Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

widze że wam też się nudzi.... :wink4: z nudów to ide chyba objad ugotować :)

ja z nudów wczoraj zrobiłem na dwa dni :polew:

Policzyłeś Kędziora?

:polew:

:polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszyscy wiedzę wolne. Ja mam takie luzy że aż szkoda brać urlopu :naughty:

Opublikowano

Wszyscy wiedzę wolne. Ja mam takie luzy że aż szkoda brać urlopu :naughty:

:good:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Co tam OKO? :wink4:
Opublikowano

Wszyscy wiedzę wolne. Ja mam takie luzy że aż szkoda brać urlopu :naughty:

Ja jestem aktualnie bezrobotny :gwizdanie: Czyli jak to Dimek mówi Lebruje na razie... .[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________BTW.

Ostatnio oglądałem film z jego wytworni, ma chopok talent:

Kogel Mogel cz. 1

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Wszyscy wiedzę wolne. Ja mam takie luzy że aż szkoda brać urlopu :naughty:

Ja jestem aktualnie bezrobotny :gwizdanie: Czyli jak to Dimek mówi Lebruje na razie... .[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________BTW.

Ostatnio oglądałem film z jego wytworni, ma chopok talent:

Kogel Mogel cz. 1

:decayed:

dawno i nie prawda :decayed:

przez poprzedni ustrój miałem tylko nagrodę na festiwalu filmów państw socjalistycznych w Naukan

i nagrodę Dzyngis Khana w U1Bator. :kox:

:polew:

Opublikowano

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:
Opublikowano

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:

czyli jak zawsze :polew:

Opublikowano

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:

czyli jak zawsze :polew:

:mysli:

Stasiu a ty do kiedy masz L4:?:

potrzebował bym para pierdół z ASO żebyś na spocika mi dostarczył :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:

czyli jak zawsze :polew:

:mysli:

Stasiu a ty do kiedy masz L4:?:

potrzebował bym para pierdół z ASO żebyś na spocika mi dostarczył :gwizdanie:

a Stasiu to targ? jedź i se kup, przecież jeździsz 2.5 TDI :evil2:

Opublikowano

co za h*jowy dzien :wallbash:

Opublikowano

kezor wiec kiedy malujesz zderzak hahaha

http://img26.imageshack.us/i/dsc03704rn.jpg/

ja juz lampy mam :) 2,5h roboty :) pochytalem temat

Opublikowano

:hi: i weekend :kox:

kezor wiec kiedy malujesz zderzak hahaha

http://img26.imageshack.us/i/dsc03704rn.jpg/

ja juz lampy mam :) 2,5h roboty :) pochytalem temat

:good:
Opublikowano

jeszcze mom gril z polifta

dsc03709h.th.jpg

ale cza go zmatowac jescze raz i pomalowac odziedziczylem go dzis po dawidzie

Opublikowano

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:

czyli jak zawsze :polew:

:mysli:

Stasiu a ty do kiedy masz L4:?:

potrzebował bym para pierdół z ASO żebyś na spocika mi dostarczył :gwizdanie:

w poniedziałek bede w robocie :sick3:

Opublikowano

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:

czyli jak zawsze :polew:

:mysli:

Stasiu a ty do kiedy masz L4:?:

potrzebował bym para pierdół z ASO żebyś na spocika mi dostarczył :gwizdanie:

a Stasiu to targ? jedź i se kup, przecież jeździsz 2.5 TDI :evil2:

:zemdlal:

Opublikowano

witka po pracy :hi:

jednak nie było tak lajtowo dziś ale warto, takie dni jak dziś i za rok z wami nie gadam :polew: :polew: :polew:

ok czekam na gości bo mają przyjść, 1l w zamrażarce już jest, pewnie zawitam tu w nocy na turbo bani, a jutro też muszę porobić trochę ale to zależy od dzisiejszego K.O

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.