do roboty u akjama w wozidle rezanko i pomyslalem ze moze to opanujemy ale spoko jakos moze innym razem :good:

co mu będziesz rezał????

bose ????

czy puknął z coś :polew:

nie no moze sie za te bixy wezmiemy :naughty:

fakt ty zakładałeś u siebie więc jakieś doświadczenie w tej materii masz... :cool1:

widziałem że na bukowinę się zapisałeś a Kasia chce cię puścić

ja mam wtedy termin więc zlota spędzę na porodówce :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:59_________________________________________________

Piękna... szkoda, ze nie sedan :gwizdanie:

Krolu dla rodziny rozwojowej jak ja idealna (patrz wózek) :tongue4:

tu wlasnie o kasie chodzi to ona mnie męczy rzebym jechal ale chyba nie pojade jeszcze zobacze zapisalem sie narazie proforma :wink4:

Opublikowano

:hi: siemano

max masz moze czas w sobotę moze bysmy opanowali te gumeczki do klimy :mysli:

siemanko diman niestety nie wiem czy będę na śląsku, bo dalej się :beach:

i wracam dopiero w sobotę lub niedziele .

A co już fest wali ???

no wlasnie nie ale mamy do roboty u akjama w wozidle rezanko i pomyslalem ze moze to opanujemy ale spoko jakos moze innym razem :good:

co mu będziesz rezał????

bose ????

czy puknął z coś :polew:

nie no moze sie za te bixy wezmiemy :naughty:

fakt ty zakładałeś u siebie więc jakieś doświadczenie w tej materii masz... :cool1:

widziałem że na bukowinę się zapisałeś a Kasia chce cię puścić

ja mam wtedy termin więc zlota spędzę na porodówce :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:59_________________________________________________

Piękna... szkoda, ze nie sedan :gwizdanie:

Krolu dla rodziny rozwojowej jak ja idealna (patrz wózek) :tongue4:

tu wlasnie o kasie chodzi to ona mnie męczy rzebym jechal ale chyba nie pojade jeszcze zobacze zapisalem sie narazie proforma :wink4:

no co ty gadasz :shocked:

Kasia cię wygania no nieźle, ja jak wspomniałem to od razu "zapomnij"

i krótka piłka ;(

ale coż może za rok w 3 pojedziemy :cool1:

Opublikowano

:hi: siemano

max masz moze czas w sobotę moze bysmy opanowali te gumeczki do klimy :mysli:

siemanko diman niestety nie wiem czy będę na śląsku, bo dalej się :beach:

i wracam dopiero w sobotę lub niedziele .

A co już fest wali ???

no wlasnie nie ale mamy do roboty u akjama w wozidle rezanko i pomyslalem ze moze to opanujemy ale spoko jakos moze innym razem :good:

co mu będziesz rezał????

bose ????

czy puknął z coś :polew:

nie no moze sie za te bixy wezmiemy :naughty:

fakt ty zakładałeś u siebie więc jakieś doświadczenie w tej materii masz... :cool1:

widziałem że na bukowinę się zapisałeś a Kasia chce cię puścić

ja mam wtedy termin więc zlota spędzę na porodówce :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:59_________________________________________________

Piękna... szkoda, ze nie sedan :gwizdanie:

Krolu dla rodziny rozwojowej jak ja idealna (patrz wózek) :tongue4:

tu wlasnie o kasie chodzi to ona mnie męczy rzebym jechal ale chyba nie pojade jeszcze zobacze zapisalem sie narazie proforma :wink4:

no co ty gadasz :shocked:

Kasia cię wygania no nieźle, ja jak wspomniałem to od razu "zapomnij"

i krótka piłka ;(

ale coż może za rok w 3 pojedziemy :cool1:

no ja wlasnie tez mysle ze za rok pojade razem z moja zobaczymy

Opublikowano

Krolu dla rodziny rozwojowej jak ja idealna (patrz wózek) :tongue4:

a4 dla rodziny :polew: :polew: :polew:... mój jest max 2 osobowy... a w b7 jest jeszcze mniej miejsca z tyłu :gwizdanie:

krolu jak masz coś co waży 5 kg w pełnym ekwipunku, wież mi na pewno mu w a4 kombi będzie wygodnie

ja nie narzekam na brak miejsca :polew:

a reszcie jak nie pasuje proponuję PKP Interciti

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak waży 5 kg to wejdzie do sedana... wyszło na moje :wink4::kox: :kox:

nie wydaje mi się ale niech ci będzie ja tam ugodowy człowiek jestem

próbowałeś rozkminić temat kodowania kluczyków ???

bo zastanawiam się czy nie kupiś jakiś używek i je spróbować przekodować [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 19:16_________________________________________________

no ja wlasnie tez mysle ze za rok pojade razem z moja zobaczymy

i tak właśnie zrobimy

ja właśnie szukam mebli może masz jakieś namiary na jakieś fajne w dobrej cenie czy jeszcze narazie o tym nie myślałeś.

w lutym czeka mnie malowanie więc może zaczerpnę opinii fachowca jak farba itd

Opublikowano

Krolu dla rodziny rozwojowej jak ja idealna (patrz wózek) :tongue4:

a4 dla rodziny :polew: :polew: :polew:... mój jest max 2 osobowy... a w b7 jest jeszcze mniej miejsca z tyłu :gwizdanie:

krolu jak masz coś co waży 5 kg w pełnym ekwipunku, wież mi na pewno mu w a4 kombi będzie wygodnie

ja nie narzekam na brak miejsca :polew:

a reszcie jak nie pasuje proponuję PKP Interciti

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak waży 5 kg to wejdzie do sedana... wyszło na moje :wink4::kox: :kox:

nie wydaje mi się ale niech ci będzie ja tam ugodowy człowiek jestem

próbowałeś rozkminić temat kodowania kluczyków ???

bo zastanawiam się czy nie kupiś jakiś używek i je spróbować przekodować [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 19:16_________________________________________________

no ja wlasnie tez mysle ze za rok pojade razem z moja zobaczymy

i tak właśnie zrobimy

ja właśnie szukam mebli może masz jakieś namiary na jakieś fajne w dobrej cenie czy jeszcze narazie o tym nie myślałeś.

w lutym czeka mnie malowanie więc może zaczerpnę opinii fachowca jak farba itd

pokoju dziecięcego narazie nie robie kupuje narazie ino łóżeczko i przewijak reszta jak troche podrosnie czyli urzadzenie pokoju dziecinnego a co do farby nie ma sprawy pogadamy na spocie jak sie spotkamy :wink4:

Opublikowano

nie róbcie OT, co to, forum rodzinne ? :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

nie róbcie OT, co to, forum rodzinne ? :gwizdanie:

:decayed:

noooo rodzinne, motoryzacyjne, i takie tam :kox:

Opublikowano

nie róbcie OT, co to, forum rodzinne ? :gwizdanie:

:decayed:

nie zagaduj :hi::cool1:

:polew:

tylko pytaj [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 19:31_________________________________________________

nie róbcie OT, co to, forum rodzinne ? :gwizdanie:

:decayed:

noooo rodzinne, motoryzacyjne, i takie tam :kox:

dobra diman koniec bo nas zbanują

choć na nasze forum A4 TATO PL tam będziemy mogli w spokoju o pampersach pogadać bo tu nie ma klimatu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
:siema: z wieczora
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.