Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, muszę się pochwalić, że naprawiłem sobie sam autko :cool1: po wymianie żarówki stop, która mi nie świeciła, przestały mi wszystkie światła świecić :kox:

Na cyferblacie świeciły światełka od ABS, ESB i sprężyna od świec. Klik na forum, i diagnoza: na 99% czujnik światła stop. No to do aso po czujnik, wymiana, to okł 10 minut!

VAGowanie, wykasowanie błędów i światełka świecą i nie ma błędów :good:

I jeszcze jedno? U mnie świeciła kontrolka air bag. Nie stykał mi przewód łączący fotel z podłogą. Kupiłem wtyczki. Okazało się, ze mam syf w tej wtyczce, ułamany plastik tam wleciał i po prostu nie łączył mi się ten przewód. Wyczyściłem to, założyłem nową wtyczkę, kasowanie błędów i...? I działa :naughty:

Auto w końcu ogarnięte. Tylko mi wywala moduł od oświetlenia wewnątrz auta, ale chyba jest upalony, więc rozglądam się za takim, coby zaraz mi ogarnął dodatkowo lampki drzwi od spodu i na nogi. :naughty:

AKJAM, tu podziękowania za twój kabelek, bo bez tego rezanie by się nie udało :notworthy:

tak więc bebok to nie jest taka padaka, jakby to się wydawało we wtorek :no: :gwizdanie:

dobry z rana :hi:

:oklaski: :good: no to moze teraz moje opanujesz :gwizdanie: tez parę rzeczy mam do ogarnięcie :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, muszę się pochwalić, że naprawiłem sobie sam autko :cool1: po wymianie żarówki stop, która mi nie świeciła, przestały mi wszystkie światła świecić :kox:

Na cyferblacie świeciły światełka od ABS, ESB i sprężyna od świec. Klik na forum, i diagnoza: na 99% czujnik światła stop. No to do aso po czujnik, wymiana, to okł 10 minut!

VAGowanie, wykasowanie błędów i światełka świecą i nie ma błędów :good:

I jeszcze jedno? U mnie świeciła kontrolka air bag. Nie stykał mi przewód łączący fotel z podłogą. Kupiłem wtyczki. Okazało się, ze mam syf w tej wtyczce, ułamany plastik tam wleciał i po prostu nie łączył mi się ten przewód. Wyczyściłem to, założyłem nową wtyczkę, kasowanie błędów i...? I działa :naughty:

Auto w końcu ogarnięte. Tylko mi wywala moduł od oświetlenia wewnątrz auta, ale chyba jest upalony, więc rozglądam się za takim, coby zaraz mi ogarnął dodatkowo lampki drzwi od spodu i na nogi. :naughty:

AKJAM, tu podziękowania za twój kabelek, bo bez tego rezanie by się nie udało :notworthy:

tak więc bebok to nie jest taka padaka, jakby to się wydawało we wtorek :no: :gwizdanie:

dobry z rana :hi:

:oklaski: :good: no to moze teraz moje opanujesz :gwizdanie: tez parę rzeczy mam do ogarnięcie :naughty:

Przy okazji jak już brałbyś się za auto dimana, to nie obraźiłbym się gdybyś i moje przygarnoł :polew: :gwizdanie:
Opublikowano

we wtorek oddaję akjamowi kabelek, wezmę mojego kompa, to na miejscu jak ktoś chce jakieś VAGowanie, to nie ma problemu, można skorzystać, tylko konieczne jest załatwienie przetwornicy bez tego komp, jak u większości, trzyma okł 15 min :naughty:

Opublikowano

ale nudyyyy

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Mykam na obiad do rodziców.... :) a Wieczorem GRAND :banan2::banan:

Opublikowano

a ja do babuni jadę na obiadek, smacznego :slina:

Opublikowano

A ja uruchomiłem swojego VAG-a i odkryłem dziwną przypadłość... kabelek działa tylko wtedy jak drugi port USB też jest z czymś połączony... (myszką, pendrivem....) :shocked: :shocked: :wtf:

Opublikowano

:hi:

widzę że wszyscy mają jakieś problemy tylko AFB jest bezawaryjny :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

widzę że wszyscy mają jakieś problemy tylko AFB jest bezawaryjny :polew:

Auto Fest Beznadziejne :decayed::polew:

Opublikowano

:hi:

widzę że wszyscy mają jakieś problemy tylko AFB jest bezawaryjny :polew:

Auto Fest Beznadziejne :decayed::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

widzę że wszyscy mają jakieś problemy tylko AFB jest bezawaryjny :polew:

Auto Fest Beznadziejne :decayed::polew:

:decayed:

a AJM ?

Opublikowano

:hi:

widzę że wszyscy mają jakieś problemy tylko AFB jest bezawaryjny :polew:

Auto Fest Beznadziejne :decayed::polew:

:decayed:

a AJM ?

nie wiem :naughty:

Panie OKO, no nie mogłem się powstrzymać :polew:

Opublikowano

pssssyt :decayed:

Opublikowano

No i już po graniu. Nogi mi qr** chyba zostały na hali! :naughty: :naughty:

Teraz jakiś obiadek i może kino? :mysli:

Pany, muszę się pochwalić, że naprawiłem sobie sam autko :cool1: po wymianie żarówki stop, która mi nie świeciła, przestały mi wszystkie światła świecić :kox:

Na cyferblacie świeciły światełka od ABS, ESB i sprężyna od świec. Klik na forum, i diagnoza: na 99% czujnik światła stop. No to do aso po czujnik, wymiana, to okł 10 minut!

VAGowanie, wykasowanie błędów i światełka świecą i nie ma błędów :good:

I jeszcze jedno? U mnie świeciła kontrolka air bag. Nie stykał mi przewód łączący fotel z podłogą. Kupiłem wtyczki. Okazało się, ze mam syf w tej wtyczce, ułamany plastik tam wleciał i po prostu nie łączył mi się ten przewód. Wyczyściłem to, założyłem nową wtyczkę, kasowanie błędów i...? I działa :naughty:

Auto w końcu ogarnięte. Tylko mi wywala moduł od oświetlenia wewnątrz auta, ale chyba jest upalony, więc rozglądam się za takim, coby zaraz mi ogarnął dodatkowo lampki drzwi od spodu i na nogi. :naughty:

AKJAM, tu podziękowania za twój kabelek, bo bez tego rezanie by się nie udało :notworthy:

tak więc bebok to nie jest taka padaka, jakby to się wydawało we wtorek :no: :gwizdanie:

dobry z rana :hi:

:good: Co do oświetlenia to Za oświetlenie jest odpowiedzialny Moduł komfortu. Mam taki na zbyciu jakby co, który ogarnia te lampki o których mowa... :gwizdanie:
Opublikowano

No i już po graniu. Nogi mi q***wa chyba zostały na hali! :naughty: :naughty:

Teraz jakiś obiadek i może kino? :mysli:

Pany, muszę się pochwalić, że naprawiłem sobie sam autko :cool1: po wymianie żarówki stop, która mi nie świeciła, przestały mi wszystkie światła świecić :kox:

Na cyferblacie świeciły światełka od ABS, ESB i sprężyna od świec. Klik na forum, i diagnoza: na 99% czujnik światła stop. No to do aso po czujnik, wymiana, to okł 10 minut!

VAGowanie, wykasowanie błędów i światełka świecą i nie ma błędów :good:

I jeszcze jedno? U mnie świeciła kontrolka air bag. Nie stykał mi przewód łączący fotel z podłogą. Kupiłem wtyczki. Okazało się, ze mam syf w tej wtyczce, ułamany plastik tam wleciał i po prostu nie łączył mi się ten przewód. Wyczyściłem to, założyłem nową wtyczkę, kasowanie błędów i...? I działa :naughty:

Auto w końcu ogarnięte. Tylko mi wywala moduł od oświetlenia wewnątrz auta, ale chyba jest upalony, więc rozglądam się za takim, coby zaraz mi ogarnął dodatkowo lampki drzwi od spodu i na nogi. :naughty:

AKJAM, tu podziękowania za twój kabelek, bo bez tego rezanie by się nie udało :notworthy:

tak więc bebok to nie jest taka padaka, jakby to się wydawało we wtorek :no: :gwizdanie:

dobry z rana :hi:

:good: Co do oświetlenia to Za oświetlenie jest odpowiedzialny Moduł komfortu. Mam taki na zbyciu jakby co, który ogarnia te lampki o których mowa... :gwizdanie:

w niedzielę w kinach jest przejabanie :wallbash: ludzie qr** świrują jak nie wiem

lepiej iść na piwo :decayed:

Opublikowano

w niedzielę w kinach jest przejabanie :wallbash: ludzie q***wa świrują jak nie wiem

lepiej iść na piwo :decayed:

w dodatku jutro są walentynki ... będzie najebane ludźmi, że szoooook
Opublikowano

w niedzielę w kinach jest przejabanie :wallbash: ludzie q***wa świrują jak nie wiem

lepiej iść na piwo :decayed:

w dodatku jutro są walentynki ... będzie najebane ludźmi, że szoooook

No i już po graniu. Nogi mi q***wa chyba zostały na hali! :naughty: :naughty:

Teraz jakiś obiadek i może kino? :mysli:

Pany, muszę się pochwalić, że naprawiłem sobie sam autko :cool1: po wymianie żarówki stop, która mi nie świeciła, przestały mi wszystkie światła świecić :kox:

Na cyferblacie świeciły światełka od ABS, ESB i sprężyna od świec. Klik na forum, i diagnoza: na 99% czujnik światła stop. No to do aso po czujnik, wymiana, to okł 10 minut!

VAGowanie, wykasowanie błędów i światełka świecą i nie ma błędów :good:

I jeszcze jedno? U mnie świeciła kontrolka air bag. Nie stykał mi przewód łączący fotel z podłogą. Kupiłem wtyczki. Okazało się, ze mam syf w tej wtyczce, ułamany plastik tam wleciał i po prostu nie łączył mi się ten przewód. Wyczyściłem to, założyłem nową wtyczkę, kasowanie błędów i...? I działa :naughty:

Auto w końcu ogarnięte. Tylko mi wywala moduł od oświetlenia wewnątrz auta, ale chyba jest upalony, więc rozglądam się za takim, coby zaraz mi ogarnął dodatkowo lampki drzwi od spodu i na nogi. :naughty:

AKJAM, tu podziękowania za twój kabelek, bo bez tego rezanie by się nie udało :notworthy:

tak więc bebok to nie jest taka padaka, jakby to się wydawało we wtorek :no: :gwizdanie:

dobry z rana :hi:

:good: Co do oświetlenia to Za oświetlenie jest odpowiedzialny Moduł komfortu. Mam taki na zbyciu jakby co, który ogarnia te lampki o których mowa... :gwizdanie:

w niedzielę w kinach jest przejabanie :wallbash: ludzie q***wa świrują jak nie wiem

lepiej iść na piwo :decayed:

To może rzeczywiście ta opcja będzie lepsza... :evil::decayed:
Opublikowano

lrg-83813-st-2011-000021-alley-chile.jpg

st-2011-000006-freestyle-silvy-italy.jpg

st-2010-000142-freestyle-susanita-spain.jpg[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 13:55_________________________________________________

w niedzielę w kinach jest przejabanie :wallbash: ludzie q***wa świrują jak nie wiem

lepiej iść na piwo :decayed:

w dodatku jutro są walentynki ... będzie najebane ludźmi, że szoooook

:sick3:

dobrze, że jestem żonaty, podobno żonaci tego święta nie obchodzą :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.