Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

akjam pięknie ze spamem lecisz... :gwizdanie:

Dogadałem się z Hammerem i w sobote po to jade.... także przywioze Ci na spota.

A co to za płyty ? Do Navi ?

:no::nose::guma:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a wy juz nie macie o czym gadac :thumbdown:

Opublikowano

a wy juz nie macie o czym gadac :thumbdown:

eee tam :tongue4:

Bridgestone - Carma

Fajna reklama, ale pewnie żeście widzieli....

akjam pięknie ze spamem lecisz... :gwizdanie:

Dogadałem się z Hammerem i w sobote po to jade.... także przywioze Ci na spota.

A co to za płyty ? Do Navi ?

:no::nose::guma:

pewnie erotyki :naughty:
Opublikowano

a wy juz nie macie o czym gadac :thumbdown:

eee tam :tongue4:

Bridgestone - Carma

Fajna reklama, ale pewnie żeście widzieli....

akjam pięknie ze spamem lecisz... :gwizdanie:

Dogadałem się z Hammerem i w sobote po to jade.... także przywioze Ci na spota.

A co to za płyty ? Do Navi ?

:no::nose::guma:

pewnie erotyki :naughty:

bankowo, to ja rezerwuję jako następny?

PS. Bedzie coś z Rocco ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 19:59_________________________________________________a tak poza tym :gwizdanie:

453487.jpg

Opublikowano

Stasiu widzę ze odpowiednie wątki śledzisz :kox: :kox:

Opublikowano

Stasiu widzę ze odpowiednie wątki śledzisz :kox: :kox:

cały czas, wczoraj za to dostałem zjebe :polew:

Opublikowano

Stanley żeby to twoja widziała, co ty tu nam wklejasz..... oj byłoby :bicz::naughty:

Opublikowano

Stanley żeby to twoja widziała, co ty tu nam wklejasz..... oj byłoby :bicz::naughty:

siądzie na neta to pewnie znowu będzie :baseball:

Opublikowano

Idzie strapiony i zafrasowany facet przez las. Nagle na drogę wyskoczyła mała zielona żabka i mówi:

- Czym się tak martwisz?

- A, bo życie jest do d*py. Dom się wali, żona brzydka, auto w rozsypce, kasy brak... Ogólnie lipa.

- Nie martw się. Idź do domu i wszystko będzie OK.

Facet zachodzi, patrzy a tu chata pięknie odstawiona, żona piękna jak Cindy Crowford, pod bramą garażu stoi Maybach, a w skrzynce na listy wyciąg z konta, który po prostu powalił go na kolana. Jak już doszedł do siebie, postanowił podziękować żabce za to, co dla niego zrobiła

Wrócił do lasu. W tym samym miejscu spotkał żabkę i mówi:

- Żabko, jak mogę Ci się odwdzięczyć za twe dobre serce?

- Nigdy nie kochałam się z nikim...

- Rozumiem, ale ty jesteś żabką. Jak to zrobić?

-Mogę zamienić się w kobietę. Jednak większość mocy czarodziejskiej zużyłam.

Na dobry uczynek dla ciebie, więc mogę przemienić się najwyżej w 12-13 letnią dziewczynkę.

- Rób żabko, co chcesz. Zawdzięczam Ci tak wiele, że nie będzie mi to przeszkadzać.

........i tak to było Wysoki Sądzie, a nie tak, jak gada ta gówniara.

:naughty:

Opublikowano

Ja już w domu po robocie. :naughty:

Opublikowano

Idzie strapiony i zafrasowany facet przez las. Nagle na drogę wyskoczyła mała zielona żabka i mówi:

- Czym się tak martwisz?

- A, bo życie jest do d*py. Dom się wali, żona brzydka, auto w rozsypce, kasy brak... Ogólnie lipa.

- Nie martw się. Idź do domu i wszystko będzie OK.

Facet zachodzi, patrzy a tu chata pięknie odstawiona, żona piękna jak Cindy Crowford, pod bramą garażu stoi Maybach, a w skrzynce na listy wyciąg z konta, który po prostu powalił go na kolana. Jak już doszedł do siebie, postanowił podziękować żabce za to, co dla niego zrobiła

Wrócił do lasu. W tym samym miejscu spotkał żabkę i mówi:

- Żabko, jak mogę Ci się odwdzięczyć za twe dobre serce?

- Nigdy nie kochałam się z nikim...

- Rozumiem, ale ty jesteś żabką. Jak to zrobić?

-Mogę zamienić się w kobietę. Jednak większość mocy czarodziejskiej zużyłam.

Na dobry uczynek dla ciebie, więc mogę przemienić się najwyżej w 12-13 letnią dziewczynkę.

- Rób żabko, co chcesz. Zawdzięczam Ci tak wiele, że nie będzie mi to przeszkadzać.

........i tak to było Wysoki Sądzie, a nie tak, jak gada ta gówniara.

:naughty:

buehehe[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:48_________________________________________________Pajda - widze Cię :decayed:

http://allegro.pl/atrapa-grill-audi-rs4-b5-i1452689358.html

Opublikowano

przecież sprzedajesz auto :blink:

ten Twój powód sprzedaży nie jest chyba jakiś ważny skoro chcesz kupować jakiś głupi grill :)

Opublikowano

No właśnie kupiłby ktoś bo tak mnie nosi jak cholera że nie mogę nic zrobić :wallbash:

Opublikowano

No właśnie kupiłby ktoś bo tak mnie nosi jak cholera że nie mogę nic zrobić :wallbash:

to nie rób nic, nie potrafisz się powstrzymać? no bez przesady :rolleyes:

Opublikowano

No właśnie kupiłby ktoś bo tak mnie nosi jak cholera że nie mogę nic zrobić :wallbash:

to nie rób nic, nie potrafisz się powstrzymać? no bez przesady :rolleyes:

No dawno se już nic nie kupiłem :polew:
Opublikowano

nie wcale :decayed:

Opublikowano

Co wczoraj nic nie kupowałem :embarrassed::decayed:

Opublikowano

No właśnie kupiłby ktoś bo tak mnie nosi jak cholera że nie mogę nic zrobić :wallbash:

a co, chcesz ese kupić ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.