Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiaderko, woda w butli + szamponek + gąbka, program numer 1, opierdolić auto do około za 2 złotki, potem jedziesz ręcznie :naughty:

na koniec spłukać programem numer 4 i jest miodzio :decayed:

Zależy ilu stopniowa/programowa myjka. :tongue4:

Widział ktoś dimana? Bo mam wieści dla niego w sprawie lampek i lustereczka pod czujnik... :gwizdanie:

przechodził tędy przed chwilą :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak usłyszy o lampkach to zaraz się pojawi :naughty:

Opublikowano

Jak usłyszy o lampkach to zaraz się pojawi :naughty:

i zniknie jak usłyszy cenę :polew:

Opublikowano

:hi:

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa :kox: Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta :shocked:

gdzie w Mysło ? :mysli:

Koło reala jak się wylatuje na K-ce. I najlepsze jest to że tam nie ma szczotki tylko samy pistoletem myjesz :kox:

to u Was w "miastach" nie ma takich myjni?

w Rybniku tego typu myjni bez szczotek jest chyba z 6 :decayed: a to takie zadupie :>

u nas w miastach, większość jest takich myjni co ci laski po masce cyckami zapieprzają :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:13_________________________________________________

wszystko fajnie ale jak auto jest udupcone to taki bezdotyk nie domyje nigdy dokładnie auta

przez to ja czasem biorę gąbkę i zapierdalam z tematem :kox:

A ja mam swój sposób na mycie, myślę że skuteczny, bo zawsze auto jest czyste i nie porysowane.

Opublikowano

:hi:

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa :kox: Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta :shocked:

gdzie w Mysło ? :mysli:

Koło reala jak się wylatuje na K-ce. I najlepsze jest to że tam nie ma szczotki tylko samy pistoletem myjesz :kox:

to u Was w "miastach" nie ma takich myjni?

w Rybniku tego typu myjni bez szczotek jest chyba z 6 :decayed: a to takie zadupie :>

u nas w miastach, większość jest takich myjni co ci laski po masce cyckami zapieprzają :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:13_________________________________________________

wszystko fajnie ale jak auto jest udupcone to taki bezdotyk nie domyje nigdy dokładnie auta

przez to ja czasem biorę gąbkę i zapierdalam z tematem :kox:

A ja mam swój sposób na mycie, myślę że skuteczny, bo zawsze auto jest czyste i nie porysowane.

nie chcemy wiedziec :tongue4:

Opublikowano

A ja wam wcale nie chce powiedzieć :decayed:

Opublikowano

A ja wam wcale nie chce powiedzieć :decayed:

pewnie już wewnętrznie kipisz, byle, żeby to napisać :wink4:

Opublikowano

Jak usłyszy o lampkach to zaraz się pojawi :naughty:

i zniknie jak usłyszy cenę :polew:

Lepszej ceny nie znajdzie. :cool1::tongue4:
Opublikowano

:hi:

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa :kox: Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta :shocked:

gdzie w Mysło ? :mysli:

Koło reala jak się wylatuje na K-ce. I najlepsze jest to że tam nie ma szczotki tylko samy pistoletem myjesz :kox:

to u Was w "miastach" nie ma takich myjni?

w Rybniku tego typu myjni bez szczotek jest chyba z 6 :decayed: a to takie zadupie :>

u nas w miastach, większość jest takich myjni co ci laski po masce cyckami zapieprzają :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:13_________________________________________________

wszystko fajnie ale jak auto jest udupcone to taki bezdotyk nie domyje nigdy dokładnie auta

przez to ja czasem biorę gąbkę i zapierdalam z tematem :kox:

A ja mam swój sposób na mycie, myślę że skuteczny, bo zawsze auto jest czyste i nie porysowane.

garaż, pokrowiec na auto i nie wyjeżdżasz nigdzie :decayed::good:

Opublikowano

Jak usłyszy o lampkach to zaraz się pojawi :naughty:

i zniknie jak usłyszy cenę :polew:

Lepszej ceny nie znajdzie. :cool1::tongue4:

ja mu mogę dać lepszą :polew:

Opublikowano

:hi:

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa :kox: Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta :shocked:

gdzie w Mysło ? :mysli:

Koło reala jak się wylatuje na K-ce. I najlepsze jest to że tam nie ma szczotki tylko samy pistoletem myjesz :kox:

to u Was w "miastach" nie ma takich myjni?

w Rybniku tego typu myjni bez szczotek jest chyba z 6 :decayed: a to takie zadupie :>

u nas w miastach, większość jest takich myjni co ci laski po masce cyckami zapieprzają :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:13_________________________________________________

wszystko fajnie ale jak auto jest udupcone to taki bezdotyk nie domyje nigdy dokładnie auta

przez to ja czasem biorę gąbkę i zapierdalam z tematem :kox:

A ja mam swój sposób na mycie, myślę że skuteczny, bo zawsze auto jest czyste i nie porysowane.

garaż, pokrowiec na auto i nie wyjeżdżasz nigdzie :decayed::good:

Pokrowiec w stylu R8 i można nawet jeździć z wyciętym otworem na szybę. :decayed:

487520fb2afb2e6f.jpg

Opublikowano

:hi:

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa :kox: Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta :shocked:

gdzie w Mysło ? :mysli:

Koło reala jak się wylatuje na K-ce. I najlepsze jest to że tam nie ma szczotki tylko samy pistoletem myjesz :kox:

to u Was w "miastach" nie ma takich myjni?

w Rybniku tego typu myjni bez szczotek jest chyba z 6 :decayed: a to takie zadupie :>

u nas w miastach, większość jest takich myjni co ci laski po masce cyckami zapieprzają :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:13_________________________________________________

wszystko fajnie ale jak auto jest udupcone to taki bezdotyk nie domyje nigdy dokładnie auta

przez to ja czasem biorę gąbkę i zapierdalam z tematem :kox:

A ja mam swój sposób na mycie, myślę że skuteczny, bo zawsze auto jest czyste i nie porysowane.

garaż, pokrowiec na auto i nie wyjeżdżasz nigdzie :decayed::good:

Pokrowiec w stylu R8 i można nawet jeździć z wyciętym otworem na szybę. :decayed:

487520fb2afb2e6f.jpg

:naughty: :naughty:

jadę na obiad :hi:

Opublikowano

garaż, pokrowiec na auto i nie wyjeżdżasz nigdzie :decayed::good:

Pokrowiec w stylu R8 i można nawet jeździć z wyciętym otworem na szybę. :decayed:

487520fb2afb2e6f.jpg

Ale to kółka się nie będą kręcić :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:44_________________________________________________

A ja wam wcale nie chce powiedzieć :decayed:

pewnie już wewnętrznie kipisz, byle, żeby to napisać :wink4:

A co ja Dr. House? :polew:

Opublikowano

NIkt nie będzie patrzył na kółka! :naughty::decayed:

Opublikowano

Takie R8, a tam pod plandeką stal 13" :decayed:

Opublikowano

Takie R8, a tam pod plandeką stal 13" :decayed:

:decayed: No kto wie co tam stoi... :evil:
Opublikowano

:hi:

No i co by tu dziś robić? za***ista pogoda! :kox: Obiadek i cza coś wymyślić. :cool1:

możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem :wallbash:

:tongue4:

w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa :kox: Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta :shocked:

gdzie w Mysło ? :mysli:

Koło reala jak się wylatuje na K-ce. I najlepsze jest to że tam nie ma szczotki tylko samy pistoletem myjesz :kox:

to u Was w "miastach" nie ma takich myjni?

w Rybniku tego typu myjni bez szczotek jest chyba z 6 :decayed: a to takie zadupie :>

u nas w miastach, większość jest takich myjni co ci laski po masce cyckami zapieprzają :decayed:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:13_________________________________________________

wszystko fajnie ale jak auto jest udupcone to taki bezdotyk nie domyje nigdy dokładnie auta

przez to ja czasem biorę gąbkę i zapierdalam z tematem :kox:

A ja mam swój sposób na mycie, myślę że skuteczny, bo zawsze auto jest czyste i nie porysowane.

garaż, pokrowiec na auto i nie wyjeżdżasz nigdzie :decayed::good:

Pokrowiec w stylu R8 i można nawet jeździć z wyciętym otworem na szybę. :decayed:

487520fb2afb2e6f.jpg

kozacki pokrowiec :kox:

jak nie miał bym garazu to warto by w taki zainwestować :gwizdanie:

aaaaaa i :siema:

Opublikowano
:siema: OKO! Jak tam dzikie baby? :naughty:
Opublikowano

byle do poniedzialku...

Opublikowano

:siema: OKO! Jak tam dzikie baby? :naughty:

jako tako po japońsku :gwizdanie:

ale pani policjantka była najładniejsza :kox:

byle do poniedzialku...

a w poniedziałek...

:sick3: byle do piątku :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.