Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też już nie mogę, znalazłem kumpla który nigdy mi nie odmawia :gwizdanie:

lustro :polew:

ty chlorze :decayed:

skoczyłem do biedronki po krupniczek :kox:

fuj :thumbdown: niesmakuje mi

smakosz :gwizdanie:

przecież to zwykła wóda co wy chopy :decayed:

jeszcze jakiś filmik do tego i będzie :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też już nie mogę, znalazłem kumpla który nigdy mi nie odmawia :gwizdanie:

lustro :polew:

ty chlorze :decayed:

skoczyłem do biedronki po krupniczek :kox:

fuj :thumbdown: niesmakuje mi

smakosz :gwizdanie:

przecież to zwykła wóda co wy chopy :decayed:

jeszcze jakiś filmik do tego i będzie :kox:

wiem, że zwykła... i niestety ze stajni Sobieski :sick3::thumbdown:

Opublikowano

ja też już nie mogę, znalazłem kumpla który nigdy mi nie odmawia :gwizdanie:

lustro :polew:

ty chlorze :decayed:

skoczyłem do biedronki po krupniczek :kox:

fuj :thumbdown: niesmakuje mi

smakosz :gwizdanie:

przecież to zwykła wóda co wy chopy :decayed:

jeszcze jakiś filmik do tego i będzie :kox:

wiem, że zwykła... i niestety ze stajni Sobieski :sick3::thumbdown:

no z braku laku...w biedronce jest krupnik, złocista żołądkowa, jakiś kłos polski i tyle z czystych, no apsoluta jeszcze widziałem ale to już mi zupełnie nie podchodzi :decayed:

Opublikowano

ide coś zjeść na miasto :decayed:

Opublikowano

ja też już nie mogę, znalazłem kumpla który nigdy mi nie odmawia :gwizdanie:

lustro :polew:

ty chlorze :decayed:

skoczyłem do biedronki po krupniczek :kox:

fuj :thumbdown: niesmakuje mi

smakosz :gwizdanie:

przecież to zwykła wóda co wy chopy :decayed:

jeszcze jakiś filmik do tego i będzie :kox:

wiem, że zwykła... i niestety ze stajni Sobieski :sick3::thumbdown:

no z braku laku...w biedronce jest krupnik, złocista żołądkowa, jakiś kłos polski i tyle z czystych, no apsoluta jeszcze widziałem ale to już mi zupełnie nie podchodzi :decayed:

wybral bym kłosa :decayed:

ja też już nie mogę, znalazłem kumpla który nigdy mi nie odmawia :gwizdanie:

lustro :polew:

ty chlorze :decayed:

skoczyłem do biedronki po krupniczek :kox:

fuj :thumbdown: niesmakuje mi

smakosz :gwizdanie:

degustator :naughty:
Opublikowano
  • Autor

:siema:

14350-135d7b68668effe.jpg

co tam Panowie ?

Opublikowano

:siema:

14350-135d7b68668effe.jpg

co tam Panowie ?

Gdzieś się zapadł do podziemi na tyle czasu :gwizdanie:
Opublikowano

:siema:

14350-135d7b68668effe.jpg

co tam Panowie ?

Gdzieś się zapadł do podziemi na tyle czasu :gwizdanie:

właśnie :thumbdown:

Opublikowano

:siema:

14350-135d7b68668effe.jpg

co tam Panowie ?

Gdzieś się zapadł do podziemi na tyle czasu :gwizdanie:

właśnie :thumbdown:

Napisał posta i już go nie ma :thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

:siema:

14350-135d7b68668effe.jpg

co tam Panowie ?

Gdzieś się zapadł do podziemi na tyle czasu :gwizdanie:

właśnie :thumbdown:

Napisał posta i już go nie ma :thumbdown:

mało czasu ostatnio :dontknow:
Opublikowano

:siema:

14350-135d7b68668effe.jpg

co tam Panowie ?

:slina:
Opublikowano

:siema:

14350-135d7b68668effe.jpg

co tam Panowie ?

Gdzieś się zapadł do podziemi na tyle czasu :gwizdanie:

właśnie :thumbdown:

Napisał posta i już go nie ma :thumbdown:

mało czasu ostatnio :dontknow:

Tylko nie mów że się uczysz cały czas :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

:siema:

14350-135d7b68668effe.jpg

co tam Panowie ?

Gdzieś się zapadł do podziemi na tyle czasu :gwizdanie:

właśnie :thumbdown:

Napisał posta i już go nie ma :thumbdown:

mało czasu ostatnio :dontknow:

Tylko nie mów że się uczysz cały czas :gwizdanie:

nie mowie :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 20:37_________________________________________________a w ogóle to pytanie mam . jakie kupić łożyska do tyłu w rozsądnej cenie chyba , że można przełożyć stare jak są dobre ? :mysli:

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 20:46_________________________________________________no i nie chwaląc sie ilość aut u mnie na placu zwiększyła sie o 1 znowóż :decayed:

Opublikowano

Łożyska to SKF :gwizdanie: Jakie auto doszło :mysli:

Opublikowano

:bry::a4fan: i niestety kupa wymieniłem czujnik odpowietrzający bak i CHECK cholerny świeci..... ;([br]Dopisany: 26 Luty 2011, 21:10_________________________________________________

:siema:

14350-135d7b68668effe.jpg

co tam Panowie ?

nr 2 i 4 nieźle się wystawia...heheh

Opublikowano

:siema:

14350-135d7b68668effe.jpg

co tam Panowie ?

fajny piesek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Łożyska to SKF :gwizdanie: Jakie auto doszło :mysli:

no to zamówie sobie SKFy :P wsumie tak przypuszczałem , ale kumpel mi inne polecił , nie pamiętam jakie ale jakoś 9dych za sztuke :shocked:

a co do auta to tadadadadammmmmmmm

4xel szyby , skóra , grzane stołki , ale co najciekawsze tooooo 2.2TQ :kox: audi 100 C3 :decayed:

Opublikowano

:bry::a4fan: i niestety kupa wymieniłem czujnik odpowietrzający bak i CHECK cholerny świeci..... ;([br]Dopisany: 26 Luty 2011, 21:10_________________________________________________

:siema:

14350-135d7b68668effe.jpg

co tam Panowie ?

pomocy - bo już głupiej a wiem że jakbym zostawił auto u kogoś z Was to temat ruszycie... - ja mam dosyć :wallbash:

Opublikowano

Łożyska to SKF :gwizdanie: Jakie auto doszło :mysli:

no to zamówie sobie SKFy :P wsumie tak przypuszczałem , ale kumpel mi inne polecił , nie pamiętam jakie ale jakoś 9dych za sztuke :shocked:

a co do auta to tadadadadammmmmmmm

4xel szyby , skóra , grzane stołki , ale co najciekawsze tooooo 2.2TQ :kox: audi 100 C3 :decayed:

:wtf: możesz sprostować bo nie w temacie jestem :naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 21:22_________________________________________________

:bry::a4fan: i niestety kupa wymieniłem czujnik odpowietrzający bak i CHECK cholerny świeci..... ;([br]Dopisany: 26 Luty 2011, 21:10_________________________________________________

:siema:

14350-135d7b68668effe.jpg

co tam Panowie ?

pomocy - bo już głupiej a wiem że jakbym zostawił auto u kogoś z Was to temat ruszycie... - ja mam dosyć :wallbash:

elvis musisz wpaść na spota...wtedy może ktoś coś pomoże ale nie obiecuje - przynajmniej ja :tongue4:

Opublikowano

jak znajdę czas to się pojawię...tyle tylko czy będzie momencik aby się wyrwać ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.