Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:wtf: możesz sprostować bo nie w temacie jestem :naughty:

brat kupił , 90rok i troche mu zazdroszcze maszynki :gwizdanie: bo ładnie lata :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

90 rocznik no no no ja miałem 80-tke czarna perła .... było u la la

Opublikowano

:wtf: możesz sprostować bo nie w temacie jestem :naughty:

brat kupił , 90rok i troche mu zazdroszcze maszynki :gwizdanie: bo ładnie lata :kox:

to golf poszedł w odstawkę :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 21:34_________________________________________________

:wtf: możesz sprostować bo nie w temacie jestem :naughty:

brat kupił , 90rok i troche mu zazdroszcze maszynki :gwizdanie: bo ładnie lata :kox:

to już polift był no nie....

Opublikowano
  • Autor

jego golf to akurat był w gorszym stanie niż titanic :decayed:

Opublikowano

jego golf to akurat był w gorszym stanie niż titanic :decayed:

to wiem...kajś był keż jak cię nie było , ruchasz laski nie masz czasu na A4 KLUB

Opublikowano
  • Autor

kajś był keż jak cię nie było , ruchasz laski nie masz czasu na A4 KLUB

:naughty: no ale teraz w tym tygodniu wsumie jestem chory , dlatego na spocie nie byłem :gwizdanie:
Opublikowano

kajś był keż jak cię nie było , ruchasz laski nie masz czasu na A4 KLUB

:naughty: no ale teraz w tym tygodniu wsumie jestem chory , dlatego na spocie nie byłem :gwizdanie:

Pewnie znowu jakaś ci malinkę strzeliła i nie chciałeś się ujawniać :tongue4:
Opublikowano
:polew: ładne szaleństwa...
Opublikowano

no zapodałem drynka w międzyczasie :kox:

Opublikowano

kurde tak kusicie tym alko chyba też se strzele jednego :kox:

Opublikowano

kurde tak kusicie tym alko chyba też se strzele jednego :kox:

diman nie pier**l i tak byś jebnął :decayed::wink4:

Opublikowano

kurde tak kusicie tym alko chyba też se strzele jednego :kox:

diman nie pier**l i tak byś jebnął :decayed::wink4:

no wkoncu chwila na forum od 10 tyrom to tu to tam nareszcie sobie siadłem :zemdlal: no i cza bedzie cos sobie jebnac :naughty:

a miszka ty czasami nie miales gdzies na miescie balowac :cool1:

Opublikowano

kurde tak kusicie tym alko chyba też se strzele jednego :kox:

diman nie pier**l i tak byś jebnął :decayed::wink4:

no wkoncu chwila na forum od 10 tyrom to tu to tam nareszcie sobie siadłem :zemdlal: no i cza bedzie cos sobie jebnac :naughty:

a miszka ty czasami nie miales gdzies na miescie balowac :cool1:

początkowo miałem zajęty weekend ale się wszystko wyjebało...rano wstałem jakiś zakatarzony ale teraz jest dobrze i sączę driny.... :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:09_________________________________________________a jak z teściową i przyszłą babcią :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

kurde tak kusicie tym alko chyba też se strzele jednego :kox:

diman nie pier**l i tak byś jebnął :decayed::wink4:

no wkoncu chwila na forum od 10 tyrom to tu to tam nareszcie sobie siadłem :zemdlal: no i cza bedzie cos sobie jebnac :naughty:

a miszka ty czasami nie miales gdzies na miescie balowac :cool1:

początkowo miałem zajęty weekend ale się wszystko wyjebało...rano wstałem jakiś zakatarzony ale teraz jest dobrze i sączę driny.... :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:09_________________________________________________a jak z teściową i przyszłą babcią :kox: :gwizdanie:

no na trzeżwo oczywiscie ale luz do przezycia wkoncu do chty weszlem i mozna cos dziabnac klubowo :kox: :kox:

Opublikowano

kurde tak kusicie tym alko chyba też se strzele jednego :kox:

diman nie pier**l i tak byś jebnął :decayed::wink4:

no wkoncu chwila na forum od 10 tyrom to tu to tam nareszcie sobie siadłem :zemdlal: no i cza bedzie cos sobie jebnac :naughty:

a miszka ty czasami nie miales gdzies na miescie balowac :cool1:

początkowo miałem zajęty weekend ale się wszystko wyjebało...rano wstałem jakiś zakatarzony ale teraz jest dobrze i sączę driny.... :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:09_________________________________________________a jak z teściową i przyszłą babcią :kox: :gwizdanie:

no na trzeżwo oczywiscie ale luz do przezycia wkoncu do chty weszlem i mozna cos dziabnac klubowo :kox: :kox:

na zdrowia :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no to znowu psssyt :gwizdanie:

Opublikowano

zobaczcie sobie to koleżanki i koledzy... średnio przyjemne...

http://www.funiaste.net/3868,75624,filmik.html

elvis tu masz tego w c**j

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=47597.0[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:17_________________________________________________

no to znowu psssyt :gwizdanie:

swój chop :good:

Opublikowano

o dzięki za info....

Opublikowano

zobaczcie sobie to koleżanki i koledzy... średnio przyjemne...

http://www.funiaste.net/3868,75624,filmik.html

k**wa filmik daje do myślenia masakra ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.