Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta... :decayed: Koleś z forum? Znajomy jakiś czy tylko odezwał się na VAGowanie? :disgust:

nie, znajomy ojca, kiedyś załatwił mi tanio zimówki, więc teraz nie wypada mi go skroić ...
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tata - rezamy coś ? :kox:

jasne ze tak jak podjedziesz to napewno a co ty nie wagujesz czy juz po :mysli:

czekam na kolesia :gwizdanie:

no to jak skonczysz to mozemy rezac :kox:

Co będziecie robić? :mysli: BTW diman jeszcze miesiąc temu nie wchodził na warsztat a teraz tam przesiaduje cay dzień i nawet wolne se bierze żeby poczytać. :kox::polew:

Kaska znowu wpadnie... :cool1:

:no::embarrassed:

Ta... :decayed: Koleś z forum? Znajomy jakiś czy tylko odezwał się na VAGowanie? :disgust:

ja musze sprawdzic instalacje pod zegar bo mam instalacje antene w liczniku wszystko podlaczone a nie dziala i te stolki wkoncu musze opanowac bo nie grzeja dalej musze chyba wyciagnac fotel ;(

Opublikowano

Ta... :decayed: Koleś z forum? Znajomy jakiś czy tylko odezwał się na VAGowanie? :disgust:

nie, znajomy ojca, kiedyś załatwił mi tanio zimówki, więc teraz nie wypada mi go skroić ...

:good:

Tata - rezamy coś ? :kox:

jasne ze tak jak podjedziesz to napewno a co ty nie wagujesz czy juz po :mysli:

czekam na kolesia :gwizdanie:

no to jak skonczysz to mozemy rezac :kox:

Co będziecie robić? :mysli: BTW diman jeszcze miesiąc temu nie wchodził na warsztat a teraz tam przesiaduje cay dzień i nawet wolne se bierze żeby poczytać. :kox::polew:

Kaska znowu wpadnie... :cool1:

:no::embarrassed:

Ta... :decayed: Koleś z forum? Znajomy jakiś czy tylko odezwał się na VAGowanie? :disgust:

ja musze sprawdzic instalacje pod zegar bo mam instalacje antene w liczniku wszystko podlaczone a nie dziala i te stolki wkoncu musze opanowac bo nie grzeja dalej musze chyba wyciagnac fotel ;(

Ja też muszę wyciągnąć bo muszę to podłączyć! :evil:
Opublikowano

Ta... :decayed: Koleś z forum? Znajomy jakiś czy tylko odezwał się na VAGowanie? :disgust:

nie, znajomy ojca, kiedyś załatwił mi tanio zimówki, więc teraz nie wypada mi go skroić ...

:good:

Tata - rezamy coś ? :kox:

jasne ze tak jak podjedziesz to napewno a co ty nie wagujesz czy juz po :mysli:

czekam na kolesia :gwizdanie:

no to jak skonczysz to mozemy rezac :kox:

Co będziecie robić? :mysli: BTW diman jeszcze miesiąc temu nie wchodził na warsztat a teraz tam przesiaduje cay dzień i nawet wolne se bierze żeby poczytać. :kox::polew:

Kaska znowu wpadnie... :cool1:

:no::embarrassed:

Ta... :decayed: Koleś z forum? Znajomy jakiś czy tylko odezwał się na VAGowanie? :disgust:

ja musze sprawdzic instalacje pod zegar bo mam instalacje antene w liczniku wszystko podlaczone a nie dziala i te stolki wkoncu musze opanowac bo nie grzeja dalej musze chyba wyciagnac fotel ;(

Ja też muszę wyciągnąć bo muszę to podłączyć! :evil:

a ja wlasnie nigdy nie wyciagalem stolkow i zabardzo nie wiem jak sie za to zabrac a krolu ma doswiadczenie z recaro :kox:

Opublikowano

Ta... :decayed: Koleś z forum? Znajomy jakiś czy tylko odezwał się na VAGowanie? :disgust:

nie, znajomy ojca, kiedyś załatwił mi tanio zimówki, więc teraz nie wypada mi go skroić ...

:good:

Tata - rezamy coś ? :kox:

jasne ze tak jak podjedziesz to napewno a co ty nie wagujesz czy juz po :mysli:

czekam na kolesia :gwizdanie:

no to jak skonczysz to mozemy rezac :kox:

Co będziecie robić? :mysli: BTW diman jeszcze miesiąc temu nie wchodził na warsztat a teraz tam przesiaduje cay dzień i nawet wolne se bierze żeby poczytać. :kox::polew:

Kaska znowu wpadnie... :cool1:

:no::embarrassed:

Ta... :decayed: Koleś z forum? Znajomy jakiś czy tylko odezwał się na VAGowanie? :disgust:

ja musze sprawdzic instalacje pod zegar bo mam instalacje antene w liczniku wszystko podlaczone a nie dziala i te stolki wkoncu musze opanowac bo nie grzeja dalej musze chyba wyciagnac fotel ;(

Ja też muszę wyciągnąć bo muszę to podłączyć! :evil:

a ja wlasnie nigdy nie wyciagalem stolkow i zabardzo nie wiem jak sie za to zabrac a krolu ma doswiadczenie z recaro :kox:

Odkrcasz 4 śruby i wyciągasz wtyczki. To wszystko. :cool1:
Opublikowano

właśnie ładna poczciara :kox: przyniosła mi wyłącznik DRL/CLH :dance:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

właśnie ładna poczciara :kox: przyniosła mi wyłącznik DRL/CLH :dance:

:polew:

Opublikowano

właśnie ładna poczciara :kox: przyniosła mi wyłącznik DRL/CLH :dance:

:polew:

co się kolega śmieje serio nadawała się do wątku top 3 :kox: :kox:

Opublikowano

właśnie ładna poczciara :kox: przyniosła mi wyłącznik DRL/CLH :dance:

:polew:

co się kolega śmieje serio nadawała się do wątku top 3 :kox: :kox:

trzeba było sobie walnąc z nią jakąś "sweet focie" :decayed:

Opublikowano

właśnie ładna poczciara :kox: przyniosła mi wyłącznik DRL/CLH :dance:

:polew:

co się kolega śmieje serio nadawała się do wątku top 3 :kox: :kox:

trzeba było sobie walnąc z nią jakąś "sweet focie" :decayed:

cholera nie zdarzyłem wpadła jak po cukier :gwizdanie:

Opublikowano

Diman wyślij mi coś pocztą - może ona dostarczy - możesz mi wysłać tą czapkę którą ostatnio u Ciebie zapomniałem :decayed:

Opublikowano

Diman wyślij mi coś pocztą - może ona dostarczy - możesz mi wysłać tą czapkę którą ostatnio u Ciebie zapomniałem :decayed:

nie da rady bo to jest poczciara z mojej poczty tobie nosi ktoś inny :decayed: pewnie jakaś równie piękna staruszka :evil:

Opublikowano

właśnie ładna poczciara :kox: przyniosła mi wyłącznik DRL/CLH :dance:

:polew:

co się kolega śmieje serio nadawała się do wątku top 3 :kox: :kox:

trzeba było sobie walnąc z nią jakąś "sweet focie" :decayed:

cholera nie zdarzyłem wpadła jak po cukier :gwizdanie:

Nie zapraszasz nigdy poczciar na herbatę? :mysli::cool1::wink4:
Opublikowano

właśnie ładna poczciara :kox: przyniosła mi wyłącznik DRL/CLH :dance:

:polew:

co się kolega śmieje serio nadawała się do wątku top 3 :kox: :kox:

trzeba było sobie walnąc z nią jakąś "sweet focie" :decayed:

cholera nie zdarzyłem wpadła jak po cukier :gwizdanie:

Nie zapraszasz nigdy poczciar na herbatę? :mysli::cool1::wink4:

nie jak mam moją w domu a że teraz siedzi często w domu to moje koleżanki z poczty musiały odejść na drugi plan :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Witka chłopaki :hi: :hi:

Opublikowano

właśnie ładna poczciara :kox: przyniosła mi wyłącznik DRL/CLH :dance:

:polew:

co się kolega śmieje serio nadawała się do wątku top 3 :kox: :kox:

trzeba było sobie walnąc z nią jakąś "sweet focie" :decayed:

cholera nie zdarzyłem wpadła jak po cukier :gwizdanie:

Nie zapraszasz nigdy poczciar na herbatę? :mysli::cool1::wink4:

nie jak mam moją w domu a że teraz siedzi często w domu to moje koleżanki z poczty musiały odejść na drugi plan :gwizdanie: :naughty:

:cool1::wink4:

Witka chłopaki :hi: :hi:

:siema:
Opublikowano

siemano :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 13:11_________________________________________________3700 :decayed:

za niedługo pożremy wątek gliwicki :kox:

Opublikowano

siemano :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 13:11_________________________________________________3700 :decayed:

za niedługo pożremy wątek gliwicki :kox:

napewno pożrecie bo Gliwice spamują u was :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.