Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miszka poszedl i cisza...

tylko nie mowcie ze wszyscy intensywnie pracujecie... :P

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

miszka poszedl i cisza...

tylko nie mowcie ze wszyscy intensywnie pracujecie... :P

Ja nie intensywnie ale pracuję. :cool1: P.S. Nie masz innych emotek? Przecież już się niedobrze robi od tego języka! :angry::disgust::decayed:

Opublikowano

siemano pany :hi: po robocie jeszcze trasa do chaty i weekend :kox:

akjam robimy te bixy jutro czy jak :mysli:

Opublikowano

siemano pany :hi: po robocie jeszcze trasa do chaty i weekend :kox:

akjam robimy te bixy jutro czy jak :mysli:

:hi: No po połedniu mogymy bo Pucław do roboty idzie na rano i garaż też wstępnie pochytany. :naughty:
Opublikowano

Siema pany :) co tam slychowac

pochytalem ten bak i ten plywak :) wiec mam nadzieje ze nie bedzie takiej awari kolejnej :)

Opublikowano

no to :good: olaf

sorrki akjam ale na komorku mam przegladarke ktora nie wyswietla mi emotek do wyboru... :D

dlatego uzywam jedynie proste i te ktore pamietam na 100% :polew:

Opublikowano

kędzior kiedy pijemy :naughty:

ja już alkoholu niepijam :wink4: takie postanowienie noworoczne :decayed:

aha bo ostatnio się pytałeś kiedy się napijemy :polew: :polew: :polew:

ostatnio czyli w tamtym roku :wink4:
Opublikowano

kędzior kiedy pijemy :naughty:

ja już alkoholu niepijam :wink4: takie postanowienie noworoczne :decayed:

przypomnę Ci :polew:

Opublikowano

kędzior kiedy pijemy :naughty:

ja już alkoholu niepijam :wink4: takie postanowienie noworoczne :decayed:

przypomnę Ci :polew:

aleś ty pamiętliwaaaaa :polew:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

kędzior kiedy pijemy :naughty:

ja już alkoholu niepijam :wink4: takie postanowienie noworoczne :decayed:

przypomnę Ci :polew:

aleś ty pamiętliwaaaaa :polew:

printskrina zrobię i powieszę u nas w 'salonie' :kox:

co by Cie nie kusiło by złamać postanowienie :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 15:36_________________________________________________

:bry:

:siema:

Opublikowano

printskrina zrobię i powieszę u nas w 'salonie' :kox:

co by Cie nie kusiło by złamać postanowienie :polew: :polew:

ha ha ha ...
Opublikowano

printskrina zrobię i powieszę u nas w 'salonie' :kox:

co by Cie nie kusiło by złamać postanowienie :polew: :polew:

ha ha ha ...

no to od dziś tylko woda mineralna niegazowana :gwizdanie:

Opublikowano

printskrina zrobię i powieszę u nas w 'salonie' :kox:

co by Cie nie kusiło by złamać postanowienie :polew: :polew:

ha ha ha ...

no to od dziś tylko woda mineralna niegazowana :gwizdanie:

chodziło mi o to że nie pije od poniedzialku do czwartku i w niedziele :decayed:

a w piatek sobote :gwizdanie: troszke dla zdrowia tak jak pani lekarka kazała :decayed:

Opublikowano

printskrina zrobię i powieszę u nas w 'salonie' :kox:

co by Cie nie kusiło by złamać postanowienie :polew: :polew:

ha ha ha ...

no to od dziś tylko woda mineralna niegazowana :gwizdanie:

chodziło mi o to że nie pije od poniedzialku do czwartku i w niedziele :decayed:

a w piatek sobote :gwizdanie: troszke dla zdrowia tak jak pani lekarka kazała :decayed:

na poprawę krążenia mówisz :naughty::decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 15:43_________________________________________________no to pyrsk

dziś piątek :kox:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 15:43_________________________________________________jest dziś jakieś pijaństwo klubowe :?: :naughty:

Opublikowano

ja z przykrością muszę odmówić :polew: :polew:

Opublikowano

ja z przykrością muszę odmówić :polew: :polew:

to mamy już kierowcę do rozwożenia pijoków :wink4:

Opublikowano

jest dziś jakieś pijaństwo klubowe :?: :naughty:

gdybyś nadrobił spam to byś wiedział :tongue4:

miszka szuka kompanow do chlania

Opublikowano

:hi: alkoholicy

:decayed:

Opublikowano

:hi: alkoholicy

:decayed:

:bicz: rylu :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.