Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja dziś oglądałem takie to oto padło, przejeżdżałem...stanąłem i pooglądałem fajna zabaweczka

imag0119r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jaki miał silnik, jeździłeś :naughty:

silnik 2.3 140 ps i ośka ale stan blacharki ok, nie wiadomo jak motor, zawieszenie itp, tylko przejeżdżałem obok niej ale mam numer zapisany więc może zadzwonię :gwizdanie:

szukaj 2.0 5 cyl :gwizdanie: Q... :kox: :kox: :kox:

:kox: :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja dziś oglądałem takie to oto padło, przejeżdżałem...stanąłem i pooglądałem fajna zabaweczka

imag0119r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jaki miał silnik, jeździłeś :naughty:

silnik 2.3 140 ps i ośka ale stan blacharki ok, nie wiadomo jak motor, zawieszenie itp, tylko przejeżdżałem obok niej ale mam numer zapisany więc może zadzwonię :gwizdanie:

szukaj 2.0 5 cyl :gwizdanie: Q... :kox: :kox: :kox:

a nie 2.3 miało 5 cyl ?

Witka tak w ogóle :hi:

Opublikowano

a ja dziś oglądałem takie to oto padło, przejeżdżałem...stanąłem i pooglądałem fajna zabaweczka

imag0119r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jaki miał silnik, jeździłeś :naughty:

silnik 2.3 140 ps i ośka ale stan blacharki ok, nie wiadomo jak motor, zawieszenie itp, tylko przejeżdżałem obok niej ale mam numer zapisany więc może zadzwonię :gwizdanie:

szukaj 2.0 5 cyl :gwizdanie: Q... :kox: :kox: :kox:

pewnie nie kupie ale wiesz jadę autem i stoi takieto oto cuś to podjechałem i obadałem cena 4k i pewnie kilka stówek by się utargowało

Opublikowano

a nie 2.3 miało 5 cyl ?

Witka tak w ogóle :hi:

nie wiem, ale 2.0 5 cyl były na bank :gwizdanie:
Opublikowano

No to wszyscy sobie takie kupmy! :naughty:

Opublikowano

spadam jakis film obejrzec.....http://gobarbra.com/hit/new-e126c76ef10144bf8ec5f12f969358a1 pożegnam sie spiewajaco....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:11_________________________________________________

stan sam podupcasz ośką więc nie kozacz że wiesz co to Quattro :decayed:

ostatnio VAGiem przestawiłem sobie na quattro u siebie :decayed:

a ja załączyłeś 4 koło bo u akjama się nie dało... :kwasny:
Opublikowano

spadam jakis film obejrzec.....http://gobarbra.com/hit/new-e126c76ef10144bf8ec5f12f969358a1 pożegnam sie spiewajaco....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:11_________________________________________________

stan sam podupcasz ośką więc nie kozacz że wiesz co to Quattro :decayed:

ostatnio VAGiem przestawiłem sobie na quattro u siebie :decayed:

a ja załączyłeś 4 koło bo u akjama się nie dało... :kwasny:

No u mnie tylko 3 dało rade zmienić i uruchomić! :decayed: :decayed:
Opublikowano

No to wszyscy sobie takie kupmy! :naughty:

albo zrzutka na takie coś

http://otomoto.pl/audi-rs6-rs6-5-0-fsi-580-km-salan-pl-t-C17220320.html

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:12_________________________________________________

jak dostaniemy becikowe :naughty:

Opublikowano

spadam jakis film obejrzec.....http://gobarbra.com/hit/new-e126c76ef10144bf8ec5f12f969358a1 pożegnam sie spiewajaco....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:11_________________________________________________

stan sam podupcasz ośką więc nie kozacz że wiesz co to Quattro :decayed:

ostatnio VAGiem przestawiłem sobie na quattro u siebie :decayed:

a ja załączyłeś 4 koło bo u akjama się nie dało... :kwasny:

ja miałem kabel od Pana Oka, który widzi 4 koła :decayed:

Opublikowano

No to wszyscy sobie takie kupmy! :naughty:

albo zrzutka na takie coś

http://otomoto.pl/audi-rs6-rs6-5-0-fsi-580-km-salan-pl-t-C17220320.html

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:12_________________________________________________

jak dostaniemy becikowe :naughty:

:naughty:
Opublikowano

No to wszyscy sobie takie kupmy! :naughty:

albo zrzutka na takie coś

http://otomoto.pl/audi-rs6-rs6-5-0-fsi-580-km-salan-pl-t-C17220320.html

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:12_________________________________________________

jak dostaniemy becikowe :naughty:

co do tej p[ierwszej to moge dorzucić 10k a audiczke sobie taka kiedys kupie :naughty: [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:15_________________________________________________

Diman czujesz ten lans :good: :good: :good: :good:

czuje czuje kiedys se takie kupie :kox: :kox:

przewieziesz mnie cabrio :naughty:

spoko dachu nie bedzie to se nawet zapalimy :pali:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.