Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aha czyli jak nie zapierdalam 12h+ to znaczy, że mam wolne :decayed:

No! :decayed:

kolega.... :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do roboty ! :kox:

Opublikowano

aha czyli jak nie zapierdalam 12h+ to znaczy, że mam wolne :decayed:

No! :decayed:

kolega.... :thumbdown:

:wink4:

do roboty ! :kox:

Dobrze, że dziś wolne... :gwizdanie:
Opublikowano

aha czyli jak nie zapierdalam 12h+ to znaczy, że mam wolne :decayed:

No! :decayed:

kolega.... :thumbdown:

:wink4:

do roboty ! :kox:

Dobrze, że dziś wolne... :gwizdanie:

byle do 14 :naughty:

Opublikowano

ja jeszcze nie wiem o której zacznę ale wiem, że skończę po 3h :naughty:

Opublikowano

aha czyli jak nie zapierdalam 12h+ to znaczy, że mam wolne :decayed:

No! :decayed:

kolega.... :thumbdown:

:wink4:

do roboty ! :kox:

Dobrze, że dziś wolne... :gwizdanie:

byle do 14 :naughty:

ja jeszcze nie wiem o której zacznę ale wiem, że skończę po 3h :naughty:

Tak czy tak to się nie napracujecie... :cool1:
Opublikowano

powinno być wolne z bomby :angry:

Opublikowano

powinno być wolne z bomby :angry:

Taaa..... :wink4:
Opublikowano

aha czyli jak nie zapierdalam 12h+ to znaczy, że mam wolne :decayed:

prawdziwa praca zaczyna się od 16 h +
Opublikowano

aha czyli jak nie zapierdalam 12h+ to znaczy, że mam wolne :decayed:

prawdziwa praca zaczyna się od 16 h +

to się już nazywa frajerstwo :decayed:

Opublikowano

aha czyli jak nie zapierdalam 12h+ to znaczy, że mam wolne :decayed:

prawdziwa praca zaczyna się od 16 h +

to się już nazywa frajerstwo :decayed:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

aha czyli jak nie zapierdalam 12h+ to znaczy, że mam wolne :decayed:

prawdziwa praca zaczyna się od 16 h +

to się już nazywa frajerstwo :decayed:

:naughty: :naughty:

no a ja już wiem jak będę robił dziś, wychodzę z domu ok 13 i wracam ok 16 :decayed:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 11:10_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-155km-oryginal-abt-alu-19-cali-i1385164688.html

Opublikowano

hmm nie droga miszka... cos dla ciebie... ;)

i niedaleko... :D

tylko 2002... :P i ten zderzak troche za wielki... :P

Opublikowano

tak wkleiłem bo wydaje się fajna h*j że 2002, i tak przed 30-tką nie zmieniam fury :tongue4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 12:50_________________________________________________huj nie robię dziś wcale....wstałem rano, przygotowałem się do pracy, potwierdziłem spotkania na dziś, moja pojechała do roboty i przyszedł czas żeby zbierać się do roboty a tu patrzę ni h*j nie mam kluczyka z Yarisa dzwonie do mojej a to głupia ....... mi mówi, że ma go w torebce ja pier**lę czemu baby nie myślą,dodam że pojechała do roboty Audi :wallbash: :wallbash: :wallbash:

czyli mam już weekend

Opublikowano

Miszka spoko hahahaahahahahahaahahahhaahah - może chcesz buszka. jade zaraz na uczelnie dobrze, ze nie musze prowadzic :kox: :kox:

Opublikowano

Miszka spoko hahahaahahahahahaahahahhaahah - może chcesz buszka. jade zaraz na uczelnie dobrze, ze nie musze prowadzic :kox: :kox:

jakbyś podrzucił na Tychy to chętnie

Opublikowano

oj miszka miszka...

nie stresuj sie... pamietaj ze to tylko podgatunek i zawsze z nimi sa problemy...

patrz na pozytywy... ty masz weekend... inni nie... :/

Opublikowano

Miszka spoko hahahaahahahahahaahahahhaahah - może chcesz buszka. jade zaraz na uczelnie dobrze, ze nie musze prowadzic :kox: :kox:

jakbyś podrzucił na Tychy to chętnie

w Poniedziałek bede tamtedy przejeżdżał bo jade do Digitun do Czechowic Dziedzic
Opublikowano

oj miszka miszka...

nie stresuj sie... pamietaj ze to tylko podgatunek i zawsze z nimi sa problemy...

patrz na pozytywy... ty masz weekend... inni nie... :/

i jestem uziemiony na chacie bez fury, tzn z Yarisem bez kluczka albo z kompletem 3 kluczyków do Audi a Audi w Katowicach :wallbash:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:32_________________________________________________

Miszka spoko hahahaahahahahahaahahahhaahah - może chcesz buszka. jade zaraz na uczelnie dobrze, ze nie musze prowadzic :kox: :kox:

jakbyś podrzucił na Tychy to chętnie

w Poniedziałek bede tamtedy przejeżdżał bo jade do Digitun do Czechowic Dziedzic

w poniedziałek to już będzie musztarda po obiedzie :tongue4:

Opublikowano

:siema:

Coś słabo się czuję! :rolleyes:

chlaj więcej :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 08:54_________________________________________________

:dance: :dance: :dance:

fajne ale słabe :polew:

tak w ogóle to Cześć Katowiczanie :hi:

:drunk::dance:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.