Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wróciłem z KrK, zakupy u Czackiego oczywiście zajeb_ście udane :naughty:

Najważniejszy zakup to, ori wycieraczki!! Z B7 oczywiście, bo moje auto went będzie całe B7 :kox:

3e485697cf51c10bmed.jpg

Przy okazji zebrałem nowy felunek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

d1e30eee590a951cmed.jpg

Bałem się o opony, ale są z mega zaje_bistym stanie!! Michelin Pilot SPORT, tylko ta szerokość 245? :mysli:

A i w Bonarce spotkałem siostrę audi:

d1c5fb03ae68d8dbmed.jpg

No jak na twoja fure to troche za szerokie....
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

felgi 18 cali ?

tak :rolleyes:

oklepane....ale jak dla mnie najładniejsze felgi jak na tą chwilę :decayed:

szer 245 :blink:

ale się będziesz turlał :decayed: czym prędzej rezaj coś w kierunku mocy

i spalanie 1,5l więcej :gwizdanie:

Opublikowano
Gdyby proponowali degustatora gorzały to już bym tam dawno pracował.... :tongue4:

felgi 18 cali ?

tak :rolleyes:

oklepane....ale jak dla mnie najładniejsze felgi jak na tą chwilę :decayed:

szer 245 :blink:

ale się będziesz turlał :decayed:czym prędzej rezaj coś w kierunku mocy

i spalanie 1,5l więcej :gwizdanie:

No zdałoby się mu kilka kucy i niutów wiecej....
Opublikowano
Gdyby proponowali degustatora gorzały to już bym tam dawno pracował.... :tongue4:

felgi 18 cali ?

tak :rolleyes:

oklepane....ale jak dla mnie najładniejsze felgi jak na tą chwilę :decayed:

szer 245 :blink:

ale się będziesz turlał :decayed:czym prędzej rezaj coś w kierunku mocy

i spalanie 1,5l więcej :gwizdanie:

No zdałoby się mu kilka kucy i niutów wiecej....

ze mną i z Kędziorem na 3 zmiany :polew:

Opublikowano

felgi 18 cali ?

tak :rolleyes:

oklepane....ale jak dla mnie najładniejsze felgi jak na tą chwilę :decayed:

szer 245 :blink:

ale się będziesz turlał :decayed: czym prędzej rezaj coś w kierunku mocy

i spalanie 1,5l więcej :gwizdanie:

trzeba szukać pozytywów........chyba nie będzie zakrętu z którego wypadnie :naughty:

Gdyby proponowali degustatora gorzały to już bym tam dawno pracował.... :tongue4:

felgi 18 cali ?

tak :rolleyes:

oklepane....ale jak dla mnie najładniejsze felgi jak na tą chwilę :decayed:

szer 245 :blink:

ale się będziesz turlał :decayed:czym prędzej rezaj coś w kierunku mocy

i spalanie 1,5l więcej :gwizdanie:

No zdałoby się mu kilka kucy i niutów wiecej....

ze mną i z Kędziorem na 3 zmiany :polew:

i firma plajta po miesiącu :thumbdown::polew:

Opublikowano

trzeba by jeszcze było rozejrzeć się za nową wątrąbą i rodziną :polew:

Opublikowano

trzeba by jeszcze było rozejrzeć się za nową wątrąbą i rodziną :polew:

nie dramatyzuj :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

trzeba by jeszcze było rozejrzeć się za nową wątrąbą i rodziną :polew:

nie dramatyzuj :decayed::polew: :polew: :polew:

:decayed::polew: :polew:
Opublikowano

c

robota :kox:

alkoholizm po roku pracy murowany :decayed:

ciekawe czy dorzucają jeszcze kierowcę jako niezbędne narzędzie do wykonywania pracy :evil:

tolek :good:

szerokości życzę :decayed:

a jakie dystanse do tego chcesz założyć :?:

z 30mm jak nic :mysli:

Opublikowano

kurcze, to co mam szukać opony zaraz? na feldze wygląda to bardzo fajnie, tylko podejrzewam, że wspomagania teraz nie będę miał wcale.

Jeżeli chodzi o spalanie, to się spodziewam, że będzie wyższe, a o ile, to tak naprawdę nie ma znaczenia.

Co do dystansów, to nawet nie wiem jakie tam jest ET :kox:

Jak założę, to będę kombinował :naughty:

Opublikowano

Jeśli to ori to na pewno ET 43 i szer 8 cali. Opona najlepsza by była 225/40. Powodzenia w jeździe na koleinach w tyc 245 :tongue4:

Opublikowano

Jeśli to ori to na pewno ET 43 i szer 8 cali. Opona najlepsza by była 225/40. Powodzenia w jeździe na koleinach w tyc 245 :tongue4:

nooooo ciężko będzie złapać prostą... :decayed:

Opublikowano

Jeśli to ori to na pewno ET 43 i szer 8 cali. Opona najlepsza by była 225/40. Powodzenia w jeździe na koleinach w tyc 245 :tongue4:

nooooo ciężko będzie złapać prostą... :decayed:

I proponuje trochę poćwiczyć mięśnie żebyś utrzymał kierownice do jazdy na wprost :decayed:
Opublikowano

noo Tolek, niestety to prawda, zbyt szeroki lacz :rolleyes:

nawet przy 19'' stosuje się 225 szerokość :decayed:

myślę że się przyzwyczaisz :)

Opublikowano

Kurde, trochę mnie nastraszyliście, uciekach od tego rozmiaru, albo spróbować jeździć?

Myślę, że na te kupiec jakiś by się znalazł, mam okł 5,5 a 6,5 bieżnika.

A w całkiem dobrej cenie idzie kupić 225

http://allegro.pl/225-40-18-michelin-pilot-sport-09r-6mm-2szt-i1433262662.html

Opublikowano

Kurde, trochę mnie nastraszyliście, uciekach od tego rozmiaru, albo spróbować jeździć?

Myślę, że na te kupiec jakiś by się znalazł, mam okł 5,5 a 6,5 bieżnika.

A w całkiem dobrej cenie idzie kupić 225

http://allegro.pl/225-40-18-michelin-pilot-sport-09r-6mm-2szt-i1433262662.html

faktycznie dobra cena jeśli z gumami wszystko ok

Opublikowano

Kurde, trochę mnie nastraszyliście, uciekach od tego rozmiaru, albo spróbować jeździć?

Myślę, że na te kupiec jakiś by się znalazł, mam okł 5,5 a 6,5 bieżnika.

A w całkiem dobrej cenie idzie kupić 225

http://allegro.pl/225-40-18-michelin-pilot-sport-09r-6mm-2szt-i1433262662.html

Spróbuj sprzedać, jak się uda to kupuj węższe :wink4:
Opublikowano

http://www.smog.pl/wideo/42782/jego_wlasny_pomysl_na_slawe/

:polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Kilka razy już to widziałem ale za każdym razem rozjeb! Gość jest przechooj! :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.