Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zakaz wjazdu i pasy chcial 7 pkt i 600 zł a dał 50 zł i 5 pkt

To bardzo łagodnie cię potraktował. Ja bym powiedział w h*j nie proporcjonalna liczba punktów do kary pieniężnej. A gadają, że nie mogą dać mniej kasy za dane punkty, lecą w bambuko :tongue4:

a na pytanie czy nie moze sie skonczyc na pouczeniu zapytał czy wygląda jak fundacja charytatywna, najbardziej lałem bo kolesia za mną zatrzymał Betą 750iL z 2009 roku to mu doj**ał max czyli 500 zł i 5 pkt

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zakaz wjazdu i pasy chcial 7 pkt i 600 zł a dał 50 zł i 5 pkt

przez takie głupie mandaty odebrali mi prawko, no bo ku***a nie za prędkość ADR'em :decayed:

:decayed:

zakaz wjazdu i pasy chcial 7 pkt i 600 zł a dał 50 zł i 5 pkt

przez takie głupie mandaty odebrali mi prawko, no bo ku***a nie za prędkość ADR'em :decayed:

a wczoraj i dzisiaj do wieczora fajki nie zapaliłem... jak dostałem mandata od razu stacja i 3 fajki skopciłem :confused4: :confused4:

Kto Ci kazał? :naughty:

:hi:

[/url]!

:shocked: :shocked: :shocked:

Takiego tam wpuścić :polew:

Dyrekcja Dróg by nie miała kasy na odszkodowanie! :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 7 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Opublikowano

To jest też dobre :decayed:

61894982.jpg

Opublikowano

To jest też dobre :decayed:

61894982.jpg

:polew: :polew: :polew:
Łoszzzz q***wa!! :polew: Ciekawe jakie może zrobić lepsze zdjęcia!!!! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:gwizdanie:

40ml , 100ml i ćwiortka nie firmowa

imag0105u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

:gwizdanie:

40ml , 100ml i ćwiortka nie firmowa

imag0105u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i masz dylemat z czego napić się herbaty :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

40ml , 100ml i ćwiortka nie firmowa

imag0105u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Masz dylemat co wybrać? :decayed::wink4: BTW Mała ta setka... :mysli::rolleyes:
Opublikowano

:gwizdanie:

40ml , 100ml i ćwiortka nie firmowa

imag0105u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Masz dylemat co wybrać? :decayed::wink4: BTW Mała ta setka... :mysli::rolleyes:

zdjęcie nie oddaje rzeczywistości

Opublikowano

:gwizdanie:

40ml , 100ml i ćwiortka nie firmowa

imag0105u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Masz dylemat co wybrać? :decayed::wink4: BTW Mała ta setka... :mysli::rolleyes:

zdjęcie nie oddaje rzeczywistości

Tyś to jest pasjonat.........................picia :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie:

40ml , 100ml i ćwiortka nie firmowa

imag0105u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Masz dylemat co wybrać? :decayed::wink4: BTW Mała ta setka... :mysli::rolleyes:

zdjęcie nie oddaje rzeczywistości

Tyś to jest pasjonat.........................picia :decayed:

ładnie i tak życiowo to określiłeś

ps kope lat :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

40ml , 100ml i ćwiortka nie firmowa

imag0105u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Masz dylemat co wybrać? :decayed::wink4: BTW Mała ta setka... :mysli::rolleyes:

zdjęcie nie oddaje rzeczywistości

Tyś to jest pasjonat.........................picia :decayed:

ładnie i tak życiowo to określiłeś

ps kope lat :gwizdanie:

Ano, kurde zawitam chyba na spota we wtorek, fajnie by było :)

Opublikowano

:gwizdanie:

40ml , 100ml i ćwiortka nie firmowa

imag0105u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Masz dylemat co wybrać? :decayed::wink4: BTW Mała ta setka... :mysli::rolleyes:

zdjęcie nie oddaje rzeczywistości

No i co wybrałeś? :cool1:

:gwizdanie:

40ml , 100ml i ćwiortka nie firmowa

imag0105u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Masz dylemat co wybrać? :decayed::wink4: BTW Mała ta setka... :mysli::rolleyes:

zdjęcie nie oddaje rzeczywistości

Tyś to jest pasjonat.........................picia :decayed:

ładnie i tak życiowo to określiłeś

ps kope lat :gwizdanie:

Ano, kurde zawitam chyba na spota we wtorek, fajnie by było :)

:good:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 23:57_________________________________________________Lecę Pany! Może jeszcze w TV zerknę. :gwizdanie: :hi:
Opublikowano

Ja też się na dziś zmywam :hi:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

http://www.ilemogewypic.pl/alkomat.php

:decayed:

apropo rajdów

To jest prędkośc ! ! !

ci kolesie chyba zawsze jeżdzą na fuksa :gwizdanie:

0.30 też tak wyjeżdżam przez brame :polew:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 00:12_________________________________________________

:hi:

[/url]!

:shocked: :shocked: :shocked:

Takiego tam wpuścić :polew:

jaki olrołd :decayed::polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

dzialo sie tu cos ciekawego...? :kox:

Opublikowano

siemka z rana

:hi:

[/url]!

:shocked: :shocked: :shocked:

Takiego tam wpuścić :polew:

moja na glebie tak siedziala jak ja z niemiec przytargałem :kox:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: Kato
Opublikowano
:bry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.