Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

to nie moje A4 nie mam naklejek żadnych na aucie :gwizdanie:

Opublikowano

jol, kurde niechce mi sie dzisiaj :confused4: chyba coś przykombinuje z wolnym na czwartek i piatek :mysli:

Opublikowano

ja dziś szybki szpil i na chatę max 4 h :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 08:50_________________________________________________no i właśnie wydupiam do pracy :hi:

Opublikowano

jol, kurde niechce mi sie dzisiaj :confused4: chyba coś przykombinuje z wolnym na czwartek i piatek :mysli:

Nowy urlop top można brać :decayed:
Opublikowano

jol, kurde niechce mi sie dzisiaj :confused4: chyba coś przykombinuje z wolnym na czwartek i piatek :mysli:

Nowy urlop top można brać :decayed:

eee nie :no: coś na lewo pokombinować, urlopu szkoda :decayed:

niewiem dziecko mi sie rodzi lub coś w tym stylu :decayed:

Opublikowano

jol, kurde niechce mi sie dzisiaj :confused4: chyba coś przykombinuje z wolnym na czwartek i piatek :mysli:

Nowy urlop top można brać :decayed:

eee nie :no: coś na lewo pokombinować, urlopu szkoda :decayed:

niewiem dziecko mi sie rodzi lub coś w tym stylu :decayed:

Wareunki ku temu masz może się nabiorą :polew: :polew:
Opublikowano

jol, kurde niechce mi sie dzisiaj :confused4: chyba coś przykombinuje z wolnym na czwartek i piatek :mysli:

Nowy urlop top można brać :decayed:

eee nie :no: coś na lewo pokombinować, urlopu szkoda :decayed:

niewiem dziecko mi sie rodzi lub coś w tym stylu :decayed:

Wareunki ku temu masz może się nabiorą :polew: :polew:

chodzi ci o warunki ze kazda by ze mna chciala? tak wiem wiem jestem za***isty :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jol, kurde niechce mi sie dzisiaj :confused4: chyba coś przykombinuje z wolnym na czwartek i piatek :mysli:

Nowy urlop top można brać :decayed:

eee nie :no: coś na lewo pokombinować, urlopu szkoda :decayed:

niewiem dziecko mi sie rodzi lub coś w tym stylu :decayed:

Wareunki ku temu masz może się nabiorą :polew: :polew:

chodzi ci o warunki ze kazda by ze mna chciala? tak wiem wiem jestem za***isty :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

Kędzior jeszcze "bańkę" zielonych dostaniesz za to dzieko czyt. ciążę... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

taa miszka do pracy a tu psikus... znowu nie ma kluczykow... :polew:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 11:07_________________________________________________kedzior pier*ol powiedz ze ty jestes zaciazony i idziesz na L4

:D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema: Grisza! Gdzieś był jak Cię nie było? Dziś na spocie jesteś? :cool1:
Opublikowano
:hi: grisza... juz sie zaczynalismy martwic... co sie z toba tyle czasu dzialo...?
Opublikowano

:hi:

:siema: Grisza! Gdzieś był jak Cię nie było? Dziś na spocie jesteś? :cool1:

:> Szwędałem się tu i tam :cool1: Jak wszystko pojdzie po mojej myśli dzisiaj, to wpadne, zależy też kto będzie na spocie ... :gwizdanie:

A ty akjam jak żyjesz ? pewnie jak przeciętny Amerykanin :tongue4:

Seski - Robota, robota i przez miesiac leżałem z zapaleniem płuc :wallbash:

Opublikowano

no to pieknie zes sie grisza zalatwil... :P

cos ty robil ze sie tak doprawiles...?

Opublikowano

:hi:

może do Was dzisiaj wpadnę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siema :good:

Diman , Akjam :gwizdanie:

http://vwszrot.pl/

a tu miszcz nasz miszczami http://jaramsie.pl/2jjjylq_93sk8a owacje dla tego pana :thumbup: :oklaski: :banan2::polew:

Opublikowano

a tu miszcz nasz miszczami http://jaramsie.pl/2jjjylq_93sk8a owacje dla tego pana :thumbup: :oklaski: :banan2::polew:

przecież widać , że to ściema :decayed:

:hi: po robocie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.