Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

jadę upalać B8 :gwizdanie:

co tam chcesz upalać... :gwizdanie:

Zapalniczkę do fajek

nie cfaniakuj :yeah:

Opublikowano

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

Opublikowano

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

Opublikowano

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa :kox: Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta :shocked:
Opublikowano

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

Ile płacisz? :naughty:

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa :kox: Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta :shocked:

Te myjki bezdotykowe na serio są dobre. :good: I przede wszystkim szczotki na rysują lakieru! :kox:
Opublikowano

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa :kox: Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta :shocked:

gdzie w Mysło ? :mysli:

Opublikowano

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa :kox: Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta :shocked:

gdzie w Mysło ? :mysli:

Koło reala jak się wylatuje na K-ce. I najlepsze jest to że tam nie ma szczotki tylko samy pistoletem myjesz :kox:
Opublikowano

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa :kox: Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta :shocked:

gdzie w Mysło ? :mysli:

Koło reala jak się wylatuje na K-ce. I najlepsze jest to że tam nie ma szczotki tylko samy pistoletem myjesz :kox:

no nie wyobrażam sobie innej bezdotykowej i nigdy na innej nie myłem :blink:

ja mam najbliżej na BP, 1km od ronda w strone Siemianowic :wink4:

Opublikowano

:hi:

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa :kox: Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta :shocked:

gdzie w Mysło ? :mysli:

Koło reala jak się wylatuje na K-ce. I najlepsze jest to że tam nie ma szczotki tylko samy pistoletem myjesz :kox:

to u Was w "miastach" nie ma takich myjni?

w Rybniku tego typu myjni bez szczotek jest chyba z 6 :decayed: a to takie zadupie :>

Opublikowano

wszystko fajnie ale jak auto jest udupcone to taki bezdotyk nie domyje nigdy dokładnie auta

Opublikowano

:hi:

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa :kox: Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta :shocked:

gdzie w Mysło ? :mysli:

Koło reala jak się wylatuje na K-ce. I najlepsze jest to że tam nie ma szczotki tylko samy pistoletem myjesz :kox:

to u Was w "miastach" nie ma takich myjni?

w Rybniku tego typu myjni bez szczotek jest chyba z 6 :decayed: a to takie zadupie :>

u nas w miastach, większość jest takich myjni co ci laski po masce cyckami zapieprzają :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:13_________________________________________________

wszystko fajnie ale jak auto jest udupcone to taki bezdotyk nie domyje nigdy dokładnie auta

przez to ja czasem biorę gąbkę i zapierdalam z tematem :kox:

Opublikowano

:hi:

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa :kox: Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta :shocked:

gdzie w Mysło ? :mysli:

Koło reala jak się wylatuje na K-ce. I najlepsze jest to że tam nie ma szczotki tylko samy pistoletem myjesz :kox:

to u Was w "miastach" nie ma takich myjni?

w Rybniku tego typu myjni bez szczotek jest chyba z 6 :decayed: a to takie zadupie :>

u nas w miastach, większość jest takich myjni co ci laski po masce cyckami zapieprzają :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:13_________________________________________________

wszystko fajnie ale jak auto jest udupcone to taki bezdotyk nie domyje nigdy dokładnie auta

przez to ja czasem biorę gąbkę i zapierdalam z tematem :kox:

też tak czasem robię jak nie ma luda

Opublikowano

wszystko fajnie ale jak auto jest udupcone to taki bezdotyk nie domyje nigdy dokładnie auta

Moje ostatnio domyło się ekstra bez gąbek itp. Aż byłem właśnie w szoku :gwizdanie:
Opublikowano

wiaderko, woda w butli + szamponek + gąbka, program numer 1, opierdolić auto do około za 2 złotki, potem jedziesz ręcznie :naughty:

na koniec spłukać programem numer 4 i jest miodzio :decayed:

Opublikowano

wiaderko, woda w butli + szamponek + gąbka, program numer 1, opierdolić auto do około za 2 złotki, potem jedziesz ręcznie :naughty:

na koniec spłukać programem numer 4 i jest miodzio :decayed:

Jak żaden buc nie pilnuje :good:
Opublikowano

wiaderko, woda w butli + szamponek + gąbka, program numer 1, opierdolić auto do około za 2 złotki, potem jedziesz ręcznie :naughty:

na koniec spłukać programem numer 4 i jest miodzio :decayed:

Zależy ilu stopniowa/programowa myjka. :tongue4:

Widział ktoś dimana? Bo mam wieści dla niego w sprawie lampek i lustereczka pod czujnik... :gwizdanie:

Opublikowano

wiaderko, woda w butli + szamponek + gąbka, program numer 1, opierdolić auto do około za 2 złotki, potem jedziesz ręcznie :naughty:

na koniec spłukać programem numer 4 i jest miodzio :decayed:

to widzę, że myjnie na Rybniku mają się świetnie, trzepią kasiorę :polew:

Opublikowano

diman gdzieś tu się pałętał wcześniej

Opublikowano

:hi:

jadę upalać B8 :gwizdanie:

co tam chcesz upalać... :gwizdanie:

Zapalniczkę do fajek

nie cfaniakuj :yeah:

:decayed::wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.