Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Panowie są jakieś fajne miejsca w Katowicach to zabaczenie?? jutro się wybieram

SCC mi tylko przychodzi do głowy :decayed: no i 180 w tunelu pod rondem jest atrakcyjne :kox:

Bez tablic bo czasem są fotoradary. :evil:

Jak poszło z projektem? :wink4:

tam cały czas jest radar , ale nie ma homologacji i nie mogą na jego podstawie wystawiać mandatów :decayed: raz tam jechałem 70 jak wszystkie 3 pasy były za***ane :kox:

a projekt chyba ok :) pani powiedziała , że bardzo ładne :kox: ocena za tydzień :wink4: ale najważniesze , że sesja zamknięta :good:

Czyli przechodzisz na następny semestr :mysli::thumbdown:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema

Panowie są jakieś fajne miejsca w Katowicach to zabaczenie?? jutro się wybieram

zależy co chcesz robić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Siema

Panowie są jakieś fajne miejsca w Katowicach to zabaczenie?? jutro się wybieram

SCC mi tylko przychodzi do głowy :decayed: no i 180 w tunelu pod rondem jest atrakcyjne :kox:

Bez tablic bo czasem są fotoradary. :evil:

Jak poszło z projektem? :wink4:

tam cały czas jest radar , ale nie ma homologacji i nie mogą na jego podstawie wystawiać mandatów :decayed: raz tam jechałem 70 jak wszystkie 3 pasy były za***ane :kox:

a projekt chyba ok :) pani powiedziała , że bardzo ładne :kox: ocena za tydzień :wink4: ale najważniesze , że sesja zamknięta :good:

Czyli przechodzisz na następny semestr :mysli::thumbdown:

przejebanie nie ? aż nie wiem jak sie zachować :shocked:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 16:35_________________________________________________

Siema

Panowie są jakieś fajne miejsca w Katowicach to zabaczenie?? jutro się wybieram

zależy co chcesz robić :naughty:

to damrota polecam :polew:
Opublikowano

przejebanie nie ? aż nie wiem jak sie zachować :shocked::polew: :polew: :polew:

Hehe a myślałem że będziemy mieli wiecznego katowickiego studenta :decayed:
Opublikowano

[..]przejebanie nie ? aż nie wiem jak sie zachować :shocked:

:polew: :polew: :polew:

Czujesz się taki mądry... :naughty:
Opublikowano

BTW

dzisiaj dzwonił do mnie koleś z PZU z pytaniem czy w RS6 są tarcze hamulcowe ceramiczne i jaka cena, bo potrzebuje do wyceny

Jak mu podałem cene to 30 sek ciszy w słuchawce :polew: :polew: :polew:

Kpl tarcz na przód : 40 tyś PLN :blink:

Opublikowano

BTW

dzisiaj dzwonił do mnie koleś z PZU z pytaniem czy w RS6 są tarcze hamulcowe ceramiczne i jaka cena, bo potrzebuje do wyceny

Jak mu podałem cene to 30 sek ciszy w słuchawce :polew: :polew: :polew:

Kpl tarcz na przód : 40 tyś PLN :blink:

A powiedział coś jeszcze po tej ciszy czy ktoś inny później rozmawiał? Może zszedł na zawał!? :co::polew: :polew: :polew: qr** MAĆ! Cena jak za :a4fan: !!!! :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano

BTW

dzisiaj dzwonił do mnie koleś z PZU z pytaniem czy w RS6 są tarcze hamulcowe ceramiczne i jaka cena, bo potrzebuje do wyceny

Jak mu podałem cene to 30 sek ciszy w słuchawce :polew: :polew: :polew:

Kpl tarcz na przód : 40 tyś PLN :blink:

A powiedział coś jeszcze po tej ciszy czy ktoś inny później rozmawiał? Może zszedł na zawał!? :co::polew: :polew: :polew: q***wa MAĆ! Cena jak za :a4fan: !!!! :shocked: :shocked: :shocked:

na tył tarcze jedyne 35 tys PLN za kpl

klocki to już pikuś 2500zł :polew:

Opublikowano

Ja pier**le! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

bbc hd

R8 bije na torze ferrari enzo :kox:

Opublikowano

bbc hd

R8 bije na torze ferrari enzo :kox:

Teraz na BBC HD to ja mam jakiś serial "Na zielonej trawce"... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

taaaaaa :decayed:

zazdrościsz :>[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 17:36_________________________________________________aaaa właśnie, jadę po 4 kasztelany + pizze + gra na x360 i nawalam :kox:

Opublikowano

weekend, po całym tygodniu ciężkiej orki trzeba się troszkę odprężyć..........alko on board :kox:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 18:28_________________________________________________Pucek a ty nie na spocie w SG ? :shocked:

Opublikowano

:cool1:

Opublikowano

i po pracy jeszcze tylko jutro i w niedziele :polew:

Opublikowano

taaaaaa spot, reka w bandażu :decayed:

Opublikowano

300 zł i 8 pkt, qr** :strzal:

ale lubię za***rdalać :kox:

Opublikowano

300 zł i 8 pkt, q***wa :strzal:

ale lubię zasuwać :kox:

Gdzie Cię capneli :naughty:
Opublikowano

000.jpg

mysłowice

Opublikowano

Vectra czy patrol zwykły :gwizdanie: Jeszcze 16 i pkt i mnie pobijesz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.