Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vectra czy patrol zwykły :gwizdanie: Jeszcze 16 i pkt i mnie pobijesz :decayed:

radiowóz Kia

tak zapierdalałem i rozmawiałem przez tel że musiałem do niego cofać bo nie wyhamowałem :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stasiu :decayed:

przegoniles mnie :polew:

aktualnie 7pkt na koncie

Opublikowano

hehe ładnie chłopaki...mi dziś padło sprzęgło w Yarise i dali mi zastępczego Yarisa tyle, że w dieslu D-4D 1.4 66KW zasuwa 3 razy szybciej jak ADR normalnie kozak :shocked:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co tu taka cisza

Opublikowano

hehe ładnie chłopaki...mi dziś padło sprzęgło w Yarise i dali mi zastępczego Yarisa tyle, że w dieslu D-4D 1.4 66KW zasuwa 3 razy szybciej jak ADR normalnie kozak :shocked:

na takie małe gówno to 90KM i zapierdalacz jak nie wiem :naughty:

Opublikowano

hehe ładnie chłopaki...mi dziś padło sprzęgło w Yarise i dali mi zastępczego Yarisa tyle, że w dieslu D-4D 1.4 66KW zasuwa 3 razy szybciej jak ADR normalnie kozak :shocked:

na takie małe gówno to 90KM i zapierdalacz jak nie wiem :naughty:

non stop na bucie i banan na ryju, następne auto będzie klekot :decayed:

Opublikowano

hehe ładnie chłopaki...mi dziś padło sprzęgło w Yarise i dali mi zastępczego Yarisa tyle, że w dieslu D-4D 1.4 66KW zasuwa 3 razy szybciej jak ADR normalnie kozak :shocked:

na takie małe gówno to 90KM i zapierdalacz jak nie wiem :naughty:

non stop na bucie i banan na ryju, następne auto będzie klekot :decayed:

coś małego TDI :kox:

i do tego program i wciągasz Mirona :polew:

Opublikowano

Marzy mi się taki golf z 3,0TDI na pokładzie :kox:

Opublikowano

300 zł i 8 pkt, q***wa :strzal:

ale lubię zasuwać :kox:

ta ja tez przy 140 wyprzedzalem tira a ten nagle zaczal wjezdzac na moj pas :wallbash: przehuj hamulca to chyba nigdy tak mocno nienaciskalem
Opublikowano

Marzy mi się taki golf z 3,0TDI na pokładzie :kox:

ale chyba nie było takiego :polew:

następne auto tylko z q na pokładzie :kox:

chyba, że będzie mnie stac na A7, dla mnie fura kozak :kox:

Opublikowano

Marzy mi się taki golf z 3,0TDI na pokładzie :kox:

ale chyba nie było takiego :polew:

następne auto tylko z q na pokładzie :kox:

chyba, że będzie mnie stac na A7, dla mnie fura kozak :kox:

:thumbdown: dla mnie porazka
Opublikowano

hehe ładnie chłopaki...mi dziś padło sprzęgło w Yarise i dali mi zastępczego Yarisa tyle, że w dieslu D-4D 1.4 66KW zasuwa 3 razy szybciej jak ADR normalnie kozak :shocked:

na takie małe gówno to 90KM i zapierdalacz jak nie wiem :naughty:

non stop na bucie i banan na ryju, następne auto będzie klekot :decayed:

coś małego TDI :kox:

i do tego program i wciągasz Mirona :polew:

:gwizdanie:

Pięknie jedziecie z tym Kozakowaniem.... Ja mam na nazwisko akurat KOZAK :naughty:

Opublikowano

Marzy mi się taki golf z 3,0TDI na pokładzie :kox:

ale chyba nie było takiego :polew:

następne auto tylko z q na pokładzie :kox:

chyba, że będzie mnie stac na A7, dla mnie fura kozak :kox:

Myślisz że chciałbym jeździć żeby coś było seryjnie wyprodukowane :kox: U mnie też następne tylko z Q :naughty:
Opublikowano

Marzy mi się taki golf z 3,0TDI na pokładzie :kox:

ale chyba nie było takiego :polew:

następne auto tylko z q na pokładzie :kox:

chyba, że będzie mnie stac na A7, dla mnie fura kozak :kox:

:thumbdown: dla mnie porazka

co Ty gadasz, najładniejsze zaraz po B5 Avant

a na serio, moim zdaniem jedne z ładniejszych Audi w ostatnich 10 latach :kox:

będzie się sprzedawało :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:34_________________________________________________

hehe ładnie chłopaki...mi dziś padło sprzęgło w Yarise i dali mi zastępczego Yarisa tyle, że w dieslu D-4D 1.4 66KW zasuwa 3 razy szybciej jak ADR normalnie kozak :shocked:

na takie małe gówno to 90KM i zapierdalacz jak nie wiem :naughty:

non stop na bucie i banan na ryju, następne auto będzie klekot :decayed:

coś małego TDI :kox:

i do tego program i wciągasz Mirona :polew:

:gwizdanie:

Pięknie jedziecie z tym Kozakowaniem.... Ja mam na nazwisko akurat KOZAK :naughty:

nie dość, że cfaniak to jeszcze KOZAK :afro:

:decayed:

Opublikowano

hehe ładnie chłopaki...mi dziś padło sprzęgło w Yarise i dali mi zastępczego Yarisa tyle, że w dieslu D-4D 1.4 66KW zasuwa 3 razy szybciej jak ADR normalnie kozak :shocked:

na takie małe gówno to 90KM i zapierdalacz jak nie wiem :naughty:

non stop na bucie i banan na ryju, następne auto będzie klekot :decayed:

coś małego TDI :kox:

i do tego program i wciągasz Mirona :polew:

:gwizdanie:

Pięknie jedziecie z tym Kozakowaniem.... Ja mam na nazwisko akurat KOZAK :naughty:

:kox: :kox: :kox:

na zdrowie panowie :drunk:

Opublikowano

A7 :kox:

Tylko też nieżle kosztuje..... Może jak wygram w totka...

Opublikowano

A7 :kox:

Tylko też nieżle kosztuje..... Może jak wygram w totka...

r8 :naughty:
Opublikowano

Miszka cycu jak ja Cię dawno nie widziałem, kiedy się można spodziewać Cię na spocie ?

Pracujesz ciągle "widzie" i pijesz..... :naughty:

Opublikowano

A7 :kox:

Tylko też nieżle kosztuje..... Może jak wygram w totka...

300 koła trzeba mieć, a żeby dojść do 400 tyś też nawet nie trzeba się starac... :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:40_________________________________________________

A7 :kox:

Tylko też nieżle kosztuje..... Może jak wygram w totka...

r8 :naughty:

jestem zbyt poważnym człowiekiem żeby jeździć tak nisko nad ziemią :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:40_________________________________________________

Miszka cycu jak ja Cię dawno nie widziałem, kiedy się można spodziewać Cię na spocie ?

Pracujesz ciągle "widzie" i pijesz..... :naughty:

Miszka ma kare :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.