Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:
Opublikowano

dimek nie boj sie krolu napewno bedzie... :kox:

Opublikowano

dimek nie boj sie krolu napewno bedzie... :kox:

krolu tam mieszka :kox:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 12:35_________________________________________________

when czoko...? :kox:

tudej [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 09:54_________________________________________________

:kox: :kox: :kox: :kox:

heheh za***isty kawałek :kox:

Opublikowano

dimek nie boj sie krolu napewno bedzie... :kox:

wiem i ogłaszam, że Ja też będę :kox: :kox: krolu mnie jednak naciągnął mendziak :evil:

wiec dla zainteresowanych czyli Oko Seski Kędzior Gregor Akjam Krolu to już wie imprezę zaczynamy kilka minut po 21 w czeko :kox: :kox: :kox: kto jeszcze ma ochotę to zapraszamy :naughty:

Opublikowano

Czeko ? co to ? (Pub, dyskoteka, agencja towarzyska) i gdzie to ? :wink4:

Opublikowano

Czeko ? co to ? (Pub, dyskoteka, agencja towarzyska) i gdzie to ? :wink4:

pub z dyską :kox:

Opublikowano

Czeko ? co to ? (Pub, dyskoteka, agencja towarzyska) i gdzie to ? :wink4:

pub z dyską :kox:

to jak nie ma agencji, to Grisza nie przyjedzie :wink4:

Opublikowano

Czeko ? co to ? (Pub, dyskoteka, agencja towarzyska) i gdzie to ? :wink4:

pub z dyską :kox:

to jak nie ma agencji, to Grisza nie przyjedzie :wink4:

:gwizdanie: pewnie by mu coś Krolu pochytał :naughty:

Opublikowano

gdzie można sprawdzić link autka, o którym miron wczoraj wspominał? Z chęcią nacieszyłbym oko :cool1:

Opublikowano

a ja szukałem gdzieś na forum :kox::szukaj: i się nie doszukałem ;) [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 13:36_________________________________________________fajna felga :gwizdanie:

Opublikowano

Czeko ? co to ? (Pub, dyskoteka, agencja towarzyska) i gdzie to ? :wink4:

pub z dyską :kox:

to jak nie ma agencji, to Grisza nie przyjedzie :wink4:

:gwizdanie: pewnie by mu coś Krolu pochytał :naughty:

No bo właśnie mam kupony zniżkowe do agencji towarzyskich i myślałem że je wykorzystam :polew:

Że niby Krolu to kasanova.... :gwizdanie: :naughty: Następna cicha woda.... :tongue4:

Opublikowano

Czeko ? co to ? (Pub, dyskoteka, agencja towarzyska) i gdzie to ? :wink4:

pub z dyską :kox:

to jak nie ma agencji, to Grisza nie przyjedzie :wink4:

:gwizdanie: pewnie by mu coś Krolu pochytał :naughty:

No bo właśnie mam kupony zniżkowe do agencji towarzyskich i myślałem że je wykorzystam :polew:

Że niby Krolu to kasanova.... :gwizdanie: :naughty: Następna cicha woda.... :tongue4:

i to jaki żebyś go widział w akcji :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 14:47_________________________________________________

a ja szukałem gdzieś na forum :kox::szukaj: i się nie doszukałem ;) [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 13:36_________________________________________________fajna felga :gwizdanie:

a ty jedziesz po te swoje :cool1:

Opublikowano

Czeko ? co to ? (Pub, dyskoteka, agencja towarzyska) i gdzie to ? :wink4:

pub z dyską :kox:

to jak nie ma agencji, to Grisza nie przyjedzie :wink4:

:gwizdanie: pewnie by mu coś Krolu pochytał :naughty:

No bo właśnie mam kupony zniżkowe do agencji towarzyskich i myślałem że je wykorzystam :polew:

Że niby Krolu to kasanova.... :gwizdanie: :naughty: Następna cicha woda.... :tongue4:

i to jaki żebyś go widział w akcji :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 14:47_________________________________________________

a ja szukałem gdzieś na forum :kox::szukaj: i się nie doszukałem ;) [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 13:36_________________________________________________fajna felga :gwizdanie:

a ty jedziesz po te swoje :cool1:

jadę w piątek :wink4:

do tegj czeko idziecie w piątek ? :mysli:

Opublikowano

Czeko ? co to ? (Pub, dyskoteka, agencja towarzyska) i gdzie to ? :wink4:

pub z dyską :kox:

to jak nie ma agencji, to Grisza nie przyjedzie :wink4:

:gwizdanie: pewnie by mu coś Krolu pochytał :naughty:

No bo właśnie mam kupony zniżkowe do agencji towarzyskich i myślałem że je wykorzystam :polew:

Że niby Krolu to kasanova.... :gwizdanie: :naughty: Następna cicha woda.... :tongue4:

i to jaki żebyś go widział w akcji :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 14:47_________________________________________________

a ja szukałem gdzieś na forum :kox::szukaj: i się nie doszukałem ;) [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 13:36_________________________________________________fajna felga :gwizdanie:

a ty jedziesz po te swoje :cool1:

jadę w piątek :wink4:

do tegj czeko idziecie w piątek ? :mysli:

dzisiaj do czeko a z tego co wiem to coś monika od bulczasa coś organizuje w piątek

Opublikowano

:hi:

po pracy

ja jestem zajęty, w weekend się mogę pisać na balety i wlew

Opublikowano

wczoraj pitoliliście o hamulcach, a ja dzisiaj szukam zestawu dla siebie :disgust:

klocki kaput :gwizdanie:

Opublikowano

Tak potwierdzam dziś czeko do 2-3 jutro do roboty na 6 :kox: :kox: :kox: 2 h snu mi wystarczy ale ja lajtowo 1 cola i 7 d*p tak bez napinki :kox: :kox:

Opublikowano

Tak potwierdzam dziś czeko do 2-3 jutro do roboty na 6 :kox: :kox: :kox: 2 h snu mi wystarczy ale ja lajtowo 1 cola i 7 d*p tak bez napinki :kox: :kox:

kozak :> ty sie tak szczypior nie napinaj bo nic z tego nie wyjdzie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.